Слоник-тоник• 06 ноября 2024

Хто проходив гештальт психотерапію?

Вам допомогло? І скільки часу присвятили цьому методу?
Дякую за відгуки
Альфасамка• 06 ноября 2024
я тут безкоштовний психіатр

Я супер-пупер• 06 ноября 2024
Психиатора вызывали? я тут 😎
Пишу_граммотно!• 06 ноября 2024
Проходила два сеанса помогло
Куратор дебошей• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
я тут безкоштовний психіатр
Самолечение на вас плохо влияет
Дюймовочка• 06 ноября 2024
Гештальт-терапія - це не короткострокова терапія, тому щоб відчути реальні позитивні зміни ходити доведеться довго, не місяць і не два.
Почемучечка• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
я тут безкоштовний психіатр
Я тебя люблю, что не коммент, то шедевр)))
Пуки-куки• 06 ноября 2024
12 занятий мне хватило
По одному раз в неделю
ПП-шница• 06 ноября 2024
Ответ дляДюймовочка
Від яких проблем допомагає? Якщо хвороби якісь є? В цьому сенсі допомагає?
Дюймовочка• 07 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
ні, в цьому сенсі не допомагає)
скоріше запити про пізнання себе, своїх бажань і потреб. І вміння потім ці потреби задовольняти в найкращий спосіб.
Для більш конкретних запитів, типу тривожних розладів, депресій, розладів особистості крае працюють інші методи.

Але оцінювати метод - це щось схоже на вимірювання середньої температури по палаті. Ефективність терапії залежить і від інших факторів, вибор методу психотерапії - лише один з них.