Шмоточницаца• 11 ноября 2024
Туалетна чи парфумована вода
Яка різниця між ними?
І де більше шансу оригінал купити мейк ап чи нотіно.
На мейк ап дешевші.
лаМпочка• 11 ноября 2024
Туалетная вода легче, парфюмированная более концентрированная. На счёт оригинала, как повезёт, я бы не рискнула там покупать.
Кукусики• 11 ноября 2024
До прикладу ТВ та ПВ Міс Діор буде умовно відрізнятися по концентрації. А ТВ або ПВ Лоеве із тією ж назвою мають зовсім різні піраміди але рівноцінну стійкість. Не бійтеся брати на Мейкап та Нотіно, там оригінал 100%.Читайте відгуки, обирайте де на даний момент дешевше виходить.
Зубная фея• 12 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Ну за мейкап я бы не была так увернена. Однажды получила там явную паль Нарциссио роддригес. Нотино да, беру там постоянно и ни разу пали не попадалось, все качественное