Успокойся_Успокойся• 08 ноября 2024

Вакансії, які висять постійно.

Проходила співбесіду з ейчарами, не сподобалась, було видно в процесі, хоча досвід підходить ідеально, але є певні розбіжності в баченні подальшої роботи. Пройшло два місяці, вакансія ще вісить, вирішила набрати з іншого номера, сказали, що людина потрібна терміново, запропонували відправити резюме та співбесіду з ейчар директором. Чому тоді вже два місяці шукають, за інсайдерською інформацією, людина дійсно треба, але ніяк не можуть знайти, бо досвід не підходить.
автор Успокойся_Успокойся • 08 ноября 2024
Ответ дляКров з молоком
Премию или доплату имеет за то, что выполняет не только свою работу?
Роботи стало більше з розвитком підприємства, зарплата росте, другу людину, судячи з усього, не хоче, або хоче певного складу, типу він бог, а вона ну таке. Приходили реально достойні кадри, не підходять, бо підсилять.

Кров з молоком• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Или выгодно, получает доплату или махинации, не хочет, чтоб кто-то знал