Люблю порядок• 10 ноября 2024
Блогерка-психологиня Наталія Холоденко попросила пльовок жовчі)))
Дєвачкі, Ви написали вже Наталі комплімент згідно її прохання під цією фотокю?
Принцепесочка• 10 ноября 2024
Зачем отдавать свою энергию незнакомым тетушкам?
Она про вас не создает тему, заметьте
Силиконочка• 10 ноября 2024
Навіженна хабалка! Крикуха, ябіда, звичайної зовнішності і надто великої думки про себе.
В мене така сусідка : звичайний тазік, який думає, що вона хрустальна ваза!
Холоденко дно і її поради дніще.
Напланетянка• 10 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Холоденко дно і її поради дніще.
Вот это вас порвало
Силиконочка• 11 ноября 2024
Ответ дляНапланетянка
Вот это вас порвало
Тю? Чого це раптом мене порвало?