Сама не знаю• 1 час назад
Сніданок на схудненні 90
Добрий ранок, смачного!!!
Сама не знаю
• 53 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мне жпт шаурму разрешил и одобрил
Шаурма - взагалі суперзбалансована їжа
Люблю ХОЛОСТЯКА• 53 минуты назад
Ответ дляРуда ліса
Щаурма - це білок і овочі, а не цукор і жир.
А картошка фри внутри это белок или овощ?
А лаваш, соус?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 52 минуты назад
Ответ дляСапай вазони
А у людини, яка вважає своєю нормою 57, але дійшла до 90, тому зараз їсть 2 рази на день?
Главное не дойти а вернутся
Люблю ХОЛОСТЯКА• 51 минуту назад
Ответ дляСама не знаю
В Лідлі є дешеві блендери, інша техніка кухонна недорого, функції свої виконує. Я таку шняжку за 3,5 євро купила, класно все подрібнює. Цього бренду все є, за такі кошти ок.
Я купила в action, чтоб сделать печёночный торт и он на второй раз сгорел. Оказалось надо минуту ему работать и отдыхать
Сапай вазони• 51 минуту назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Главное не дойти а вернутся
Ага-ага. Молодці ж не худі, молодці ті, що худнуть
Люблю ХОЛОСТЯКА• 50 минут назад
Ответ дляСапай вазони
Да
Набрать можно с разных причин
Главное возращать себя обратно в комфортный вес
Набрать можно с разных причин
Ответ дляРуда ліса
Над вами повідомлення, що згідно чату джпт 800 сніданок, плюс ваших ще 1 тис. За день 1800. Це ж про схуднення
Хоча якщо випічка ще залишилася, то в 500 на один прийом їжі автор не вкладеться)
який у вас зріст? калораж рахується в залежності від зросту, ваги, активності
Сама не знаю
• 49 минут назад
Ответ дляЗілля до весілля
фото
Пирогів 2 шматочки загальною вагою 92 г. Мені здається, що в нього вища калорійність, а може і навпаки.
ЛижТолько• 49 минут назад
Всім добра ❤️
День 207
Завтрак:
- заливное 470-200; 🥟с 🥔148-251,6; 🍄🟫муэр 50-30
Вес: 668 гр. Калорийность: 481,6
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
- ☕️ 300-100; 🍎44-19,8; 🫐60-24; еживика 46-27,6; 🍓 48-21,6; слива 50-23,5; 🍒54-27; творог 90-72; йогурт 44-39,6
Вес: 736 гр. Калорийность: 355,1
Обед:
- суп с 🐔и булгуром 402-120,6
Ужин:
- 🥬74-11,1; шпинат 26-5,7; 🥦80-21,6; сельдерей 36-4,3; 🍐32-14,4; 🥑24-38,4; семена🎃6-33,6; семена🌻6-34,8; клюква суш. 18-55,4; 🍯4-16; масло кунжутное 2-18; 🍋сок 4
Вес: 312 гр. Калорийность: 253,3
День 207
Завтрак:
Вес: 668 гр. Калорийность: 481,6
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
Вес: 736 гр. Калорийность: 355,1
Обед:
- суп с 🐔и булгуром 402-120,6
Ужин:
Вес: 312 гр. Калорийность: 253,3
Руда ліса• 48 минут назад
Ответ дляЗілля до весілля
То ж міру треба мати. Вчіться рахувати калорії
Ні, ну якщо вважати, що у випічці 100ккал на 100г, то звичайно, підрахунок калорій - ’основне’.
У брауні калорійність понад 500ккал/100г, а 100г - це манюсінький шматочок)
Мої улюблені фруктові тарти з пісочного тіста мають під 300 ккал/100 г, і це менший об´єм, ніж у автора на тарілці... Мовчу про медовик з вершковим кремом та мій улюблений чізкейк.
ПесиКот• 48 минут назад
Ответ дляРуда ліса
Це точно на схудненні? Я від одного погляду на вашу тарілку вагу набрала )
Та ви що 😟.
Цікаво , чим ж ви харчуєтеся , що вас від їжі, що на фото , так розносить ?
Сама не знаю
• 46 минут назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну бедра и живот масировать по 5 минут но каждый день
Они у вас на ощупь не холоднее остального тела?
Ні, не холодніші, в мене руки холодніші і ноги ))). Бачила таке в інсті ))))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 46 минут назад
Ответ дляСама не знаю
Автор, я там выше не шутила про массаж. Почитайте на досуге как это работает. Оказывается нужная вещь но главное каждый день
Руда ліса• 45 минут назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так вы же ходите по 22т шагов
Сколько вы выпечки за один раз съедаете?
Два кусочка? Типа пирог пополам?
Якщо я буду з´їдати половину тарта і ходити по 20 тис кроків, я все одно буду набирати вагу. На жаль. Читаю порадницю і не розумію, як люди примудряються їсти по 2 тис ккал на день і худнути ))))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 45 минут назад
Ответ дляСама не знаю
Я решила попробовать. Потом в вашей теме отпишусь, если вам интересно. У меня походу больше отёк чем жир
Люблю ХОЛОСТЯКА• 45 минут назад
Ответ дляРуда ліса
Так какой ваш калораж на день?
Сама не знаю
• 44 минуты назад
Ответ дляРуда ліса
Немає там 800, можливо і 600 немає. Вечеря в мене до 200 часто. Випічка ще лишилася, а чому не вкладуся в 500? Думаю, що обід буде до 500, може і до 400.
Бибер-анонимер• 43 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А лаваш, соус?
ніколи не кладу картоплю в шаурму
Руда ліса• 43 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А лаваш, соус?
Картопля фрі - улюблена їжа гастроентеролога і тренера у спортзалі. Завдяки їй, вони ніколи не залишаться без роботи) Ніколи не бачила картоплі фрі в шаурмі. Сендвіч з чіпсами бачила. Шаурму з фрі - ні.
Сама не знаю
• 43 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Кто знает, цукини по вкусу отличаются от кабачков?
Я дома готовила как в банках, с майонезом
Мені не дуже відрізняються, тушені взагалі ні, мені цукіні менш водянистіші.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 43 минуты назад
Ответ дляБибер-анонимер
ніколи не кладу картоплю в шаурму
Мне тоже не понравилось
Но сытная очень
Люблю ХОЛОСТЯКА• 42 минуты назад
Ответ дляРуда ліса
Ну у нас продаётся и такая
Сама не знаю
• 42 минуты назад
Ответ дляРуда ліса
Шаурму розумію. Але солодка випічка і схуднення - то для мене протилежні речі. Або худнути, або випічка)
Там цукру 0, крім фруктового з слив і абрикосів і 1 столова ложка крохмалю кукурудзяного.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 42 минуты назад
Ответ дляСама не знаю
Ух ты, спасибо. Куплю блендер и сделаю чтоб обожраться))
Руда ліса• 41 минуту назад
Ответ длявре_Динка
шаурма якраз жир і вуглеводи, через соуси
Вас ніхто не примушує класти туди майонез. Кладіть свіжі овочі типу салату, помідора, огірка і не буде сухо. Додайте трохи кетчупа, він не калорійний.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 41 минуту назад
Ответ дляРуда ліса
В мой калораж даже полкорыта мороженого влезло. Как по маслу)))