Тоска в носках• 07 ноября 2024
Звичайний лист Укрпоштою
Підкажіть, будь ласка, скільки по Україні йде звичайний лист Укрпоштою?
Надіслали з Держархіву довідки ще 24 жовтня. Досі нема. З Житомира у Київ.
Тоска в носках
• 07 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А чому не рекомендованим?
Де факт відправки тоді?
Та справа в тому, що коли робили запит за їхнім бланком, то там варіанти були: ел.поштою, особисто і простим листом Укрпошти.
Тоска в носках
• 07 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
тижнів три
Ого! Але з іншого боку радує, що є надія на отримання
Тоска в носках
• 07 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
То требв було обирати на електронку з ЕЦП
В РАДЦс хіба таке підійде?
Тоска в носках
• 07 ноября 2024
З іншого обласного архіву прислали НП. Отримала наступного дня. А тут таке...
Тоска в носках
• 07 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Яке таке?
Ну без мокрої печатки? Мені там показали, які довідки повинні бути.
Тоска в носках
• 07 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Яке таке?
Треба поновити свідоцтво про народження 80 річній людини. Так, як пройшло більше 75 років, то вони вимагають довідку про народження з мокрою печаткою з Держархіву. Або довідку про те, що у них нема такої інформації.