Саджу все зарання• Изменено 05 ноября 2024

Київ. Дит свято. Подарунок 700грн - жлобство чи такі часи?

Є подруга. З початком повномасштабної не зустрічаємось часто, так - лише на дні народження її дітей.

Запросила мою дитину на святкування дня народження своєї доньки. В боулінг.
Батьки будуть поряд (але не грати, чатувати дітей. Хоча діти вже відносно дорослі... Ну такі умови...)

Сиджу і думаю яку суму покласти в конверт.
700грн норм чи мало. І це жлобство?

Я просто не ставлю собі за мети плигати вище своєї голови. І дарую ту суму, що мені норм по бюджету. Тим паче вважаю що наразі важки часи для багатьох сімей.

А мені сказали що я жлоб, докинула б плюс 300грн до тисячі. З мене мовляв не убуде, а конверт з такою сумою буде більш приємнішим.

П.с. ще даруватиму на 500грн міні подарунки іншим двом її дітям
П.п.с. на дні народження своєї дитини гостей не кличут
автор Саджу все зарання • 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Ну раз считаете, что 700 гривен нормально, зачем тему создаете?
Все таки все вы понимаете
ну дик... а поговорити?)))
з пів на п*яту не сплю.... щоб цих кацапів вже роздерло!

Обнемашечка• 05 ноября 2024
ви жлоб
1000 б поклала навіть якщо це було б тяжко
або не йшла б
ЯсноВидящая• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
їм по 5 рочків
Ну то мають розуміти, що День народження не в них.
Ответ дляОбнемашечка
ви жлоб
або не йшла б
дякую за Вашу відповідь!
Отже, ви підтримуєте формат ’пригати через свою голову аби не соромно було’?
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
так, не святкує
Это ваш ребенок на всю жизнь запомнит, что у всех есть дни рождения, а у нее нет.
Потом будет к психологу ходить.
У меня муж так папа умер на в день его рождения и мама ему не праздновала, мы долгие годы его учили , что др это очень важный праздник ))
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
моїй дитині подобалися міні-подорожі в її день народження
Сколько ей?
Ответ дляБалаболка
Потом будет к психологу ходить.
моя дитина мріє щоб скорше цей ад скінчився і можна було б подорожувати на його дні народження

Ответ дляБалаболка
Сколько ей?
Леплю из пластилина• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча. Хлопці близнюки. Образяться)
Точніше - буде істерика..
Які всі примхливі.

Тій тільки гроші даруй, подарунки ні-ні, цим треба щось, бо інакше істерика...
Ви забагато стрибаєте навколо інших.
Робіть як Вам зручно.
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Так вы и сейчас можете вдвоем с ребенком, просто без мужа
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Я в шоке, в 12 путешествие с мамой важнее праздника с друзьями?
Не поверю, если б во Францию то да, а так .
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
До початку повномасштабної ми на день народження дитини їздили в міні-подорож. Україною чи закордон (спочатку літаком коли білети на літак до Неаполю були по 700грн, а в Будапешт взагалі по 200грн, далі електричкою в Польшу... ну і т.д. Дитина була мала - то їй двіж був по приколу, далі, подорослішав, сама обирала місце подорожі)
І дитина жодного разу не запитала: а чого мої друзі не приходять, де піньята, торт зі свічками, аніматор Барбі?
Ответ дляБалаболка
важко пояснити нюанси.

просто не можу - і все
Надежда наш компас• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Іменинниця сказала подарунки не дарувати, збирає гроші
То зачем еще мелкие подарки? Подарите 1000 и без заморочек
Ответ дляБалаболка
не вірте, я не проти
Ответ длякогдадеЦкие
неа

п.с. торт є
піньята також була)
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Так подорожуйте. Чого ні? Він що, невиїзний?
Ответ длякогдадеЦкие
не можу озвучити всі нюанси. Просто як факт: наразі подорожі неможливі.
Дай Бог миру і спокою!
Весёлая морковка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Точніше - буде істерика..
То Ви маєте обдаровувати всю сімейку, чи як? Як варіант, близнюкам - по кіндеру.

когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
неа

п.с. торт є
піньята також була)
Ну я у своєї дитини бачила на дні народження такого хлопчика. Сидить, їсть торт і каже: класно тобі. А у мене ніколи не було ні анімації, ні кульок, ні піньяти. І з друзями ніколи не святкували. Тільки з мамою удвох кудись їдемо.
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ну да, я в шоке, за всю свою жизнь имея уже внучку, видела очень по разному , чтоб праздновали др.
В школу раннего развития еще со старшей ходили, так там вообще свадьбы устраивали вместо др в шикарных ресторанах и тд.
У кого не было возможности сами родители квесты в парке устраивали и очень интересные( у них 4 детей) и напряглись , чтоб порадовать своего ребенка, там такая работа в команде была.
А автору просто наплевать на все, разве она не пони мает про 700 гривен???
У вашего ребенка друзья есть?
И зачем вообще идти на др вместе с 12 леткой, надеюсь там вам кофе , чай предлагать не будут?))
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
не вірте, я не проти
І я не вірю. Дитині років у 6-7 не хотілося отого двіжу дитячого? Чи він цього не бачив ніколи тому і не просив?
Ответ длякогдадеЦкие
Зрозуміло
Ответ дляБалаболка
У вашего ребенка друзья есть?
дам відповідь на ваше останнє питання: бо формат такий - разом з дитиною. типу з подружкою потриндіти. а потім дітей кожен розвозить назад у своє передмістя (живемо не в столиці)
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
У вашего ребенка друзья есть?
Ну я йду зі своєю донькою. Їй правда трохи менше років. Вона боїться, якщо будуть вибухи, а вона сама. Тому я сиджу десь поруч. Дитина знає де я.
Ответ длякогдадеЦкие
не вірьте, я не проти.
не просив.

п.с. сиджу-думку гадаю. певно таки я жмот - гроші не хотіла витрачати на святкування, думала що полдорожі принесуть більше емоцій
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ни чем вас угощать не будут? За свои будете брать кофе , чай?
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
не вірьте, я не проти.
не просив.

Да, вы таки жлоб, это самые в общем то как кажется необязательные для траты деньги, детский др , дорого и не отбивается, на многим детям это очень важно
Ответ дляБалаболка
без поняття
Але вірте-не вірте, мені простіше собі самій купитти кави і попити. Я ТАК не люблю від когос залежати, комусь чимось бути винною...
я б і йти не хтіла б - забрала б дитину ввечері, та і все
Ответ дляБалаболка
зрозуміло