Непозбувна Бентега• 10 ноября 2024
Чиї діти серйозно займаються шахами?
Скільки разів на тиждень ходять?
Бува і таке• 10 ноября 2024
3 рази на тиждень групові заняття по 3 години + два рази на тиждень тренер індивідуальний
Карамбулкул• 10 ноября 2024
Кинули. Заняття 2 рази на тиждень, + майже всі вихідні були якісь змагання, літом табори, окремо розбори після змагань.
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Не профі, але займається для розвітку
Спочатку в групі були заняття офлайн, потім перецшли онлайн та змагання вихідні
Зараз індивідуально 2 р на тиждень + змагання на чесс.ком. Такий варіант йому більш подобається. Не напружує і я спокійна, що не кидає.
2 розряд має, 12 років
Їздемо окремо на турнири офлайн
2 розряд має, 12 років
Їздемо окремо на турнири офлайн
Ответ дляВакцениро Вона
Не профі, але займається для розвітку
2 розряд має, 12 років
Їздемо окремо на турнири офлайн
2 розряд має, 12 років
Їздемо окремо на турнири офлайн
А в кого займаєтесь, якщо не секрет?
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляPeggy
А в кого займаєтесь, якщо не секрет?
У нього вже не 1 тренер, мабуть десь 4..за декілька років
Свого найкращого так і не знайшли, нажаль
Зараз новий тренер, 3 місяца , тому поки не можу нічого сказати
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Не профі, але займається для розвітку
2 розряд має, 12 років
Їздемо окремо на турнири офлайн
2 розряд має, 12 років
Їздемо окремо на турнири офлайн
І який результат турнірів? Син дуже зацікавився і хоче потрапити на чемпіонат країни, от не знаю чи воно того варте
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Чемпионат страны это круто, конечно)
А какой у него розряд?
У моего нет таких амбиций. Он занимается, потому что я его об этом прошу.
А какой у него розряд?
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Чемпионат страны это круто, конечно)
А какой у него розряд?
Ми не в Україні, він лише почав займатися і досить непогано виступив на чемпіонаті департаменту. Впринципі треба виграти цей етап і наступний, далі чемпіонат країни. Суперник - дитина російського походження , тому ще більше бажання виграти
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нехай щастить)
Хай грає поки грається
Бо мій як почався вік підлітковий сказав більше не хочу.
Але я попросила не кидати. То він без особого ентузіазму але займається
Вирішує різні завдання, додому приносить грамоти та медалі для мене
Були у Европі, також вигравав турніри
Але то нетурнір країни звичайно, то на підняття на ще одну ступень , виконати партію розряду вище ніж є
Ось скоро почнуться турніри, поїдемо пробувати на 1 розряд
Хай грає поки грається
Були у Европі, також вигравав турніри
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Нехай щастить)
Хай грає поки грається
Були у Европі, також вигравав турніри
Хай грає поки грається
Були у Европі, також вигравав турніри
Моєму лише 7 років, тому поки запал є
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Моєму лише 7 років, тому поки запал є
Пробуйте
Ваша задача підтримувати та оплачувати тренерів
Бо не всі вміють програвати
Цьому навчає тренер
Бо не всі вміють програвати
Цьому навчає тренер
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Пробуйте
Бо не всі вміють програвати
Цьому навчає тренер
Бо не всі вміють програвати
Цьому навчає тренер
В нього стандартні заняття лише раз на тиждень, тому, звичайно, якщо ставити собі за мету кубок, треба займатися значно більше, тому і думаю чи варто
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Якщо тільки получити кубок то не варто
Запитайте у нього
А що далі. Ну привезе він цей ненужний предмет додому( вибачте), і що далі?
Потрібно здобувати розряди, а це довга робота над собою, вирішення задач, багато програвань, там жестка дисципліна
Запитайте у нього
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Якщо тільки получити кубок то не варто
Запитайте у нього
Це перехід в наступний турнір, для нього азарт. Я грати взагалі не вмію, тому кайфу від цього не розумію
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я вам написала свою думку
Мій займається теж з 7 років
Азарту не було, але подобалось
Мій займається теж з 7 років
Азарту не було, але подобалось
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Взагалі я не розумію що це за турнир країни безрозрядників
Думаю ви щось плутаєте
Але це неважливо
Думаю ви щось плутаєте
Але це неважливо
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Думаю ви щось плутаєте
Але це неважливо
Думаю ви щось плутаєте
Але це неважливо
Я не в курсі розрядів, та і взагалі далека від шахів. Якщо дитина виграє чемпіонат департаменту , далі чемпіонат регіону і наступний рівень чемпіонат країни.
Вакцениро Вона• 10 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Як це без розряду я чесно не розумію
Чи це просто такий турнир для новачків
Не розумію. Не знаю що вам порадити ще
Чи це просто такий турнир для новачків
Не розумію. Не знаю що вам порадити ще
Непозбувна Бентега
• 10 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Як це без розряду я чесно не розумію
Чи це просто такий турнир для новачків
Не розумію. Не знаю що вам порадити ще
Чи це просто такий турнир для новачків
Не розумію. Не знаю що вам порадити ще
Ні, просто інша система
Chaterbox• 10 ноября 2024
Син займається з 6 років, зараз 12, має 1 розряд. Займався оффлайн в групі, а потім перейшов онлайн групу 2 рази в тиждень і 1 раз в тиждень індивідуально з тренером. На турніри їздить, грає, хоче здати на КМС, але поки що обʼєктивно не дотягує. За кордоном були майже рік, теж привіз декілька кубків, але це були просто турніри, не чемпіонати країни. Щоб щось виграти на такому чемпіонаті, треба мати дуже серйозний рівень. Мій тільки у чемпіонаті Києва брав участь, здається 7 чи 9 місце посів у своїй віковій групі
В шоколаде• 08 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні, просто інша система
либо это чемпионат, где присутствуют только ребята без разрядов и без рейтинга фиде, либо же дальше скорее всего без шансов. Невозможно новичку выигрывать у ребят с 1-2 разрядами, у ребят с рейтингом фиде. Мой сын самостоятельно начал заниматься шахматами и сделал очень хороший рывок на старте, выиграл соревнования в категории новичков. Но дальше прогресс идет медленнее, так как соперники уже совсем другие)