Саджу все зарання• Изменено 05 ноября 2024

Київ. Дит свято. Подарунок 700грн - жлобство чи такі часи?

Є подруга. З початком повномасштабної не зустрічаємось часто, так - лише на дні народження її дітей.

Запросила мою дитину на святкування дня народження своєї доньки. В боулінг.
Батьки будуть поряд (але не грати, чатувати дітей. Хоча діти вже відносно дорослі... Ну такі умови...)

Сиджу і думаю яку суму покласти в конверт.
700грн норм чи мало. І це жлобство?

Я просто не ставлю собі за мети плигати вище своєї голови. І дарую ту суму, що мені норм по бюджету. Тим паче вважаю що наразі важки часи для багатьох сімей.

А мені сказали що я жлоб, докинула б плюс 300грн до тисячі. З мене мовляв не убуде, а конверт з такою сумою буде більш приємнішим.

П.с. ще даруватиму на 500грн міні подарунки іншим двом її дітям
П.п.с. на дні народження своєї дитини гостей не кличут
Я не тону• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тут скорше думки не про відбити.
А просто цікаво стало чи зважають люди на поточні умови? Ну типу я от постійно думаю про ’важкі часи’, ’не на часі’ тощо
Мовляв нема чого шинкувати/грошима розкидатися тощо

Може дійсно то у мене жлобство?
Можливо,вам краще знати

Миллениалка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тут скорше думки не про відбити.

Може дійсно то у мене жлобство?
’ не на часі’ буде завжди
’ Тяжкі часи’ у нас теж завжди.
Цікаво що ви вже вирішили витратити 1200 на свято, при цьому дивним чином розділивши кошти.
От тут ваша логіка дала збій.
Свято у іменинниці, а ви ’ щоб діти не плакали’ хочете віддати майже половину грошей на них.
Я прям уявляю як їй буде обідно.
Тому. Дівчинці 1000 грн. Хлопцям щось велике і яскраве з аврори за 2 копійки
Я не тону• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не сперечаюсь
Просто цікавлюсь. Поглядом зі сторони

П.с. якщо не запрошуватимуть наступні рази на свята, не ображусь. І не засмучуюсь.
Не знаю, мені щось святкування взагалі ’не лізуть’...(((
Ну то краще геть припинити відносини,при різних поглядах.
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча. Хлопці близнюки. Образяться)
Точніше - буде істерика..
То не ваша проблема вже
У них є батьки - нехай заспокоюють
Миллениалка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не сперечаюсь
Просто цікавлюсь. Поглядом зі сторони

Нікому ці святкування не лізуть. Але дитинство не відмінити
Соседушка• 05 ноября 2024
Сейчас в тему прискачет долбанутая пони, напишет, что вы нещеброд и не надо было рожать))
З вишневого садка• 05 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Подаруйте конверт тільки винуватцю свята - якраз тисяча і вийде.

Любви вам!• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не сперечаюсь
Просто цікавлюсь. Поглядом зі сторони

Я розумію ваш настрій. Але запрошують не вас а дитину. Може в неї як раз є або буде бажання.
автор Саджу все зарання • 05 ноября 2024
Ответ дляСоседушка
Ще і такі герої є?)
Ответ дляЛюбви вам!
Та дитина завжди за будь-який двіж))
Дякувати Богові вони поки сприймають ситуацію не так як ми
Вареничніца• 05 ноября 2024
Навіщо дарувати подарунки двом іншим дівчатами мені не зрозуміло.
Але 700 грн на ДР, то дійсно таке собі… , якщо це велике місто і нормально організоване ДР, а не вдома його святкують,
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Для мене то якось неприємно
Дитина, я так розумію мала ще, якщо з батьками свято, чекає якісь іграшки від друзів, сюрпризи, а мама вирішила що гроші доречніші бо сама не може купити дитині що хоче
І взагалі не приїдеш с пустими руками на ДР, купуєш ще щось до грошей, таке, не люблю коли указують що я хочу подарити
А мені навпаки подобається. Не треба ломати голову що подарувати. І 100% не буде подароване те, ч що дитині не подобається. Тому це дуже зручно. Отримуємо лист. І там написано: запрошуємо на день народження Діми. Якщо ви не знаєте що подарувати, то ось бажання іменинника.
Було ще таке: Костік хоче провести цей день зі своїми друзями. Зрадіє будь якому подарунку. Але збирає на велосипед. І посилання на банку
Ответ дляВареничніца
Ок, якщо не дарувати іншим і подарунок іменинниці 700грн?
Святкування - Київ, боулінг
Запрошені діти (майже підлітки). Батьки як супроводжуючі
Всі сім*ї мешкають в передмісті
Любви вам!• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Та дитина завжди за будь-який двіж))
І це добре. Тому ви робіть так щоб і запрошували і останні гроші не віддавати на це. Компромісно. Як вище писали іменинниці тисячу а двом іншим символічно
Пузата Хата• 05 ноября 2024
В мене донька підліток на вихыдних була на ДН подружки, формат сауна з більярдом (самі дівчата, ну такий вже їм формат подобається, часто так святкують), потім догулювали вдома у іменинниці. То клала в конверт 500 грн і велику шоколадку. Це не Київ, невелике місто. Ну може якби якась ближча подружка, то може й більше поклала б, але цього разу так. Скро ДН в моєї, вона просила подружок грошей не дарувати, що завгодно, тільки не гроші, не вважає їх за подарнок. В Вашому випадку малим по кіндеру чи щоколадці, не розумію, навіщо їм подарунки. За рахунок цих коштів можете в конверт більше покласти
Ответ длякогдадеЦкие
ого) і такі формати бувають)
Я не тону• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Та дитина завжди за будь-який двіж))
Яка тут ситуація?Звичайте дит д.н,яке виїденого яйця не вартує.Дав конверт і пішов.Я навіть до д.н і не парюся,ще б я про це думала.
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тут скорше думки не про відбити.

Може дійсно то у мене жлобство?
Автор, їм то свято обійдеться десь у 12 тисяч, я думаю. Тому ніхто не буде ті дитячі гроші рахувати
Вареничніца• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Святкування - Київ, боулінг
Всі сім*ї мешкають в передмісті
Ні, подарунок іменинниці 1000. І іншим не дарувати
Якщо йти щ таким настроєм на др, то вам там все буде не так.

Ответ дляЯ не тону
я про війну
Ответ длякогдадеЦкие
зрозуміло. дякую
Ответ дляВареничніца
та я ж не святкую) мені все одно.
аби іменинниця була задоволена і діти-гості
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 ноября 2024
Онука в минулу суботу дарувала 500 грн, були в дитячому центрі, вважаю, що нормально, якщо батьки приймаючої сторони адекватні, вони не чекають, що свято окупиться
Акукарача• 05 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Столиця мала відбій в 07.16, а вашій темі 10 хв
Автор в передмісті, в області відбою не будо. А зараз і в Києві знову тривога. До чого ваші звинувачення? Не Києвом єдиним…
Ответ дляАкукарача
ну хочеться людині Ге на вентилятор виплескати зранку))
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
ого) і такі формати бувають)
Так)
Бесбардак• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча, яка істерить коли подарунки отримують не вони. Хіба що по кіндеру купмимг
По Киндеру, а имениннице 1000
Ответ длякогдадеЦкие
Так)
Ви знаєте... є час - не сплю і аналізую...
Ну так, вдаюсь в спогади..)

Так от . Мені здається що багатьом з нас (ну мені точно) наше сокове минуле зробило капость. Аби ми жили ’як положено’, ’щоб не соромно було перед людьми’.

Якщо гостей запрошуєш в гості - то стіл має ломитися від наїдків (... хоча ж можна просто на чай з тортиком).
Якщо даруєш подарунок чужій дитині - то щоб не соромно (дурна була - якось дарувала чужій ’достойний’ подарунок, а своїй - на що вже грошей вистачило).
Коли питають що тобі подарувати - то соромишся озвучити реальні побажання і згоджуєшся на якусь фігню (аби обдаровувача не ошарашити трохи більшою сумою).

От щиро радію за людей, які можуть якось більш простіше відноситися до всього цього.
І банка для грошових подарунків - то взагалі чудово!
ЭтаваНиМожетБыть• 05 ноября 2024
позорище.конечно 1 тыс нужно
Гуру троллинга• 05 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Для мене то якось неприємно
дивлячись скільки дітям років. Моєму було 7, частину подарунків він навіть не розкривав. Подарунки недешеві. Але він хоче комп´ютер)
Дарувати гроші я можу сказати тільки близьким друзям, а однокласникам звісно ні.
Доньки подруг люблять косметику, я їм дарую або сертифікати в брокард або в салони краси. І всі задоволені. З хлопцями такий варіант не вийде)
Тому для мене дарувати гроші - це норм варіант, і приймати такий подарунок також.