Teonaa• 11 ноября 2024
А потім Трамп скаже: я подзвонив! Я зупинив це свавілля стратегічної авіаціі.
Стосовно сьогоднішнього вильоту.
Та, хай би і так. Саме головне щоб отак і улетіли, туди їм і дорога.
Ответ дляKot_v_meshke
Господи, да кто там знает точно, звонил ли Трамп и что говорил.
З ТГ відомого:
Дорогие подписчики и гости канала! Вновь избранный президент США Дональд Трамп действительно провел телефонный разговор с человеком назначенным президентом России и похожим на Владимира Путина. Идейным вдохновителем и основным инициатором был Илон Маск, который имел несколько контактов с ’Путиным’ в телефонном режиме (о чем мы неоднократно сообщали). Была договорённость сохранять такое общение в тайне, так как было предложено использовать такой вид связи и в дальнейшем. Но, видимо, американская сторона не была удовлетворена итогами разговора, раз допустила, или организовала, утечку. В процессе общения Трамп действительно дал понять, что готов обсуждать возможность оставить Крым под контролем России и намекнул, что и украинская сторона готова обсуждать такой вариант. ’Путин’ заявил, что необходимо оставить под российским контролем также Донецкую и Луганскую области в их административных границах, и допустил возможность вывода российских войск с остальной части Украины, при этом получив ’гарантированную’ возможность сухопутного транзита в Крым через территорию Украины товаров и людей. Трамп взял время подумать и просил не создавать дополнительно эскалацию на фронте. С российской стороны такое обещание было дано. Стоит отметить, что Трамп через свои неформальные контакты задавал российскому руководству вопрос- кто отвечает за положение дел в стране и с кем лично можно обсуждать столь важные вопросы как окончание войны. В ответ российская сторона предложила единственный вариант общения непосредственно с ’Путиным’, как это делают Си Цзиньпин, Нарендра Моди и, собственно, Илон Маск. Двойник был проинструктирован и подготовлен к разговору. Сама беседа была не долгой и заняла около 25 минут.
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Це ви уявіть собі ситуацію,коли терористи захопили людей,поставили вимоги і обіцяють вбивати,поки ці вимоги не будуть виконані.А влада гордо, нічого ми виконувати не будемо,з терористами переговорів не ведемо,відпускайте заручників і ви будете покарані.І родичі заручників владу підтримали,правильно ,нехай здаються,терористи кляті.
Якась перекручена реальність.
Ніби такого не може бути,а воно є.
Якась перекручена реальність.
Ніби такого не може бути,а воно є.
Хороша аналогія з терористами. І ви праві, що перекручена реальність.
От тільки висновки невірні.
Ви хоч в курсі, що з терористами ведуть переговори виключно імітаційні з метою звільнення заручників, а не тому, що терористи якісь права мають? І що після того, як ризик заручниками мине, терористів знищують без жалю, бо тероризм в принципі є недопустимою річчю?
От тільки висновки невірні.
Ответ дляSova splushka
От тільки висновки невірні.
Це Ви де таке взяли, що терориризм недопустим?! У нашому світі!
Оно вони всі - іран, хуян, корея, палестина - усі терористи, усі на коні. Росія в решиі решт!
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Це так.
Тому й погоджуюсь, що перекручена реальність.
В нормальному цивілізованому світі тероризм не є нормою, а терористи не можуть диктувати свої умови.
Ответ дляSova splushka
От тільки висновки невірні.
Ключове у вашому коменті це Ведуть переговори.А наші навіть не ведуть.А люди гинуть,гинуть,гинуть.У нас цієї ночі п´ятеро людей загинуло.
Ответ дляhmarinka
З ТГ відомого:
Очень тайная беседа про подробности которой знают все ТГ каналы
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Не плутайте.
У нашому випадку слово ’переговори’ використовують виключно для красивої обгортки для справжнього поняття ’капітуляція’.
А не для переговорів як з терористами.
Ответ дляSova splushka
Це так.
Ну от ця перекручена реальність і є тепер наше життя.І нам треба навчитися виживати в ній,а не героїчно гинути,рятуючи всесвіт.Ніхто цього не оцінить.
Ответ дляSova splushka
Не плутайте.
А не для переговорів як з терористами.
Який ви бачите реальний вихід для нас зараз?Тільки без шаблонних лозунгів, будь ласка
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
В даних координатах (недоговороздатний скажений сусід-агресор, гниди в українській владі, сцикуни-союзнички та попране міжнародне право) - для України виходу немає.
Треба, щоб хоч якась з цих чотирьох точок змінилася, тоді будуть шанси.
Ответ дляSova splushka
Якщо зараз шансів немає,то логічно відкрити кордони для всіх і люди хай рятуються поодинці.
Ответ дляOlvia1987
Прямо улыбнуло ) святая простота ) о чем можно вести переговоры с маньяком-убийцей, который хочет вас убить? Ну расскажите, как надо вести переговоры
Ответ дляOlvia1987
Бо я з самого поптку (майже) кажу, що Україна - в особі чи Зеленського, чи Єрмака - не бажають припинення війни ніяким чином. Це ясно як божий день.
Армія (зсу разом з цивільними «військовими») живе своїм життям, а влада - своїм. В інших реальностях.
Що зробить армія з ворогом, якщо ворога нема навіть команди завалить? Вже не кажучі про ресурси на це
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Звісно.
Я про це всюди пишу.
Але це теж одна з цих точок, яка називається ’гниди в українській владі’.
Нікого ніхто не випустить.
Якби там були адеквати, то можливо, і виїжджати не було б потреби, бо ніякі тцк не хапали би по вулицях людей, ніхто не крав би з бюджету та допомогу мільярдами, і у нас була би нормальна армія та своя зброя. За таких умов шанс би був в України.
Я про це всюди пишу.
Нікого ніхто не випустить.
Ответ дляОленёнок
А з ким можна?
Чому не можна з маньяком? Навіть із самогубцями ведуть - коли тягнуть резину, щоб ізловить придурка на даху
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
А з ким можна?
Ключове тут ’тягнуть резину, щоб ізловить придурка’.
Маючи на меті врятувати людей та виправити ситуацію в цілому, можна починати вести переговори хоч і з чортом.
Просто не забувати, для чого це робиться.
А у нас, повторю, під цим красивим словом приховують банальний злив України.
А люди ведуться на красиве слово, от і все.
Ответ дляSova splushka
Не зрозуміла - на що ведуться? У нам всі зомбовані ж навпаки НЕ велуться на допущення переноворів! Під лозунгами а за хлопці загинули, ітд
Sova splushka• 11 ноября 2024
І ще одне, якщо вже брати гарну аналогію з терористами.
В цій аналогії заручники - це Україна.
А переговори з терористами ніколи не ведуть заручники, ні.
Їх веде третя сторона, яка має силу, і яка використовує це для впливу на терориста.
І яка потім цього терориста ловить та карає, після того як звільнить заручників.
От і виходить, що ’переговори’ з ініціативи України - це швидше благання до терориста відпустити.
Як думаєте, часто терористи самі добровільно відпускають своїх заручників за їх проханням?
В цій аналогії заручники - це Україна.
Sova splushka• 11 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Люди деякі ведуться, які чомусь наївно вірять, що так звані ’переговори’ від України з хйлом встановлять мир.
Ответ дляMasterMai
Когда там уже тот Маск влезет, куда не надо, и его сольют все эти маньяки-дельцы- миллионеры. Макс думает что у него все на мази 😂в найдут его в сточной канаве в итоге
И потом долго будут расследовать «а хто это сделал?»
Маск круче дельцов миллионеров.Он миллиардер.