Опля Картопля• 11 ноября 2024

Вдячність лікарю

Дівчата , лежала на збережені . Лікар ну дуже гарно відносилась , піклувалась . Хочеться відлякувати не просто цукерками . Яка сума це може бути , щоб не образити і адекватна ? Лежала тиждень , лікар постійно питала як я , контролювала . Чи не мало 2 тис ? Державна лікарня . І це не хабар , це подяка … знаю за операції по 3-4 платять . А в мене просто збереження
Результат:
вже голосів: 60
59 (98.33%) нормально
1 (1.67%) мало
автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Якщо ви вирішили нести- то несіть.
Нащо ’це’ -ви принесли сюди ?
Тут за 10 грн ’чайових’ рот порвут.
Нащо ці качелі знов про лікарів.
Хотіла зрозуміти , як зараз . Бачу ніяк 🤪

автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Якщо ви вирішили нести- то несіть.
Нащо ’це’ -ви принесли сюди ?
Тут за 10 грн ’чайових’ рот порвут.
Нащо ці качелі знов про лікарів.
Я ще чайові залишаю , завжди всім 🫣
А ось і я• 11 ноября 2024
В ЄС така ’подяка’ лікарю, вчителю і т.д. виглядає дикунством.
автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Повірте ні ! Вчитель подарували моїй дочці туш для вій , а моя мала принесла їй цукерки з України . Всі щасливі . Вам так здається
КарамбОлька• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ви перша людина яка зрозуміла мій посил . Чого ж ні . Я часто дякую людям , в нас так прийнято , я не вважаю це хабарем . Не даю ніяких хабарів , тільки якщо людина мені сподобалась , іноді дякую смаколиками . Принесла гарній зміні тортик , тим що мимри злі нічого не отримали навіть вдячності . Якщо вони злі і нещасті , не збираюсь і я до них гарно відноситись
Я вас понимаю.
Вы беременная, в уязвимом состоянии и хотите иметь поддержку врача, к которому можно обратиться.
Врач не обязан давать телефон и личные контакты, если она это делает, значит, делает больше, чем должна.
Конечно, это не хабар, люди используют термины неуместно.
А ось і я• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ну спробуйте подарувати в Польщі 200 - 500 злотих вчителю за ’особливу увагу дитині’. Навіть не візьмуть, бо злочин. Вчителі навіть не можуть репетиторами працювати у своїх учнів.

ПС. В темі не йде мова про копійчині дрібниці, які, звісно, не є хабарем.
Всех в сад• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я все розумію , це не хабар , це вдячність . Я бачила як інші лікарі в день їх чергування пагано відносились , тому є з чим зрівняти . Людина старалась робити свою роботу якісно , невже я не можу від зіркого серця подякувати ?
Уявіть собі, така якісна та старанна робота має бути нормою!
За яку вона має отримувати гідну зарплату, а не побиратися по своїм пацієнтам.

Баба на горошині• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Не переживайте , виберемось ! По трошки .. раніше лікарі просто вимагали гроші , а зараз просто дуже вдячні . Ніхто нічого не вимагає
Ні, не виберемося, бо такі як ви нас тримають в ссср
Баба на горошині• 11 ноября 2024
Ответ дляВсех в сад
Саме так!
Всех в сад• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
вы еще в германию свой совок притащили?
То ви ще не читали, як мамки туди в школи всі проблеми з батьківськими комітетами старанно тягнуть. Штори, подарунки вчителям, оце все.
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляВсех в сад
бедные немцы)
Безпринципова• 11 ноября 2024
Відповідно до законодавства це хабар. Як би ви це не називали!
Неправомірна вигода – грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, будь-які інші вигоди нематеріального чи негрошового характеру, які обіцяють, пропонують, надають або одержують без законних на те підстав.
Згідно п. 1 Примітки ст. 368 КК України, неправомірною вигодою в значному розмірі вважається вигода, більша від 1 700 грн., а неправомірна винагорода у великому розмірі вважається вигода, більша від 3 400 грн., а неправомірна винагорода в особливо великому розмірі вважається вигода, більша від 8 500 грн.
Стаття 369 КК встановлює відповідальність і для того, хто дає хабар. Так, пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища караються штрафом від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 4 років, або позбавленням волі на той самий строк.
ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО СЕБЕ І ЛІКАРЯ!!!
автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО СЕБЕ І ЛІКАРЯ!!!
Чайові офіціанту , це теж хабар ?
автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Я прийшла стороні питати про контракт на роди . Офіційно в касі .. Мені сказали в нас такого нема , підходите до лікаря . Я не хочу до лікаря , бо це явний хабар і договорняк . Я хочу в касу лікарні оплатити палату , вибраного лікаря . А я не можу , бо нема такої функції
Море_море_я_скучаю• 11 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО СЕБЕ І ЛІКАРЯ!!!
Вы совсем не понимаете, о чем речь.
Ну да ладно, неумелое толкование норм закона так же неискоренимо, как и благодарности
А ось і я• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Чайові офіціанту , це теж хабар ?
Ну так всі хабарі можна назвати чайовим і оголосити, що в країні немає корупції а тільки чайові. Був колись один суддя, який ’наколядував’ мішок грошей.

Україна все більше нагадує Сомалі...
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Сорі Т9 я мала на увазі ПОДЯКУВАТИ
Маловато, хотя бы 100 долл
автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Маловато, хотя бы 100 долл
А ви такою сумою дякуєте ?
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
никогда ничего не изменится в лучшую сторону пока будут такие как вы
Ничего не изменится, пока врач у нас будет 10000 грн получать

Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ні,таки як ви🤣бо чомусь вирішили що їм всі винні безкоштовно 🤣
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
А ви такою сумою дякуєте ?
Да
автор Опля Картопля • 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут я згодна , як може бути така мала зарплатня в людини які рятує людські життя ? В жодній країні світі нема такого дикунства !!! Всюди ця професія високооплачувана , тільки в нас людина вчиться 10 років , щоб отримувати 10 тис .
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
а где это такие зп? знакомая давно под 30т имеет, терапевт. и это низкая зп вообще-то
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
А мои знакомые врачи ±10000. Может, ваша в частной или на трех работах, хз
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
обычная поликлиника
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
обычная поликлиника
Даже у семейных на ставку нет таких зарплат, может 2,5 и то с налогами
Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ дляА ось і я

Україна все більше нагадує Сомалі...
Чайові дають тільки в готелях і кафе.
Хабар дається виключно для подальшої протиправної діяльності.
Що робить лікар протиправного????????
Треба ці поняття не тільки вивчити але й зрозуміти.
Баба на горошині• 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ви податки не платите?
Я 12 років в Польщі.
Недавно робила планову операцію, відношення доброзичливе до всіх пацієнтів, бо це нормально. І так має бути. І так, все безкоштовно, так як і в нас в Україні, бо люди працюють і платять податки.
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
есть, вы не в курсе, а про какие-то 10т говорите! сейчас даже санитарки получают больше
Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ви податки не платите?
Я 12 років в Польщі.
Лікарі в Польщі на яких з-п?
Просто цікаво