Саджу все зарання• Изменено 05 ноября 2024

Київ. Дит свято. Подарунок 700грн - жлобство чи такі часи?

Є подруга. З початком повномасштабної не зустрічаємось часто, так - лише на дні народження її дітей.

Запросила мою дитину на святкування дня народження своєї доньки. В боулінг.
Батьки будуть поряд (але не грати, чатувати дітей. Хоча діти вже відносно дорослі... Ну такі умови...)

Сиджу і думаю яку суму покласти в конверт.
700грн норм чи мало. І це жлобство?

Я просто не ставлю собі за мети плигати вище своєї голови. І дарую ту суму, що мені норм по бюджету. Тим паче вважаю що наразі важки часи для багатьох сімей.

А мені сказали що я жлоб, докинула б плюс 300грн до тисячі. З мене мовляв не убуде, а конверт з такою сумою буде більш приємнішим.

П.с. ще даруватиму на 500грн міні подарунки іншим двом її дітям
П.п.с. на дні народження своєї дитини гостей не кличут
автор Саджу все зарання • 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Хотя автор, это же ваша подруга, она знает ваши доходы, если у вас нет, она не обидится, а если есть неплохие и вы прийдете с 700 грн, осадочек то останется)
з початком повномасштабної доходи у всіх погіршились
і скільки хто заробляє/має (навіть порядок) не знає ніхто. принаймі я і мої

Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ну вы же понимаете, что такой форум мало информативный в ваших отношениях с подругой, тут у всех разные доходы, у кого- то 20 тысяч в месяц, а у кого- то только на продукты в неделю, там же совсем разные суммы пляшут)
Ответ дляБалаболка
та я розумію.
але форум на те й форму - посидіти-потеревенити... ’а як у вас’?
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
та я розумію.
Ну понятно, ну что 700 гривен мало, вы же и сами догадываетесь?))
Ответ дляБалаболка
щоб я не відповіла - то буде темою для спілкування далі)))))))))))))
jabettta• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча. Хлопці близнюки. Образяться)
Точніше - буде істерика..
Із-за конверта істерика у дітей? купіть їм по шоколадці. Якраз буде 1 т в конверт
Додекаэдр• 05 ноября 2024
Подарила бы или 500 или 1000
В данном случае бы 500
Зачем прыгать выше головы, реально? 😏
Но вот эти 700 - честно, это ни туда ни сюда
Как-то прям странно, будто бы положили сначала штуку, а потом 300 взяли, типа ой, много, обойдется
Имхо сумма должна быть ровная, без этих колебаний
Но каждый делает как хочет всё равно )

Ответ дляДодекаэдр
Подарила бы или 500 или 1000
В данном случае бы 500
Зачем прыгать выше головы, реально? 😏
Но каждый делает как хочет всё равно )
дякую) Свіжа думка)
Тюрюнь_Тюнь• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Поговорити?
Над головою бахкає, сиджу каву пью
Я такие зайчики хенд мейд дарю ,всем нравится .
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
вау!!!!!!!!!!!!! у вас чарівні руки!
Галябалована• 05 ноября 2024
Можете ще 200 грн прибрати і віддати 500 грн. Зараз це середня сума піти на ДН до дитини яку просто знають. День народження зараз це приблизно 5 тис. Боулінг на 2 години на 10 людей то 3,500 + торт та піци. 10 гостей окупається ДН.
Тюрюнь_Тюнь• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
вау!!!!!!!!!!!!! у вас чарівні руки!
Но дорогие, 900 грн шт. Обычно в паре заказывают .
Манка Я• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Точніше - буде істерика..
а вы при чём к истерикам чужих детей?
никогда не понимала подарков детям, кроме именинника, максимум шоколадку и всё
а если бы их было 5, тоже несли бы всем?
Герцогиня• 05 ноября 2024
Нормально.
Дітям 12-13 років. Святкуємо дні народження в дитячих розважальних центрах, боулінг, лазертаг. Це все з розвагами та їжею.
В середньому всі дарять по 700 гривень.
Іноді 500, іноді 1000.
Наприклад, ми святкували сину ДН в Papashon з розвагами та їжею, було 15 дітей. В основному всі дарували по 700 гривень.
Київ.
Герцогиня• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча, яка істерить коли подарунки отримують не вони. Хіба що по кіндеру купмимг
Хай істерить. Зараз такі часи, що зайвих грошей немає.
700 гривень іменинниці та по кіндеру буде достатньо.
Якщо ж мама буде пригощати інших мам хоч в чисто символічно (якесь вино з піцею чи салатом), то тоді 1000.
Герцогиня• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Не окупиться. Як правило, беруть не лише піцу.
5000 гривень, це дуже по скромному.
Зараз на дієті• 05 ноября 2024
имениннице 1000 грн, малышне по киндеру
вАлнуюся сильнА• 05 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Их недавно здесь дарили на 45 лет кажется. Как, понравились имениннице?
Добра всем!• 05 ноября 2024
Моїй дитині дарували 500 грн, і вона ходила на ДН також дарувала 500

Контрольница• 05 ноября 2024
700 грн+ шоколадка с головой.
Двум остальным детям максимум по киндеру или по шоколадке. Если уж очень хотите быть хорошей. Но это лишнее.
Одно дело если бы звали и родителей, то можно было бы и остальным детям что то нести. А так организаторы откровенно жлобы, а Вы чувствуете себя виноватой почему то. И уверены что должны одарить всех детей там.
Губи з філером• 05 ноября 2024
Не дуже зрозуміла фразу ’П.п.с. на дні народження своєї дитини гостей не кличут’.
Ви ж на день народження їх дитини і йдете?
І навіщо дарувати на 500 грн подарунки іншим двом дітям? Двом іншим по кіндеру, в конверт іменинниці 1000.
Хоча, і в 700 нічого поганого немає.
Ответ дляГуби з філером
Хоча, і в 700 нічого поганого немає.
фраза була написана тому, що при обговоренні моєї ситуація мені знайома тим попрекнула
Губи з філером• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Знову не зрозуміла. Чим попрекнула? Ви же запрошені на ДН її дитини! Як же вони не кличуть, якщо ви запрошені в боулінг?
Ответ дляГуби з філером
це сказала знайома інша
коментар по ситуації
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Где вы жути цены берете, торт обычный из кондитерской не меньше 1000 грн, а если 10 детей и бегают, они вам столько напьют , часто бывают разные лимонады обходятся дороже стола)
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну это надо быть любителем, мне лучше 1800 подарить, я такого не понимаю
Тюрюнь_Тюнь• 05 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Да .
В танке• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Вы на минималке?
А если не на минималке, по 10 тыс должна в конверты класть? 😂😂😂
В танке• 05 ноября 2024
Ответ дляШалена красуня
я тоже сыну кладу в конвертик 500 грн и он так дарит. даже без всяких доп.шоколадок.
И правильно. Это дети. У меня двое детей, у каждого из них по 3-4 друга в школе, по 3-4 во дворе и несколько друзей на кружках. Так это мне только на дни рождения чужие работать, если всех одаривать на 1000-2000. Так помимо детских ДР, есть же ДР родителей, сестер, братьев, бабушек-дедушек…
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Как- то у вас разбегаются очень суммы 500 грн и 10 тысяч.
Есть и по 10 тысяч дарят, но это далеко не следующий шаг за 500 грн.