Дайте подуться• 06 ноября 2024

Советчицы - ванги. Трамп победил)

Трамп таки победил , как большинство и думало )
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3628075
Anastas_32• 06 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Вчера домой приехал муж военный.
Сказал, что к весне возможно придется переезжать, куда непонятно.
И дочке подростку сказал учить усердно языки и настраиваться жить не в нашей стране, если не хочет воевать лет через 5-10.
Спросила что случилось. Сказал, что военным ничего хорошего ждать не придется после результатов выборов.

За всю войну это второй раз он что-то говорит. Первый был за несколько недель до войны.
Вот с вечера перевариваю.

Что там случилось, с чего такие мысли ХЗ.
А до войны что сказал?
lilu1990• 06 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Навіть не намагайтесь натягнути ліліпута зе на гулівера Трампа
Ніколи
Ніколи ліліпутам не осягнути Гулівера
Затямте
Шо?
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Шо?
Хто тут?
PinkyPink• 06 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
Так, так. Вже сподівались на всякі саміти миру, рамштайни, саміти НАТО, леопарди, атакамси, ф16.
А стало ще гірше.
Нам хоч Трамп, Хоч Байден, хоч Гарріс…
Всім пофіг.
Ага, бачила влучний комент по темі «Що ж обрати: Заморозку війни чи перемогти росію і іран за допомогою 30 Абрамсів?» 😏
PinkyPink• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Це потрібно бути зовсім без мізків, щоб обрати Трампа.
Це все одно, що за хуйло голосувати.
Ви знаєте, на місці американців, в ситуації коли тисячі нелегалів лізуть через кордон і президент нічого з цим не робить, навпаки - вітає нових жителів-наркоторговців, я б теж голосувала за Трампа
PinkMa• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Війна йде не тому, що хтось розумний, а хтось дуриний.
Війна йде тому, що маразматичне хуйло напало на Україну і намагається знищити нас як націю.
Глибоке чорне море• 06 ноября 2024
Все хадалки обкакались, все видели победу женщины, а именно харрис.
Рекомендовали здесь несмиян, то она обосралась, и ничего толкового ранее не говорила, девка тупо аналитику делает и выдаёт за прогноз. Остальные по типу тихой марии, бюн, астрологи, ефремова там вообще дурдом. Не отдавайте свои деньги шарлатанам!
Чаюри• 06 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Вчера домой приехал муж военный.

Вот с вечера перевариваю.

Хіба неясно з чого такі думки? У мене такі самі.
IrinnkA• 06 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Цеж очевидно, що це діюча влада вбила білку, а Кармала її представник (до того ж, колишній прокурор, а ментів ніде не люблять). І я впевнена, що були інші варіанти окрім вбивства тварини. На такій території знайшлись би ’ліцензовані руки’, які могли б забрати білку на утримання.
І логічно, якщо таке роблять з тваринами, то їм нічого не заважатиме щось подібне вчиняти і з людьми
Американці такі ж дурбецали як і наші у 2019му. Хочеться людям ’зрєліщ і хлєба’ ну-ну
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Ответ дляДайте подуться
Ее спас американец и она жила с ним , была звездой тик тока , очень классная , ее забрали власти и усыпили .
ну не Камала є особисто усипила! якісь кончені ’зоозахисники’
ось почекайте, при Трампі всіх котів і собак з’їдять скоро
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
отож, пожили добре при демократії, і хватить
обрали президента - самодура. ’крєпкій хазяйствєннік’-2.
при тому, що він втратив частково спадок батька, має судові справи на ньому, і, якби не вибори, сів би до тюрми.
сексіст і плювати хотів на демократичні цінності, лише на грошові.

Боже, бережи Америку, бо вона явно звернула не туди
lilu1990• 06 ноября 2024
Ответ дляЧаюри
Чого?
Чаюри• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Чого?
Того шо нам кізда, а особливо військовим, бо коли Трамп дозволить кацапії захопити все, що їм там треба, військових будуть насамперед знищувати.
Distel• 06 ноября 2024
Ответ дляPinkyPink
Так, якби моїх собак і котів поїли, я б теж за Трампа голосувала.
IrinnkA• 06 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18

Так, але що наш, що цей - настільки відбиті, що спромоглися зіграти так, щоб ’піпл хавал’. Тобто вони чи їх керівники виборчих капмпаній, глибоко розуміють суть та інтелектуальний розвиток власного народу. І тепер Богу роботи додалося. То Україну берегти від дурного вибору, а тепер ще Америку. Хоча, може для США він буде кращим президентом ніж наш для України. Бо як не крути, а Трамп зростав американцем, а цей - продукт радянського союзу та гонимих ним єврєїв.
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
100%
але для України цей вибір - це трагедія.

і США можуть прощатися з роллю світового лідера. Позиції тираній зміцнілися, а їй амбіції і аппетит розігрілися. не знаю, де тепер може бути безпечно в світі. Мабуть, в Канаді десь і в Австралії, і то - чи надовго?
Киралим• 06 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Я конечно лайкнула ваш коммент, НО. Это же даже читать стремно, что судьба нашей страны зависит от выборов где то за океаном🤦 как можно было Превратиться из второй (если не первой) экономики Европы, в такое посмешище. Нерабы.
Помнится в 13-14 закрывали рты тем, кто говорил, что Майдан - это добровольная сдача под управление американцев. Сами захотели.
Чаюри• 06 ноября 2024
Я бачу всім дуже смішно. Посміємося наступного року. Тільки повний кончений дебіл може вірити, що куйло зупиниться і не піде далі, коли нам обріжуть допомогу.
Ирина-bbd0• 06 ноября 2024
Ответ дляКиралим
А были до майдана под управлением кем? Закончите Вашу мысль
Альфасамка• 06 ноября 2024
нажаль це кінець
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Ответ дляЧаюри
результати виборів в 2019 в Україні та в 2024 в Штатах чітко показують, що нехтування освітою і спроможністю неупереджено, самостійно мислити має катастрофічні наслідки. населення масово отупіло, і втратило усі цінності, крім грошових.
і як це Молдова ще втрималася від хибного вибору?
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
нажаль це кінець
нажаль так.
і нажаль народ не лише України, але і по світу, скотився по розумовому і духовному розвитку назад, в середньовіччя.
Terramiss• 06 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
нажаль так.
І буде правити світом чат Gpt 🥹😝
Ирина-bbd0• 06 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
нажаль так.
Ну так это же не вчера началось)))
natapri• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
нажаль це кінець
Наверное впервые с Вами согласна.
natapri• 06 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
100%

Вам нарукомордили, а я согласна с Вами полностью. Вспоминаю Оурела 1984 и становится страшно. Бляха, а мне еще когда то было стыдно за президента Януковича, а тут такие типа продвинутые американцы и выбирают Трампа
Альфасамка• 06 ноября 2024
Ответ дляnatapri
українці обирають клоуна
JannyMoney• 06 ноября 2024
Ответ дляnatapri
мне кажется они слишком консервативны, чтобы выбрать женщину. Гея вот и то наверное вероятнее бы выбрали, или небинарного какого ни будь.
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
нажаль так.
О так, це величезна трагедія для всього Всесвіту
Корови перестануть пердіти, кури ригати, а ми не зможемо насолоджуватись жуками
Діти не зможуть змінювати стать у 8 років, чоловіки не зможуть народжувати- страшне
Боже, а що буде, коли заборонять нелегвлам через паркан кордону США перестрибувати? - жах
Не дай боже, знову почне працювати поліція і правосуддя і крадії не зможуть безкарно грабувати магазини

...дь, це треба так все перевернути
Пропаганда- найсильніша зброя масового ураження, яка там ядерка
JannyMoney• 06 ноября 2024
Ответ дляDistel
Харрис поела?