Саджу все зарання• Изменено 05 ноября 2024

Київ. Дит свято. Подарунок 700грн - жлобство чи такі часи?

Є подруга. З початком повномасштабної не зустрічаємось часто, так - лише на дні народження її дітей.

Запросила мою дитину на святкування дня народження своєї доньки. В боулінг.
Батьки будуть поряд (але не грати, чатувати дітей. Хоча діти вже відносно дорослі... Ну такі умови...)

Сиджу і думаю яку суму покласти в конверт.
700грн норм чи мало. І це жлобство?

Я просто не ставлю собі за мети плигати вище своєї голови. І дарую ту суму, що мені норм по бюджету. Тим паче вважаю що наразі важки часи для багатьох сімей.

А мені сказали що я жлоб, докинула б плюс 300грн до тисячі. З мене мовляв не убуде, а конверт з такою сумою буде більш приємнішим.

П.с. ще даруватиму на 500грн міні подарунки іншим двом її дітям
П.п.с. на дні народження своєї дитини гостей не кличут
Вам телефонограмма• 05 ноября 2024
700 нормально. Краще звісно покласти тисячу.
Дарувати іншим її дітям не потрібно, навіщо??

В танке• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Как- то у вас разбегаются очень суммы 500 грн и 10 тысяч.
Есть и по 10 тысяч дарят, но это далеко не следующий шаг за 500 грн.
А у вас понятия странные. Если доход не минималка, то разницу нужно раздаривать на детские ДР?
Ліплю вареники• 05 ноября 2024
Ну хоча б 1000 ,або відморозитися та не іти
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Нет конечно, просто дарить адекватную сумму. И на сегодняшний день это не 500 грн
Галябалована• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Где вы жути цены берете, торт обычный из кондитерской не меньше 1000 грн, а если 10 детей и бегают, они вам столько напьют , часто бывают разные лимонады обходятся дороже стола)
Діти бігали, багато пили, + піци+ торт. Все вийшло 5 тис.
Галябалована• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
фраза була написана тому, що при обговоренні моєї ситуація мені знайома тим попрекнула
Знайома не права. Подарунки не обговорюють.
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Интересно расскажите как вы это сделали на 1500 грн, пицца в среднем 300 грн, это 5 пиц и 10 человек, где тут торт и много пили?

В танке• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Это вполне адекватная сумма для детского ДР на сегодняшний день
Галябалована• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Замовляли в боулінгу. 6 дітей та 3 дорослих Кухня запропонувала напої, компот, всього 6 літрів, 4 піци по 200 грн, 2 м´ясні тарілки, картопля фрі на вагу. Торт був наш із собою, ми це обговорювали з кухнею боулінга.
МинерАлочка• 05 ноября 2024
Люди. Ну камон, вы ДР делаете детям или подзаработать или хотя бы отбить потраченное???
Ведь праздник делается именно для своего ребенка.
Что б ему было приятно, весело и празднично.
Считать подарки, кто скоко подарил....
Или как тут пишут что если минимум тысячу нет возможности положить на подарок, то лучше вообще не приходить.

А если все гости не придут? Бо нэма тысячи
Ну как то странно и противно.
Контрольница• 05 ноября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Считать подарки, кто скоко подарил....

Ну как то странно и противно.
Я вообще не поняла откуда взялось что двум другим детям тоже нужно что-то нести?
Максимум по шоколадке или по Киндеру. Какое по 500 грн на каждого?
МинерАлочка• 05 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Людям как то нет проблем в жизни.
Надо заморочиться по полной
Ещё и всех родычей живущих вместе одарить.
А прабабуле тапочки и ночнушку, бо она ж родычка именнику и расстроится)))
Перша леді колгоспу• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ви знаєте... є час - не сплю і аналізую...
Ну так, вдаюсь в спогади..)

Так от . Мені здається що багатьом з нас (ну мені точно) наше сокове минуле зробило капость. Аби ми жили ’як положено’, ’щоб не соромно було перед людьми’.

Якщо гостей запрошуєш в гості - то стіл має ломитися від наїдків (... хоча ж можна просто на чай з тортиком).
Якщо даруєш подарунок чужій дитині - то щоб не соромно (дурна була - якось дарувала чужій ’достойний’ подарунок, а своїй - на що вже грошей вистачило).
Коли питають що тобі подарувати - то соромишся озвучити реальні побажання і згоджуєшся на якусь фігню (аби обдаровувача не ошарашити трохи більшою сумою).

От щиро радію за людей, які можуть якось більш простіше відноситися до всього цього.
І банка для грошових подарунків - то взагалі чудово!
Ви правильно все назвали.тому не треба дарувати дари всім дітям, якщо ДН у одного. Йому 1000 в конверт+ всім трьом по кіндеру. Всі щасливі і задоволені
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Где вы нашли пиццы по 200 не знаю, и вся эта ваша кухня в итоге-1500 тысячи?
Доктор Хаос• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Можете ще 200 грн прибрати і віддати 500 грн. Зараз це середня сума піти на ДН до дитини яку просто знають. День народження зараз це приблизно 5 тис. Боулінг на 2 години на 10 людей то 3,500 + торт та піци. 10 гостей окупається ДН.
як можна на 1500 взяти торт та піцу на 10 чоловік, щє напої потрібні, і не будуть же вони тільки піцу їсти, щє шось потрібно, 1500 то тільки торт
Галябалована• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
кухня 2000 грн
Пацаааааааан• 05 ноября 2024
мой сын недавно ходил на др к однокласснику - я клала 1000 в конверт, впервые. В прошлом году клала 700 грн или 500 грн и какой-то подарок типа небольшой головоломки или игры. Не знаю много это или мало, у моего ребенка др в августе, никогда никого нет в городе (та и его самого нет), поэтому ему конвертики не приносят и я не знаю сколько в них кладут!
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
кухня 2000 грн
Кухня вы сначала написали 1500, детей 10, а в итоге детей 6
Галябалована• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
приберіть м´ясні тарілки буде вам 1500

Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
приберіть м´ясні тарілки буде вам 1500
4 пиццы, 6 литров компота и фри, правильно?
У вас пиццы по 200 , 4-800
700 гривен 6 литров компота и фри??
Сказочница вы наша, где литр компота 100 грн, и фри на всех 100?
Скорая помощь• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча, яка істерить коли подарунки отримують не вони. Хіба що по кіндеру купмимг
Малеча, не малеча, а має знати кордони. Доречі, скільки їм?
Галябалована• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
У вас пиццы по 200 , 4-800
700 гривен 6 литров компота и фри??
Компот чи 50 чи 60 грн за літр. Фрі 350 за кг. 0,8х350 це гора фрішки. Навіть якщо кухня 2000 грн, то що? Ви б не проводили день народженя дитини бо гості не окупили це свято?
Скорая помощь• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
У вас пиццы по 200 , 4-800
700 гривен 6 литров компота и фри??
Тархун у Лавіні 180 грн/літр. Піцца десь 350 грн. Бути цієї неділі.
автор Саджу все зарання • 05 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Аналогічна ситуація в моєї дитини
Весь час були в роз´їздах
Там вище сказали що то псих травма для дитини. Ви як думаєте в розрізі вашої ситуації?
МинерАлочка• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Адекватную по сравнению с чем?
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Адекватную по сравнению с чем?
Со средними сегодняшними ценами, у нас например маникюр с момента начала войны подорожал в два раза, ну и все остальное.
Пацаааааааан• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Аналогічна ситуація в моєї дитини
Весь час були в роз´їздах
у меня тоже др в августе, я впервые отпраздновала его с друзьями лет в 17. Никакой травмы у меня нет) у сына тоже вроде бы все хорошо, не жалуется)
Області пітьми• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
хай істерить. Це проблеми батьків.
Добротная• 05 ноября 2024
500 грн і три кіндера, це не ваші хрещеники. В Німеччині дарують 10-15 євро на дитячі дні народження. Головне увага. Прийшли, розділили свято.
Жена_КотораяСтена• 05 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Где связь маникюра и др?