Ні грама• 13 ноября 2024

Болят корони волос, кто с таким сталкивался?

У меня волосы до середины спины где-то. Хочу отрастить до талии. Волосы густые, сами по себе кудрявые, но делаю кератин. И вот замечаю, что когда они отрастают, то начинают болеть у корней(( Особенно, если на 2-3 день после мытья делаю пучок или хвост. Хочу пойти в какой-то салон, может массаж головы сделать… Кто сталкивался с такой проблемой? Как ее решить?
manu1• 13 ноября 2024
Это от натяжения, когда хвостик делаете тянет волосы и потом может болеть
Мойте чаще голову
Мerida• 13 ноября 2024
Из-за пучка и болят. Замените способ закалывания волос , не пережимайте туго и не скручивайте сильно
В рот не ложи• 13 ноября 2024
У меня даже не до плеч, пучки никогда не ношу, корни капец как болят
Брехушечка• 13 ноября 2024
Найбанальніша причина - не свіжа голова, потребую частішого миття та можна додати легкий пілінг раз на тиждень. Просто тугіший хвіст стає останньою краплею.
Нарахунок довгого волосся - не сама вдала ідея, оскільки через спазму уповільнюється кровообіг, але спробуйте для початку частіше мити та туго не скручувати. Для тонусу модна ток Дарсонваль додати.
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ну і масаж ніколи не буває зайвим, але тільки на чисту шкіру.
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ дляМerida
У меня бывает, что болят уже на 3 день, как не помою голову
В рот не ложи• 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Волосся свіже, пілінг роблю
Дарсонваль курсами роблю
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Вот я тоже думала про то, чтобы все-таки чаще мыть
А короткие волосы мне просто не идут((
А какой именно пилинг можно взять?
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Я ищу салон в Киеве, думаю может станет лучше
+ потом добавить пилинг и чаще мыть волосы таки
Через день минимум
Реанимация• 13 ноября 2024
У меня длинные и тяжёлые. Хвост долго не могу носить
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
Вот и у меня так же
Даже несколько часов с хвостом тяжело
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляНі грама
А короткие волосы мне просто не идут((
А какой именно пилинг можно взять?
головне не абразивний, щоб не травмувати та не пересушувати шкіру, інакше мити прийдеться ще частіше...
А так обирайте на гаманець та смак, від корейськихдо професійних, сильно б не заморочувалась, дія +/- однакова. Головне не агресивні (не щипало та не стягувало опосля). Можна сиворотку для зміцення після додати, буде супер ефективно.
вре_Динка• 13 ноября 2024
А чому ви голови не миєте?
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Волосся свіже, пілінг роблю
Дарсонваль курсами роблю
тоді хай трихолог/дерматолог в трихоскоп гляне за рахунок чого ж відчувається залом. Почала би саме з цьогота одразу гарну щітку для волосся і кожен день в різні сторони (є купа технік) вичесувала.
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Дякую! А яку сироватку можна придивитись?)
В рот не ложи• 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Робила
Лікар каже що товсте та густе волосся...
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
А чому ви голови не миєте?
Я мию раз в 3 дні, бо волосся густе і довге
вре_Динка• 13 ноября 2024
Ответ дляНі грама
І що? Не жирніє шкіра голови хочете сказати?
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляНі грама
зволожувальну або живильну, бажано без зайвих домішок та силіконів, теж маса варіантів (на основі вітамінів, розмарину, часнику, ментолу...). Я полюбляю Лосьйон Ing Professional наприклад. Після нього не тільки росте супер і укладки такі пишні та блискучі (припіднімаються корені волосся і супер об`єм). Можна курсом, а потім раз на тиждень наприклад. Бажано час від часу змінювати та робити перерву.
Брехушечка• 13 ноября 2024
Якщо вже налаштовані на салон, то там неодмінно все підберуть. Мені з догляду девінес найб підійшов, але він не дуже бюджетний.
Marmu• 13 ноября 2024
Ответ дляНі грама
на третій день - це уже нечиста) я через день мию і то не люблю відчуття на наступний день
Липка-прилипка• 13 ноября 2024
Ответ дляMarmu
Но Вам сейчас напишут те, кто моют раз в неделю, что волосы чистейшие на третий день
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Робила
якщо Вас турбує та створює дискомфорт (мігрені або спазми наприклад), то завжди є рішення (освітлюють для спустошення, зміцюють фолікули, догляд для заспокоєння, бо біль - це тільки вершина). Спробуйте до іншого трихолога підійти в такому разі, часом якоюсь дрібницею з легкістю вирішують проблему)
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Кожен день мити не можу, бо воно висушується і в мене часу немає так часто
Спробую через день
автор Ні грама • 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Дякую, спробую!
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Спробую через день
доречі, найцікавіше, що воно зверху може бути жирним, а низ весь пересушений. Навіть перукарі перше що радять - зняти зайву довжину та інтенсивно зволожувати. А нам здається, що то від частого миття
Скляна миша• 13 ноября 2024
От жирности, если долго голову не моете, могут болеть
В рот не ложи• 13 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
ТАк, ходжу з ейр тачем
Але краще за все поки для мене працює ботокс. І на корні, і на мігрень
90x60x90• 13 ноября 2024
Ответ дляНі грама
А короткие волосы мне просто не идут((
А какой именно пилинг можно взять?
Попробуйте мыть кожу головы с массажером, мне когда-то помогло. Теперь мою только с массажером голову.
Брехушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
ТАк, ходжу з ейр тачем
ну от, рішення всетаки є ;-)