Репетиторша• 12 ноября 2024
Порадьте, де шукати білизну на великі груди?
Маю чашку D і великий обʼєм 90. Куди не зайду на сайт, скрізь або мало моделей і все не те, або взагалі немає обʼєму 90. Порадьте, де пошукати ? Раніше замовляла з UK. Але хочеться чогось нового)
Техпаспорт на медузу• 12 ноября 2024
Brabrabra, найзручніша й найгарніша білизна на великі груди
Замулена ріка• 12 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я теж там беру, якість хороша, і зручна.
Чупа-чупс• 12 ноября 2024
Польські Alles Kelly модель називається, є чашки і F,G,H..
Вони дорогі, +/-1800 грн , беру тут дешевше
https://www.kidstaff.com.ua/tema-21471829.html
Чупа-чупс• 12 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не раджу, швидко розтягується об´єм і не тримається на спині
Водійка хімарса• 12 ноября 2024
Пишу свої знахідки на промі та аліку 4хл, в мене такий самий розмір як у вас,
Ці що з аліка є в магазині bustie ( інста і магазини в Києві) по 900
Щось не спиться• 12 ноября 2024
Беру Сосница, в мене більші груди, то супер. Мінімайзер все акуратно підтягує, не виглядає холодцом, зменшує
Любовь Калистратовна• 12 ноября 2024
польские.. и была на брафитинг , мне сменили размер из 90 е в 80g
все проблемы ушли..сейчас всегда попадаю в точку
Ms. Анонимная• 12 ноября 2024
Вы так описали себя,что вы слон,но объем совсем обычный и такого белья валом,Киев
Меня не звали• 15 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
а яку модель мінімайзер Ви берете ?