Кофр для ноги• 08 ноября 2024
Інструктор каже, що я повільна
Відівчилась в автошколі, після взяла додаткові уроки в іншого інструктора, хотіла поїздити ще з кимось іншим+ спроба здати була невдалою. Цей інструктор каже, що в мене довга реакція, а треба «швидко соображати». Ну так, я не можу ще так швидко маневрувати і т.д., то ж він мене підганяє постійно, якось вже і важко зосередитись. У кого було так, пройшло з часом?
Кудлата хмаринка• 08 ноября 2024
нормальеого найдите и будет вам счастье. они почти все психи ипанутые.
120-120-120 (не худею)• 08 ноября 2024
мені інструктор хіба шо казала газку давай....а ваш...хріновий інструктор одним словом
Красота неземная• 08 ноября 2024
Мене тут колись надихнув пост дівчини, яка 150 годин з інструктором відʼїздила щоб навчитись. Я теж повільно вчусь, дуже боюсь і ще й імпульсивність і паніка то моє все. Після 30 уроків отримала я права в квітні, і все ще обираю час і дороги такі, щоб спокійно їхати. Моя знайома в той же час навчалась і їздить краще. Інша знайома навчалась рік назад, весь час за кермом, і теж їздить так як я. Все індивідуально. Якщо ваш інструктор отримує гроші і дозволяє собі пресувати вас, то лісом такого інструктора. Може навіть жінку пошукайте, вони більш розуміють жінок-водіїв.
Кофр для ноги
• 08 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Попередній мені навпаки казав, що я спішу і перегазовую, а цей що повільна. А стільки людей радили цього і по розташуванню мені більше підходить.. ох як важко знайти норм інструктора(
Успокойся_Успокойся• 08 ноября 2024
Я тоже тормоз и плевать я на них хотела.
Автор, все с вами нормально, научитесь
120-120-120 (не худею)• 08 ноября 2024
Ответ дляКофр для ноги
ну при старті я теж іноді перегазовую, місяць назад отримала права. Ви з якого міста?
Аноним Советчик• 08 ноября 2024
Відівчилась. Ну и словечко, сами придумали?
По теме: практика, практика, еще раз практика. У меня был частный инструктор, который меня хвалил, и не обращал внимание на ошибки- и я так ездить нормально не научилась. А второй- жесткий, категоричный, требовательный- и результат отличный! Летаю!
Короче, найдите своего инструктора, который подойдет вам. И відівчитесь с ним)
120-120-120 (не худею)• 08 ноября 2024
доречі, автор...якщо ви відкатали ці 40 год, то можливо вам їх замало. Почитайте на фб Правабез хабарів, там багато історій....взагалі не кожен учень катає лиш 40 год.....а катають по 60 - 80.
Кофр для ноги
• 08 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Чернівці
Я ще без прав, завтра 4 спроба здачі .. мене вже і так бісить це здавання, і тут ще такі попадають інструктори( але що поробиш, значить ще не готова.
Кофр для ноги
• 08 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Читаю цю групу на фб, там і рекомендували цього інструктора.
Просто і можливості немає ще брати уроки ( є свої обставини), але здати треба. Поки буду пробувати ще
Кофр для ноги
• 08 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Відівчилась - отучилась російською, все ж логічно? Давно придумали до мене
По темі, дякую!
Кофр для ноги
• 08 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
вам треба інструктор з яким вам буде комфортно. це як психотерапевт - має вам підходити. навчитеся ви в любому випадку, але чи то з комфортом чи без - уже різні питання. я б перебирала інструкторами поки не знайшла свого, впринципі що і робила в свій час
Ви 100% праві. Жоден з них не підтримував, чого мені бракувало. Я вже в тому настрої, що пошвидше б це відмучити 😕
Кофр для ноги
• 08 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
шукайте, пробуйте. навіть якщо прийдеться всіх в місті перепробувати, десь же має бути ваша людина
От єдине що, не дуже зараз маю можливість ходити на заняття (( то ж не знаю, як буде
Дякую вам за відповідь!
120-120-120 (не худею)• 08 ноября 2024
Ответ дляКофр для ноги
тоді не знаю як вас підбадьорити....мо пошукайте в ютубі інструктора який знімав відео про маршрути данного мрео, може він якісь нюанси скаже, або ще раз очима проїдете маршрути, якщо нема змоги брати ще уроки. Я здала з 5 разу. Одне можу порадити не їхати голодною, бо так мозок тормозить, деякі прям перед іспитом шоколад точать
Ms. Любмая жена• 08 ноября 2024
Задача інструктора професіонала навчити будь-якого учня, вам не сказали нічого поганого, це просто конструктивна критика. З досвідом все прийде.