Дайте подуться• 06 ноября 2024

Советчицы - ванги. Трамп победил)

Трамп таки победил , как большинство и думало )
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3628075
Запятая-точка• 06 ноября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Так у мани несколько голов, читай клонов, она уже давно здесь
Ждём ее переобувание
Шеллар• 06 ноября 2024
Яка гарна новина з самого ранку, рада що переміг Трамп.
Distel• 06 ноября 2024
Це потрібно бути зовсім без мізків, щоб обрати Трампа.
Це все одно, що за хуйло голосувати.
Taby• 06 ноября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Интересует только одно, он думает заканчивать войну за 24 часа?))))
Скажет , что больше никакой помощи от США, пообещает путлеру не принимать никогда Украину в НАТО, ну и тому подобное
Манюнайтед• 06 ноября 2024
Запад с нами!!
Olivia 666• 06 ноября 2024
Тем более Вэнс который рашу любит будет премьером.
Трамп и Вэнс..я представляю.
Мимо_шла• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Це все одно, що за хуйло голосувати.
Выезжайте в США и начинайте вправлять американцам мозги.
Distel• 06 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Як можна вправити те, чого нема?
Риторичне запитання.
Sentjabrinka• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Це все одно, що за хуйло голосувати.
Большинство американцев без мозгов и только одни украинцы с мозгами, поэтому на территории такой умной нации идёт война, страна залита кровью сотни тысяч погибших, ещё столько же калек
Мимо_шла• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Як можна вправити те, чого нема?
Риторичне запитання.
Может для того чтобы быть такой же процветающей страной как Америка нам нужно тоже быть без мозгов?
А то такие умные и в такой жопе
diana32• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Як можна вправити те, чого нема?
Риторичне запитання.
Это вы о 73% ваших соотечественников?
Distel• 06 ноября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Війна йде не тому, що хтось розумний, а хтось дуриний.
Війна йде тому, що маразматичне хуйло напало на Україну і намагається знищити нас як націю.
Distel• 06 ноября 2024
Ответ дляdiana32
Это вы о 73% ваших соотечественников?
А ваші саатєчєствєннікі - це вибачте хто, не кацапи часом?
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Як можна вправити те, чого нема?
Риторичне запитання.
От, наглядно, результат роботи пропаганди портнікова
tanysha777• 06 ноября 2024
Як то страшно, коли Порошенко вкрав все, до останньої звилини, а потім в пусті голови насрали швєц і яковина
Біда-біда, пєчаль
Бідна Україна
Kalinaira• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Це все одно, що за хуйло голосувати.
Огромная страна США без мозгов ? Ну выдаете.
Sentjabrinka• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Война идёт на территории нации с мозгами, а страна, в которой люди без мозгов, по вашему утверждению, процветает и живёт в мире. Вот когда вы поймёте кто действительно с мозгами, а кто без, может тогда и в Украине наступит мир, и не будут гибнут люди
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляTaby
Это вы судите по его предыдущему президентству?
Насколько всем известно, как раз в то время, путин в углу стоял раком и молился, чтобы нефть торговалась хотя бы по себестоимости
diana32• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Яка різниця хто там мої, якщо ващі 73 самі придумали і ржали : голосуй за Порошенка або Путін нападе! Доржалися?
lilu1990• 06 ноября 2024
Дерьмократи всіх дістали
Ollka• 06 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
А коли зе вибрали верховним на шостому році війни, був спокійним, нічого не бентежило?
Ми з чоловіком за Пороха блін голосували.
lilu1990• 06 ноября 2024
Те саме що було при виборах зеленського. Порошенко всіх за-пав, тому маємо що маємо.У трампа ще й більшість у сенаті

Я вас вітаю. Доля світу у його руках

Все те саме що при зеленському. Монобільшість у сенаті і т.д.
mmi583@mail.ru• 06 ноября 2024
Ответ дляДайте подуться
Белочку очень жалко 😭
Я щось пропустила. Що за білочка?
Мандарина• 06 ноября 2024
Ответ дляДайте подуться
Ее спас американец и она жила с ним , была звездой тик тока , очень классная , ее забрали власти и усыпили .
Зачем?
Шеллар• 06 ноября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Важко Вам заперечити, ось дурник бацько на тракторі не воює, країна його спить спокійно, а ми...., що казати
Труп нареченої• 06 ноября 2024
як же сумно це виглядає, коли українці надіються що при зміні влади в сша , у нас щось зміниться(
awso1977• 06 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Його країна спить спокійно, знаючи, що з їх території бомблять Україну. Це як спати спокійно, знаючи, що твій чоловік маньяк. Такий собі спокій.
Korsika999• 06 ноября 2024
Да, у тех кто обогащался на войне и торговал военным барахлом, сейчас траур
tanysha777• 06 ноября 2024
Пішли перші реакції на перемогу Трампа
Десь в каліхфорнії тихо заплакали мамки
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Я вас вітаю. Доля світу у його руках

Навіть не намагайтесь натягнути ліліпута зе на гулівера Трампа
Ніколи
Ніколи ліліпутам не осягнути Гулівера
Затямте