Нічна ненажера• 09 ноября 2024
Як ви святкували 3 роки дитини?
Кафе чи похід пострибати десь?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 ноября 2024
і кафе і пострибати)) зараз же є кімнати де вам і стіл накриють, піцца там салати і тд
Мона_Лиса• 09 ноября 2024
Я була після операції , тому вдома святкували)
Хоча планували спочатку в дитячу кімнату, потім вже вдома замовити їжу і відсвяткувати
Ольга.Д.О.• 09 ноября 2024
Ми святкували так. Першу половину дня дитину возили по розважалкам. Після денного сну вдома застілля з бабусями і дідусями.
Електрохарчування• 09 ноября 2024
Святкували місяць тому.
Замовили аніматорів в садок (садок приватний), там вони святкували, танцювали, пригощав смаколиками і т д.
Вдома з подругами і чоловіками почали святкувати о 16 годині, о 18 діти прийшли і розбирали подарунки, діти в кімнаті грались.
Торт замовляла, страви сама готувала