Зліпок ступні• 10 ноября 2024

Як вірно порахувати штори, якщо вікно не по центру?

Після ремонту, тут буде карниз в стелю

Вікно 1800мм
Тобто тюлі я беру 4м
Але ж для штори різна довжина, зліва стіна 1280, а справа 980
Загальна довжина стіни 4060мм
Я всеодно беру штори однакової довжини, і з права зайду трохи на вікно? І візуально маю вирівняти? Не розумію
автор Зліпок ступні • 10 ноября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Така порада на рахунок довжини. Міряєте від гачка до підлоги, справа - посередині - зліва.
Може бути перепад, це норм. Я в одній кімнаті прорахувалась, забила на перепад в 0,5 см і таке собі вийшло.
З одної сторони норм, а з іншої штори лежать на полу :)
Дякую, переміряю
Ще мені казали, що треба виміряти так, щоб штори та тюль не лежали зовсім на підлозі, тоді буде гарно формуватись хвиля
СкрипяСердцем• 10 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А ну дійсно, а ви сюди заходите мабуть тільки для того щоб ’опорожниться’
Зашла и офигела от вашей беспомощности) что по шторам, что по организации нормальной жизни пенсионерам
автор Зліпок ступні • 10 ноября 2024
Ответ дляparele
Я бы брала одинаковую ширину штор. И тюль х2.
Дякую я так і порахувала +-
4м тюлі
І 5 м штор по 2.5
МаринаХ28• 10 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Дякую, переміряю
Так, і мені так в магазині радили. Якщо бути точною, то я міряла від кінця гачка де чіпляється тюль/штора і до підлоги.
автор Зліпок ступні • 10 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ну и правильно, чтоо уточнили, задача у вас со звездочкой. Удачного ремонта!
Дякую)
parele• 10 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Дякую я так і порахувала +-
4м тюлі
І 5 м штор по 2.5
У Вас шторы будут декоративную или функциональную роль выполнять? Если функциональную, то ширины такой мало. Ширина стены 4 м, а шторы после сборки будут 3,3 м при сборке 1,5, в итоге когда закрываются шторы, они не закроют всю стену. Впрочем, тут дело вкуса.
автор Зліпок ступні • 10 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Може я беспомощная, але точно не зла та не виховна як ви, будьте щасливі)
Гарного вечера;)
автор Зліпок ступні • 10 ноября 2024
Ответ дляparele
Ні закривати в цій кімнаті штори не будуть, але я всеодно думаю над варіантом 3+3 )
Я от не знаю, з хвилями можна переборщити?))
В мене дома на 6 м вже не пам´ятаю, але багато штори, я закриваю
СкрипяСердцем• 10 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Гарного вечера;)
Желаю обеспечить своих пенсионеров нормальными условиями для жизни
parele• 10 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Если не будут, то 2х2,5 будет вполне достаточно.
СкрипяСердцем• 10 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Гарного вечера;)
И уверенна, что лучше быть «не воспитанной» как я, но иметь возможность обеспечить достойную жизнь пенсионерам
Prervana• 10 ноября 2024
Тюль множьте на 2,5, а лучше на 3 вообще и под карандашную сборку. Вот сборка 2,5 и я бы хотела еще гуще, 1 к 3, но не нашла тесьму требуемую
Шторы симметричные друг другу, не надо их дотягивать до стены. Пусть там останется видимый кусок стены, туда витринку поставите или торшер на ноге высокий
Мексиканочка• 10 ноября 2024
чим прозорiше тюль, тим вище коефiцшент зборки
автор Зліпок ступні • 11 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Може у вас є гроші, але ви не щаслива людина, бо щасливі люди ядом не отруюють все навкруги
СкрипяСердцем• 11 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Тешьте себя так)
автор Зліпок ступні • 11 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Тешьте себя так)
Мені робити немає що, щоб тішити себе із-за незнайомої мені людини, це ви чомусь тут застряли)