Пиу!Пиу!• Изменено 10 ноября 2024
Ліки по рецепту
Вітаю. Я. Зможу я купити ліки в аптеці, рецепт на ліки виписали в іншій країні. Мені рецепт відправили на телефон. Продадуть мені?
Виниловая пластинка• 10 ноября 2024
Залежить від країни і фармацевта. Мені щастить буває як дуже треба мені щось продають без рецепта, а от сестрі або чоловіку ніколи.
Пиу!Пиу!
• 10 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Завтра спробую купити
Из Кукуева я• 10 ноября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Польща
В Польщі різні рецепти підходять, навіть українські
Пиу!Пиу!
• 10 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Але просто цікаво, як взагалі це працює
Україна наше все• 10 ноября 2024
А в Германии можно купить лекарство если украинский рецепт на него есть? Кто знает?
Пиу!Пиу!
• 10 ноября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Мені навпаки, треба в Україні купити по Польському рецепту
Застряла• 10 ноября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Заспокійливі
Саму назву не захотіли писати, що ж...Покажіть рецепт в аптеці, друкований чи фото в телефоні і купуйте, більше всього все буде ок
Пиу!Пиу!
• 11 ноября 2024
Ответ дляЗастряла
Дякую