Смурфик• 05 ноября 2024
Як ви думаєте бувають безвихідні ситуації, чи ми просто боягузи...
котрі так говорять і нічого не змінюють (теми хвороб і смерті не стосується)
Папина дочка• 05 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Кто хочет - меняет. Остальное отговорки
Як саме ви зможете змінити війну?
Тракторні війська• 05 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
Як саме ви зможете змінити війну?
Войну я изменить не могу, а вот решить жить или нет в ней - могу
Тут надолго• 05 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
Як саме ви зможете змінити війну?
Можна поїхати від неї подалі, змінити своє життя завжди можна
Невловимий Джо• 05 ноября 2024
Майдан хотите новый организовать? Главное - печеньки в черную пятницу закупить.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 ноября 2024
Ну ось, наприклад моя ситуація , я її вважаю безвихідною . Знаходжусь у Харкові , є чоловік та донька . В чоловіка тут робота, є бронь , в доньки є скажімо так ,женіх, з зрозумілих обставин зараз виїхати неможливо . Що мені робити ? Прилітає в наш район щоночі, я вже не витримую . Поїхати геть та покинути родину не зможу
Сиреневенькая• 05 ноября 2024
Люди просто пристосовуються, уникають, тікають, а так багато чого змінити не можна: погоду, політику, інших людей
Манкоголік• 05 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
Кинути дітей, батьків і самій поїхати подалі?
Тут надолго• 05 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
Всім разом поїхати
Манкоголік• 05 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
Всім разом поїхати
Як невиіздним поїхати? І мамі 80+.
IQ 80• 05 ноября 2024
Думаю нет, венда есть варианты, могут быть не на 100% подходящие, но они есть
Капризуля• 05 ноября 2024
Хз... Я за 38 років зіштовхнулась тільки зі смертю рідних. Все інше було не безвихідним точно.
IQ 80• 05 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
Як невиіздним поїхати? І мамі 80+.
Много невыездных уже выехали.
Тут надолго• 05 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
Як невиіздним поїхати? І мамі 80+.
Невиїзним за гроші. Моя бабуся у 85 виїхала
Ищу-брожу• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Искать возможность уехать всем вместе
Директор компании, на которой я работаю женился на своей секретарше и усыновил ее ребенка, чтоб стать многодетным
Братья Капли• 05 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Апельсинки ж
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Семья, работа, бронь, жених - это самая безвыходная ситуация, что я слышала
Ищу-брожу• 05 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
Як невиіздним поїхати? І мамі 80+.
Стать выездными. Опека, усыновление ребенка, инвалидность родителями и уход за ними
Братья Капли• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В вас то вихід є, просто ви не хочте змінювать. В мене схожа ситуація хочу щоб діти якомога довше пожили з батьком в повній сім´ї. Чоловік через тцк навіть вивезти нас в безпечне місце не може. От і я сиджу під фейерверки ппо і нічого не змінюю, але ж могла б... Подруги вже інтегрувались за кордоном, а сиджу в надії що скоро скінчиться. Хоча усвідомлюю, шо як і скінчиться, то економіка буде на дні і дітей треба вивозить назавжди. ....
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 ноября 2024
Ответ дляБратья Капли
Мабуть є, але я його не бачу нажаль
Мааарковная• 05 ноября 2024
Я впо, чоловік на фронті третій рік, залишились без квартири. кінця і края і сил вже нема навіть щось намагатись, чим далі тим гірше все стає. Може мало стараюсь, але вже навіть так не можу старатись є, не те що більше
Жинси на дитину• 05 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Кто хочет - меняет. Остальное отговорки
Ожидаемо началась писанина шаблоных фраз
KristinkaCute• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Если вы не работаете то ситуация действительно сложная. Поговорите с мужем. Может быть есть возможность для вас снять комнату или квартиру в относительно безопасном районе чтобы вы могли в любой момент туда приехать?