Мелочунь• 04 ноября 2024
Wizz Air Pilot Academy
Можливо є на форумі люди, чиї рідні чи знайомі закінчили цю академію? Чи там дійсно все так просто, вивчився, відпрацював 5 років і ти з професією? Чи є якісь мінуси? Буду дуже вдячна за відгуки, якщо такі будуть.
Работать надо• 04 ноября 2024
Ну там не просто відучитися ! Екзамени EASA це не так легко - по перше . По друге - буде відбір , на скільки я знаю , візи дуже вибагливі .
Мелочунь
• 05 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Відбір після навчання, чи що ви маєте на увазі?
Мелочунь
• 05 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
І ще , перед тим як потрапити в цю академію відбір теж є .
Це я знаю. Але якщо не поступив, то і гроші платити не треба. Мене більше цікавить те, що після навчання) Особливо фінансова частина. Тому що основну частину за навчання ти платиш коли йдеш працювати у них
Работать надо• 05 ноября 2024
Ответ дляМелочунь
Так , не треба . Потім ці кошти як би контрактом відпрацьовуєш . Все дійсно так . Там головне потрапити і вивчитися . Якщо не здаєш іспит easa , кожне перездавання коштує ~ 500 євро ( але може в них по іншому ) Просто знайте , що в них дуже планка завищена .
Работать надо• 05 ноября 2024
Ответ дляМелочунь
Я у сина цей момент теж взнаю і відпишусь . У нього товариш там . Вони з моїм сином закінчили нашу льотку .
Мелочунь
• 05 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Буду дуже вдячна якщо взнаєте. А то я своєму сину говорю, що це взагалі якийсь розвод. Заплатив 15 тис, вивчився і наприклад не пройшов медогляд, чи іспити не здав. Як ти потім їм можеш повернути гроші за навчання, якщо ти не можеш виходить працювати на них 5 років
Работать надо• 05 ноября 2024
Ответ дляМелочунь
Наскільки я знаю ,то в них самі адекватні ціни . Але майте на увазі ,в європейських компаніях ,якщо йдеш в академію ,потім довго буде літати як мій чоловік каже : за тарілку супу . В нього в компанії хлопці нальоти так роблять .
Мелочунь
• 05 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну тут 5 років, за тарілку супу, на скільки я зрозуміла. За 5 років вони повертають собі всі гроші, які на тебе витратили. Але так, ціна в них класна. Тому син хоче спробувати туди поступити. А я дуже проти. Ми зараз не в Україні. І тут в нього є можливість вивчитись, та отримати паспорт. Тому що що буде далі з чоловіками за кордоном не зрозуміло. Уже зараз проблема паспорт зробити. А йому 18 в наступному році. Пілот без паспорта багато не політає) Тут вивчити його на пілота ми не зможем, дуже дорого. Вірніше вивчити ще можна, а де брати гроші щоб ті часи налітати, хз. Вже мозок кипить. Але забороняти спробувати поступати не хочу, раптом не поступить і проблема сама відпаде. Сказав що всерівно, коли отримає паспорт тут, то поїде туди вчитись, тому що це його мрія
Работать надо• 05 ноября 2024
Ответ дляМелочунь
Бажаю Вам успіху . Я запитаю у сина і відпишу Вам .