Админко• 08 ноября 2024

Алергія на всі види мʼяса,яйця і непереносимість лактози в 1 рік (робили аналіз)

Зробили аналіз крові
Що можна давати дитині з такими показниками?
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
А вы первый раз в год ввели прикорм? Или все же раньше давали яйца, мясо, йогурт, творожок и крапивница и отек не появлялись? После чего конкретно появились крапивница и отек?
Тобто і молочка і йогурти і всі види мʼяса були присутні у харчуванні, реакцій не було ніяких

автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
це лише такі висипи на обличчі? чи ще десь? порошок не міняли? мило?
Нічого не змінювала
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
По цілому тілу, почалося з обличчя
ПолБатона• 08 ноября 2024
я би тоді відмінила яйця і молочку, це найбільші алергени і дивилась. м´ясо лишила би. солодке я маю надію не їсть дитина? там шоколад або ще щось?
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
І що дивно, що після виключення продуктів (алергенів) висипання пройшли повністю
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
Ні, цукор до 2 років не планую давати взагалі
Вишня на торті• 08 ноября 2024
Дивіться,аналізи це добре,але в таких малюток вони часто не однозначні і заплутані. Я виростила сина алергіка,надзвичайного,вигодовували сумішшю Альфаре(гірка субстанція з розщеплених білків молочної сироватки). По сю пору тяжка реакція навіть на сліди молочки,білок яйця(жовток переріс недавно),горіхи. І завжди в аналізах був неоднозначний бардак,а ми їх здавали міліони. Аналізи можуть і не все показувати. Мої особисті спостереження і зібраний досвід по десятках алергологів і гастроентерологів. Якщо така алергія на телятину,то і на казеїн також! При алергії на кащеїн убирають телятину,яловичину і тд. Раджу придивитися до молочки,от правда і винести їй підозру. При алергії на яйця виключають м´ясо птахів,не можна курятину,навіть домашню,і ніяких дієтичних індичок. Ваші от 05 до мясок,свининок- придивіться. В мене аналогічно було у сина,але я його виростила на свинині. Мені кілька практичних алергологів сказали,шо нежирна свинина схожа до людських м´язів і можна пробувати давати дитині. Також давала кролика. В стані загострення заважають червоні овочі і фрукти,основні алергени- в шкурці,потрібно зняти з яблука,сливи і тд,бажано і підтушити,не давати сиру кислоту,вона заважає. В стані загострення заважає буквально все- свіжі фрукти,банани,мило і тд. Провалитися в цей стан дуже легко,вийти з нього тижнями. Не потрібно боятися гормональних мазей,якщо дитина мучиться то 3-4 дні помащати потрібно,щоб зняти цей стан. Но постійне ´замазування´ проявів алергії на шкірі веде до погіршення проблеми і з часом може призвести до обструкцій і астми. Почитайте про поняття ´атопічна тріада´.
Годуйте овочами вареними,броколі,картопля,цибулька,і тд,тушкуйте яблука, груші,варіть кроля і свинку,купіть доброго масла оливкового,молочку приберіть на деякий час,лишіть лише масло.

автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
А як щодо перепелиних яєць? Теж не давати?
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Дуже вам дякую за таку розгорнуту відповідь, враховуючи ваш досвід😊
Вишня на торті• 08 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Не демонізуйте цукор,нічого поганого в ньому нема,невеличка кількість в чай чи компот лише на користь.
Жертва интернета• 08 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Зараз суміш нутрілон безлактозний
Також, картопля, різні овочі та злаки ( безмолочні)
Молоко даю безлактозне
Сир та йогурт теж безлактозний даю
Масло знайшла безлактозне і різні каші (безмолочні або на молоці, але безлактозному)
Не знаю , чи актуально для дитини, але маю такий самий аналіз по лактозі. Так от, мені від’ безлактозних´´ продуктів ставало значно гірше. Реакція була сильніша ніж на звичайні молочні. З´являлися болі. Просто майте на увазі, що це просто молочка з додаванням ферментів. А вони не всім підходять.
Зараз не вживаю молочку взагалі.
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Зараз не вживаю молочку взагалі.
Дякую
Зверну увагу
Я супер-пупер• 08 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Нового нічого
Все те, що дитина їла завжди
Вот этот ваш ответ - это то, что ребёнок ест, когда сыпь пропала? Что ребёнок ел до этого?
Вишня на торті• 08 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Це поширений міф серед мамочок і деяких лікарів Є білки жовтка і білки білка,їх багато разних. Певні викликають алергію в сирому вигляді,а певні організм прийме в термічно обробленому виді. Яйце і яйце,хоч качине,хоч хомячине. Не треба давати яйця взагалі до з´ясування .
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Так
До цього дитина їла все (мʼясо всі види, овочі, яйця, молочку, тільки не їла сіль та цукор взагалі)
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Дякую
Вишня на торті• 08 ноября 2024
Я ще зробила висновок,шо можна ,доїстися´,я це так називаю. В доньки не так виражена алергія,аналізи ніколи не показували до казеїну чи лактощи. Але. Якщо щодня її годувати сирничками,творожком то через кілька тижнів,місяць накопичується рівень алергенів і все,хана. Потім місяць-два без молочки і якщо ввести інколи,то організм не відчуває. Припустімо в понеділок даєте 2 сирника,а в чт 2 млинця і все ок,ніяких проявів.
автор Админко • 08 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Ого
Навіть так буває?
Я супер-пупер• 08 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Так
Уберите молочку всю абсолютно. Без неё ребёнок не умрёт. Добавить мясо. Если все ок через неделю, то добавить яйца. Смесь не меняйте. Сахар и соль - это не страшно, но если ребёнок не пробовал, то настаивать не нужно. Кашу попробуйте на растительном молоке, но пробуйте на вкус, а то они кошмарные есть.

Вишня на торті• 08 ноября 2024
Дівчина Вам написала,про досвід з безлактозною молочною. Також таке чула,що від неї ще гірше,це ж по суті туди просто долали фермент,який не виробляє підшлункова дитини,у вас же с/с. І позначка сир безлактощний,це більше для дорослих людей,їм дійсно так легше. В той сир напхано кучу інших шкідливих добавок,краще не давати такому малючку,через кілька років буде їсти.
Вишня на торті• 08 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Ого
Навіть так буває?
Буває,ви алергія має особливість накопичуватися,це не я придумала,це дійсно є таке поняття. ,накопительная аллергия´
Ромашкинная• 09 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Зараз суміш нутрілон безлактозний
Молоко даю безлактозне
Сир та йогурт теж безлактозний даю
З досвіду при С/С не давайте молоко взагалі. Посадите підшлункову дитині. Кисломолочну безлактозну в малій кількості і рідко. Без них спокійно можна жити.

З білків - яйця перепелині в складі блюд.
М´ясо кролика теж не шматками а в вигляді фарша.

А взагалі з цим можна почекати і не давати поки взагалі. Дайте дитині прийти в норму.