Диви яка я пава!• 10 ноября 2024

Була на концерті Ель Кравчука у Львові! Кінчила співсотні разів. Питайте?

Ручки-Крючки• 11 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я випадково інтерв´ю з ним нещодавно бачила, там навіть голос дуже нагадує Винника, слова - підігнані, короче чувак по накатаній виршив ’гребти’, хіба що зовні трохи брутальніший. Ось так, поки хтось відсиджується, місце зайнято.
Така ніша неприкаяних вовчиць звільнилася...
Мімікрують під Винника, як можуть.
Ух яка ж Я• 11 ноября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так він же дід, ще і гей, чого там кінчати? Павлік хоч натурал.
який дід, он 77 года рождения.
АнтиТанкист• 11 ноября 2024
Це вас в натовпі стільки разів чпокнули чи шо сталось?))
Борець за гаманець• 11 ноября 2024
А он что поет?Я думала что он модель был когда то и шоу мен
Мядуза аля моргонер• 11 ноября 2024
Дэ мой люб.имый Степан Гіга...
Где тут 0?• 11 ноября 2024
Ответ дляРожайтретьего
який дід, йому 47
Бяки-козяки• 11 ноября 2024
Так від чого кінчали? А то неясно
автор Диви яка я пава! • 11 ноября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
він сьогдні навіть в театрі в Шевченка грав! дуже талановитий! і не лише красень і співак.
В сторісах гляньте - як раз після виступу сьогодні є фото
https://www.instagram.com/el.kravchuk/
Незнакомлюся• 11 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
То они сквиртили
она думает,что просто недержание, а кончили или сквирт -в данном случае одно и то же,еще можно сказать-писяли кипятком(тот же сквирт) ,но не всем дано понять.Нужно растолковать.....