Засомневаю• 05 ноября 2024
145 $ 86 кВ в Ужгороде, что за цены? С какого потолка
Решили посмотреть квартиру в Ужгороде , ремонт на фото . Как такое может быть , цена Ужгорода по цене апартаментов в Португалии или Испании
И.О. человека• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вы что эксперт по квартирам на ЗУ?
Так, вона експерт, вона власниця готелей на заході країни, а сама сидить в США. Вчора вона відповіла у темі, що вона вправі встановлювати ціни які хоче, ВПО у готелях не живуть. Тобто, люди з вокзалу, які приїхали з прифронтової зони та які втратили все, у ті готелі не потраплять, бо Love визначила, що їм там не місце.
Гарантую неперелевки• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Нет , конечно же . Все кричат цены падают ,в Украину инвестируйте . Да ну нах по таким цунами. Вы что 😳 это не реально для такого пгт , лучше реально отложить эту идею . Война закончиться , и мыльный пузырь с такими ценами лопнет.
Кто тут может себе позволить и готов купить ? Я думала мало кто , это не вложение
Оно в цене после окончания войны упадет
Ви дуже наївно мислите
Наизнанку• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
При чем тут бесплатно , это мелкий город на окраине , а цена Киевская
А вы купите новострой, сделайте сначала такой ремонт, то захотите ещё дороже продать
Наизнанку• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Я цены знаю европейские , и Украина всегда была намного дешевле . Такие квартиры максимум 1000 за кВ были
Такой ремонт сделать стоит 800 за кв
КарамбОлька• 05 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чим Іспанія і Португалія краще Ужгорода?
Тем что это украина
Мюллерная• 05 ноября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Если вы купите квартиру без ремонта то ремонтников мало, те, что остались очень дорогие и не все делают качественно.
Но по правде здесь на самом деле спокойно и граница 20 мин потому вы же сами понимаете почему такая цена.
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 05 ноября 2024
Ответ дляИ.О. человека
А де я таке відповіла, саме те що ти зараз тут набрехала, можна скрін?
Сусідка знизу• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вы понимаете, мы в Португалии похожую купили за 150 . Как может такое быть ?
Удалено администрацией...
КАПСЛОЧНИЦА• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Купить в Португалії
Не всім мрія жити по Португаліям без роботи та в мовній ізоляції
40каградусная• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Оно в цене после окончания войны упадет
Арендовать на ЗУ намного выгоднее чем покупать.Для меня загадка ещё таких цен только в том, что ТЦК там трясут всех, люди даже с документами отсрочки боятся на улицу выйти.
Луковая• 05 ноября 2024
Вибрали помешкання з гарною технікою та гарним ремонтом, ось така і ціна. Не повірю, що в Ужгороді як і в інших містах не має більш дешевшого житла з ремонтом простіше.
Хоча, якщо є такий бюджет, купуйте.
40каградусная• 05 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ви реально не розумієте чого такі ціни? За безпеку треба платити. За хороший ремонт з технікою треба теж відвалити. Локацію теж. Тим більше, площа немаленька
Яка безпека з ТЦК?Краще вже в Словаччині купити, там Новобудов теж вистачає з гарним ремонтом
Дева Мария• 05 ноября 2024
Та це патріотки продають . Ті що за кордоном . Українофоби залишились в Україні
Анти-анонім• 05 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Батькам автора навряд чи тцк грозить
КАПСЛОЧНИЦА• 05 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Значення Українофоби точно розумієте ?
40каградусная• 05 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Батькам автора навряд чи тцк грозить
Багато моїх знайомих сімей саме з цієї причини не купують, тому мені теж ціна не зрозуміла, з іншими плюсами згодна.
КАПСЛОЧНИЦА• 05 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Звичайно)
Ясно
Розділення - виїхали не виїхали
Патріоти - фоби популярна тема для срачів
Розділення - виїхали не виїхали
40каградусная• 05 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Удалено администрацией...
Саме цікаве, що перша хвиля переселенців з 2014 року багато скупила в Закарпатті нерухомості і зараз вони ж її і перепродають, або сдають за дорого.
Крем для арбуза• 05 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Хоча, якщо є такий бюджет, купуйте.
Є дешевше, але це циганський район. Не кожен захоче жити разом із ромами
Шукаю трусики• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
В Португалії сер ціна 3000-4000євро за кв м. Не паліться так
И.О. человека• 05 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тикати будете дома з чоловіком. Що вже забули що де писали? Воно й не дивно, стільки коментарів написати, у кожній темі експерД
Шукаю трусики• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Печаль все это . Зу нагревает по полной
У вас нуль аналітичного розуму, алемкорчите з себе експертку багачку
ЯниЯ• 05 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вы в каком году уехали? Мы на тот продали квартиру 1300 за квадрат
Чудо в декрете• 05 ноября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ясно
Розділення - виїхали не виїхали
Мне плевать.Я ДОМА.Унитазы по чужим странам за аренду и тарелку супа драять не собираюсь и миллион евро на покупку недвиги там и бизнеса не имею.Да и нет желания языки учить чьи то