Успокойся_Успокойся• 08 ноября 2024

Вакансії, які висять постійно.

Проходила співбесіду з ейчарами, не сподобалась, було видно в процесі, хоча досвід підходить ідеально, але є певні розбіжності в баченні подальшої роботи. Пройшло два місяці, вакансія ще вісить, вирішила набрати з іншого номера, сказали, що людина потрібна терміново, запропонували відправити резюме та співбесіду з ейчар директором. Чому тоді вже два місяці шукають, за інсайдерською інформацією, людина дійсно треба, але ніяк не можуть знайти, бо досвід не підходить.
Просто Фіфа• 08 ноября 2024
греют место для своего

Ласковая_львица• 08 ноября 2024
фирма долбодятлов потому что. поделом им.
Гарачий Чокалад• 08 ноября 2024
может фирма такая, что никто не задерживается, я зимой пару месяцев поработала с одними, ну просто больные люди, ушла! ради интереса продолжала следить за этой вакансией, ненадолго исчезает и снова появляется, т.е таких как я полно у них
Партизанка• 08 ноября 2024
Не знайшли ще людину, що підійшла б на це місце
осень харашо• 08 ноября 2024
требования высокие а платят как в пивнушке на разливе
НеГолосую• 08 ноября 2024
Некоторые вакансия висят годами и даже десятилетиями 🤷‍♀️
Мамин тріль• 08 ноября 2024
Бо вони не шукають дійсно людину, а створюють базу резюме
Сапай вазони• 08 ноября 2024
Вже майже 2 роки висить одна вакансія (буває, що зникає на місяць і з´являється знову).
Вже і зп значно підняли в оголошенні, 24 тис, менеджер з продажу.
Більше року тому була там на співбесіді - робочий день з 09:00 до 19:00 з пн по пт, і ще й в суботу до 15:00. 3 місяці випробувального терміну із значно нижчою зп (ставка насправді дуже не велика). При цьому кілька етапів співбесіди і насправді складний і великий асортимент товарів, бажаною є мед.освіта (оптика).
Тобто це 6 денний робочий тиждень і якщо брати погодинну оплату на випробувальному терміні, то оплата мізерна. А випробувальний, можливо, закінчується і набирають нових.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 ноября 2024
отлично. можете сделать другую прическу, макияж, одеться по-другому и еще раз пойти. никто даже и не вспомнит вас. но будет интересно.

Кава з адреналіном• 08 ноября 2024
Ответ дляМамин тріль
ага. працювала на такій. То директор все хотяв щоб була база і черга бажаючих. А те що там тераріум і платять 3 коп то він не бачив.
І. власне, я не бачила що тераріум, коли працювала там. А коли влаштувалася в ін компанію - то прям очі відкрилися, буває по іншому
автор Успокойся_Успокойся • 08 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Навпаки, люди працюють роками, мій інформатор, вже 8 років. Фірма, лідер у своїй галузі
МадамОхмури• 08 ноября 2024
Таких вакансій повно.
Деякі роками висять.
І всім прям горить терміново та дуже треба людина.
Поняття не маю, навіщо це. Таке відчуття, що ейчари імітують велику зайнятість перед начальством.
МадамОхмури• 08 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
За місяці, а то й роки пошуку?

То їм так воно треба.
Ответ дляосень харашо
Вимоги високі, платять нормально, єдиний мінус зарплата не вся біла, але є додаткові плюшки.
осень харашо• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
нормально это как?
Ответ дляМамин тріль
А що з тією базою робити, вона вже через півроку не релевантна.
Ответ дляосень харашо
нормально это как?
Умовно, найнижча по ринку на цю посаду 28, найвища 50, вона платять 45.
Мамин тріль• 08 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Жах, коли це закінчиться. Ніхто на роботі не повинен себе відчувати пригніченим. Якась радянщина досі.
Я колись працювала в доволі відомій українській компанії, вони транслюють дружелюбність, відкритість тощо, але у відділі творився хаос, за 1,5 року що я працювала (це ще довго) зміна моїх колег відбувалася доволі часто, за 1 рік помінялося 6 дівчат, не витримували начальницю та її зама (подружку). Особисто я ридала від всього, бо доходило до особистого приниження при сторонніх, а піти не могла в той час. Незважаючи на те, що моя колега коли звільнялася та я винесли це питання на offboarding нічого не змінилося, начальниця досі працює, і постійно відкриваються вакансії та і дівчата кажуть, що треш продовжується.
МадамОхмури• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та яке півроку, вже за кілька місяців все інакше у людей.
Мені якось через 3 чи 4 місяці подзвонили та ще раз запросили пройти співбесіду у них же, я реально прифігіла. Бо вже давно працювала в іншій компанії.

Мамин тріль• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Все релевантне якщо підходити з розумом, можна зхантити людину запропонувавши більш вигідні умови. А взагалі так багато роблять компаній, відслідковуючи ринок + буває так, що людина у них працює, але поки не пройде ВТ вакансія не закривається
Ответ дляМамин тріль
Хіба що так, але з інсайдерської інформації, нікого на ВТ нема, мабуть тримають місце для своїх
Nativ Taasuka• 08 ноября 2024
- можливо кандидати не проходять випробувальний термін,
- можливо в компанії не побачили ще ’свого кандидата’, буває і таке. Багато кандидатів ще не значить, що легко закрити вакансію
- можливо цю ділянку роботи виконують інші співробітники і йде мова про ’взяти ще одного’ на цю ділянку, але ідеального)))
Якщо людина потрібна терміново, і вакансія з якихось причин не закривається, то або знижують/переглядають/змінюють вимоги або перекриваються кимось зі штату.

Буває питання: ’вон мені відмовили , а я бачу, що вакансію розмістили повторно, значить з вами шось не те’. Ні! Просто продовжуємо пошук того, хто потрібен. Є позиції, коли треба шукати свою ’принцесу’.
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мені здається (не ейчар), що вони всі отримують премію за економію бюджету за кожну закриту вакансію. Умовно, якщо бюджет вакансії 45 000, ви відповідаєте досвідом і всім вимогам, але саме ви й просите тих же 45000, то будуть чекати людину, яка підходить, але просить умовно 30000, різниця - на премію.
Ответ дляNativ Taasuka

Скоріш за все, тримають для когось свого, бо зараз сезон, логічно, щоб прийшла людина і тягнула об´єм роботи, після нового року буде штиль. З приводу пошуку того самого, а що видається в цей сенс? По хард скілам, я та сама, навіть краща, а от по софт, розумію, що там ’специфічна’ начальниця
Ответ дляСизоока бестія
Можливий і такий варіант, але сумніваюсь.
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляМамин тріль
НЕ знаю чи існує ’чорний’ список роботодавців і вакансій, але це було дуже класно, щоб не потрапляти у такі ’дружні кубла’.
Я на першій роботі пропрацювала 10-ть років і зараз на другій десь так само, все ніби ок, вже всі притерлися, дівчата гарні, але іноді стає нудно, хочеться змін, шкодую, що у свій час не пішла в іноземну компанію працювати на старті але внутрішній голос нашіптує ’тобі що, стало нудно там, де все влаштовує, біла зарплата, ніхто не котролить коли прийшов-пішов, п´ятниця онлайн і можна захворіти на пару днів без лікарняних. А прочитала ваше повідомлення і це ж така лотерея, куди потрапиш.
Полонянка SexShop-а!• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
В нас другий рік шукають юриста.
І ніяк не знайдуть, бо ніхто не підходить начальнику юр відділу)

Людина явно показує, що вона сама незамінна.
Просто відкидає всіх претендентів. В кожному знаходить до чого доколупатися.
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В нас другий рік шукають юриста.

Справа в тому, що там по об´єму роботи дійсно потрібна людина, не буде людини з певними знаннями, не запуститься проект. У нас теж шукають саме юриста, керівник відділу, він же єдина людина у відділі, ніяк не визначиться, всі не такі, але й роботу всю сам виконує, по факту, та людина не так уж і треба.
Кров з молоком• 08 ноября 2024
Если вакансии висят постоянно или часто появляются, то лучше туда и не идти. Значит, такие условия работы, зп не соответствует объёму работ или руководство придурочное и жлобы
Кров з молоком• 08 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Премию или доплату имеет за то, что выполняет не только свою работу?