Опля Картопля• 11 ноября 2024
Вдячність лікарю
Дівчата , лежала на збережені . Лікар ну дуже гарно відносилась , піклувалась . Хочеться відлякувати не просто цукерками . Яка сума це може бути , щоб не образити і адекватна ? Лежала тиждень , лікар постійно питала як я , контролювала . Чи не мало 2 тис ? Державна лікарня . І це не хабар , це подяка … знаю за операції по 3-4 платять . А в мене просто збереження
Результат:
вже голосів:
59 (98.33%)
нормально
1 (1.67%)
мало
Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
есть, вы не в курсе, а про какие-то 10т говорите! сейчас даже санитарки получают больше
Ви в лікарні працюєте?
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ви в лікарні працюєте?
работают люди, с которыми я общаюсь, и прекрасно все знаю
Баба на горошині• 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Лікарі в Польщі на яких з-п?
Просто цікаво
Яке це має значення?
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Это вы не в курсе, откройте вакансии в госбольницах и прозреете
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
я хотела вам это предложить, вы меня опередили)
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
вот вам, пару примеров, не благодарите
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
вот вам, пару примеров, не благодарите
Еще раз- это поликлиника, семейные, сочтите налоги и получите мах 20000, так обещают, на деле меньше. А в стационарах в два раза ниже зарплаты.
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
ну вы как здрасьте, я вам одно, со свидетелями, уже с прямыми ссылками, а вы мне ’не верю и все’, ок, ваше право
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Вы адекватная?? Я вам тоже со свидетелями и вот вам конкретные ссылки с официального, госресурса, там таких предложений тысячи.
любименькая• 11 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
о боже)))...верьте во что хотите, я вам уже сказала, все, пока)
ОдинРазНадетое• 11 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Что, мои фото вас не убедили, ну ну. Фантазируйте дальше
А ось і я• 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Чайові дають тільки в готелях і кафе.
Хабар дається виключно для подальшої протиправної діяльності.
Що робить лікар протиправного????????
Треба ці поняття не тільки вивчити але й зрозуміти.
Що робить лікар протиправного????????
Лікар на державній посаді не має права брати гроші за надані послуги, бо не є підприємцем. Оформлюй приватну практику, арендуй кабінет, плати податки. Що заважає?
Само_достаточная• 12 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Якщо пацієнт вважає за потрібним принести і дати ,то що протиправного робить лікар?якщо він ,лікар,нічого не вимагає????
Істеріомама• 12 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
це хабар, з усіма наслідками
Само_достаточная• 12 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
це хабар, з усіма наслідками
Одержання службовою особою хабаря від особи, яка діє з метою її викриття, звільняється від кримінальної відповідальності з підстав, передбачених законом.[11] Не буде складу цього злочину й у випадку одержання незаконної винагороди не у зв´язку з реалізацією можливостей, обумовлених посадою, а за виконання суто професійних функцій (наприклад, вручення матеріальних цінностей чи грошей лікарю за вдало проведену операцію).
Як вам?🤣🤣🤣🤣🤣
А ще таке
Проте, якщо лікар надав медичну допомогу і не вимагає від пацієнта винагороди, але пацієнт бажає заплатити лікарю, то це є його право. В такому випадку лікар може приймати кошти. Це розцінюється як благодійність, тобто абсолютне волевиявлення людини. Благодійні внески регулюються Законом України ’Про благодійну діяльність та благодійні організації’.
Як вам?🤣🤣🤣🤣🤣
А ще таке
Кастрюлька• 12 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я вас здивую, це нормально ! Навіть в Європі .. люди дарують один одному приємні подаруночки від щирого серця. А ви жлобко
друг другу? то есть пациент врачу, а врач пациенту? а вам ваш врач подарил или он жлобко по вашей версии?
Опля Картопля
• 12 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Мені мій лікар подарував свою увагу і піклування !
Кастрюлька• 12 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
он вам это не подарил, он качественно выполнил свою работу за свою зп, между прочим. Но вы вылизывайте дальше
Опля Картопля
• 12 ноября 2024
Все зрозуміла , більшість просто жлоби .
Я дарую артистам на концертах квіти , подарунки .
Я дарую медичному персоналу смаколики якщо раптом їду в лікарню , або лежу там .
Я дарую лікарям подарунки , дякую грошима ( при гарному відношенні )
Моя дитина може принести подарунок вчителю , просто бо вчитель їй подобається
Також ми даруємо подарунки репетиторам, тренерам які займаються за гроші ( їм по версії советчіц можно , бо в них скоріше за все ФОП)
Я ЗАВЖДИ залишаю на чай , коли купую каву , кидаю в копілочку .
Я купую подарунки чоловіку без повода .
Боже , я просто не жлоб !!!
Я купую подарунки чоловіку без повода .
Боже , я просто не жлоб !!!
Безпринципова• 12 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я купую подарунки чоловіку без повода .
Боже , я просто не жлоб !!!
Я купую подарунки чоловіку без повода .
Боже , я просто не жлоб !!!
Зніміть біле пальто
І не займайтесь підміною понять
Можу скинути важливі збори для людей яких особисто знаю. То всім, лікарям, офіціянтам та вчителям корисніше
І не займайтесь підміною понять
Опля Картопля
• 12 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
Зніміть біле пальто
І не займайтесь підміною понять
Доначу я виключно тим людям яких знаю . Всім іншим катеогоричне ні . Один раз скинула на авто , потім дізналась, що та людина який я скинула сидить в тилу в теплому місці , а його дружина збирає йому гроші на авто на передову . Після цього ніяких донатів не ясно кому .
Хвігура мічти• 12 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я все розумію , це не хабар , це вдячність . Я бачила як інші лікарі в день їх чергування пагано відносились , тому є з чим зрівняти . Людина старалась робити свою роботу якісно , невже я не можу від зіркого серця подякувати ?
Можете звісно, і пара тисяч чи подарунок в межах такої суми цілком може бути як подяка, якщо ви зробили це ПІСЛЯ виписки і не тому що вона вимагала чи натякала.
Таким би ні копійки не давала.
А ось і я• 13 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Брати гроші в такій ситуації - порушення закону, хоч вимагає хоч ні.
Само_достаточная• 13 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Ви читали закон??????
Лікар має право брати а пацієнт давати!
Само_достаточная• 13 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я купую подарунки чоловіку без повода .
Боже , я просто не жлоб !!!
Я купую подарунки чоловіку без повода .
Боже , я просто не жлоб !!!
Ви правильно зрозуміли 🤣
Кожний піклується в першу чергу про себе.
Жлоби,щоб 5 копійок не втрати,такі як ви відповідають вдячністю на вдячність