Всім привіт, хто навчався на курсах манікюру? На що потрібно звернути увагу при обранні курсів, як ви обирали. Підкажіть будь ласка
Ответ дляcoloritka
Я ходжу до майстра вже 8 років. Зараз вона відкрила курс - от до неї пішла б.
Ну це зрозуміло, якщо знаєш майстра та довіряєш йому, то можна піти. Моя майстер курси не веде і спитати боюсь)) І от думаю, що є ред прапорцем може при обранні курсу, бо коштують вони ж не 3 копійки(((