Г@Л@В@ломка• 12 ноября 2024

Хто робить нігті, порадьте хорошу базу і топ, будь ласка.

Бамбарбия! Кергуду.• 12 ноября 2024
Pnb мені подобаються
Спішу - перекидаюсь• 12 ноября 2024
За бази ПНБ буду і я. Адгезивні і підходять алергікам, хімічний склад є на флаконі і маркування зроблено професійно. Сировина - США, завод Кейстоун продакшн. Я користуюсь Універсальною і під гель, і під гель-лак. Ще у них є база Скотч, Екстра про, Файбер, камуфляжні. Всі можу сміливо рекомендувати. А от топи ПНБ чомусь у мене не прижилися.
Популярний у майстрів і я користуюсь топом Мед Макс від Йо нейлс, йому не страшна ні куркума, ні хна, блищить і сяє. Ще у мене в фаворитах топ Токі Токі без ЛШ і топ Нейл апекс Універсальний без ЛШ.
Хочу спробувати новий топ Комільфо Експерт і новий топ від Маші Гріейт. Але то потім.