13чудоСВЕТА• 09 ноября 2024
Що ви дарували чоловікові на ювілей (50 років)?
Та прям багіня• 09 ноября 2024
Впечатления)
Полезли на Говерлу, выпили там шампанское. Вечером ужин в ресторане в буковеле, ночь в отеле. Пол ночи секса и пол дня, следующего дня. Погуляли немного и домой поехали.
Без детей и кого либо. Такой кайф)
Забагаловка• 09 ноября 2024
У мого чоловіка 11.11 ювілей, але вже подарувала ботінки екко, він сам вибирав. Хотіла щоб подарунок був корисний, сюрпризів він не любить та і все в нього вже є)) ще замовила торт, вибирала декор, вранці подарю йому, але він також знає про торт, бо міг купити сам, тому і попередила. Святкувать будемо вдвох на другий день в спа, потім ресторан
13чудоСВЕТА
• 09 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ещё не такой старенький. А чем увлекается
Та нічим особливо. Кулінарією хіба. Ну і він не старенький в мене, а дуже моложавий. Без зайвої ваги і обличчя молоде.
13чудоСВЕТА
• 09 ноября 2024
Ответ дляТа прям багіня
Впечатления)
Без детей и кого либо. Такой кайф)
Подібне організувати я вже не встигну....
Шумелка Мышь• 09 ноября 2024
Газонокосарку бензинову. Для мого найкращий подарунок це інструмент. Любить. Були б гроші купила нове авто.
13чудоСВЕТА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
В нього різного інструменту купа. Все що треба, завжди сам купує, не чекає. І газонокосарка, і бензопила. О, хіба що мангал новий подарувати....
Не любовница• 09 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Алкоголь без паспорта не продают?
Шумелка Мышь• 09 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Гарний подарунок доречі, якщо його у вас ще немає. Мій собі шкодує, я йому дарю.
Шумелка Мышь• 09 ноября 2024
Парфуми, речі, це для чоловіків другорядне. Якщо рибак наприклад, можна лодку презентувати.
Тюрюнь_Тюнь• 09 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Якщо ви в будинку то мангал
Та прям багіня• 09 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
А что там организовывать?
Мы на машине сели и поехали. Подъехали к подножью горы, залезли. Назад, я на ходу нашла отель, поселились. Пошли в ресторан
Найти там жилье вообще не проблема
Если без машины, то можно такси взять
Лезли сами, там все ясно и понятно + полно экскурсий
Найти там жилье вообще не проблема
Если без машины, то можно такси взять
Кидстаффовна• 09 ноября 2024
Ответ дляНЛОша
Дриль-шуроповерт метабо на аккамуляторі. Задоволенй
А можете модель кинути? Там їх на сайті кілька десятків. Хтозна, як вибрати... Мій нещодавно згадував... Не знаю, що він планує ним робити. Але мрії мають здійснюватися))
Поліпривіт всім• 09 ноября 2024
Ответ дляТа прям багіня
Впечатления)
Без детей и кого либо. Такой кайф)
Он там не запыхался сильно после таких подвигов? Уже не молодой, может инфаркт микарда приключиться
Новопоштинская• 09 ноября 2024
Казан ( такий, східний, для плову, бограчу), якщо в вас є дача і любить готувати.
Та прям багіня• 09 ноября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Здоровью моего мужа, может молодой позавидовать)
В бронике с автоматом на нуле не каждый и молодой выдержит)
Физ подготовка и выдержка у него огого
НЛОша• 09 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Ось така,
Бабка-ежика• 09 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Масажор простати