Почекуха• 10 ноября 2024

Прізвище в пенсійному фонді

Нещодавно змінила прізвище(паспорт,дія,код - все змінено)
Пенсійний - не підтягнувся

Скоро йти в декрет
Чи виплатять декретні, якщо прізвище в пенсійному фонді ще моє до?
Бо в когось чула, що треба їхати до пенсійного…Дякую!
GaleTTa• 10 ноября 2024
Потрібно змінити, підгрузити документи і заповнити заяву в особистому кабінеті ПФУ
автор Почекуха • 10 ноября 2024
Ответ дляGaleTTa
Так, але з телефону не можу зробити ключ доступу на підпис, а компʼютера не маю
Николай-b526• 10 ноября 2024
если мужа-страну не меняли, то все ок!))
Файно Замало• 10 ноября 2024
А як ви змінили код,він же не змінюється.Видається раз і на все життя
Знаю бакси• 10 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
Сам код залишається. Але дають нову довідку, де інше прізвище.
З родзинкою• 10 ноября 2024
Можна скачати на телефон додаток Пенсійний фонд, авторизуватися в ньому через Дія.підпис, подати анкету на уточнення персональних даних
Файно Замало• 10 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Зрозуміло.
Файно Замало• 10 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Можна нічого не качати,і все зробити через сайт ПФУ України,увійшовши за BankID
https://portal.pfu.gov.ua/
автор Почекуха • 10 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
https://portal.pfu.gov.ua/
Там треба потому підпис і ключ, а через телефон не робиться, я так зрозуміла
Файно Замало• 10 ноября 2024
Ответ дляПочекуха
Я відправляла документи з телефону.
Файли з трудової, центру зайнятості і диплом.
Входила через Монобанку.ЕЦП в мене немає.
Все прийняли