Отжигающая• 13 ноября 2024

Чи варто залишати роботу, якщо вам не підвищують зарплату вже кілька років?

Барабан для дорослих• 13 ноября 2024
Смотря что за работа, может есть другие преимущества и зп не такая уж и небольшая
ГЛЮкоза• 13 ноября 2024
Якщо у вас виникло таке питання, то варто змінювати роботу.
Дама_из_рекламы• 13 ноября 2024
Дивлячись яка робота і яка зарплатня. Якщо зможете знайти кращу роботу, то варто.
Матраскин Брат• 14 ноября 2024
Можливо ви стартували з 5000 доларів. Щоб відповідати на питання потрібно знати всі дані
СпайдерВумен• 14 ноября 2024
Начать мониторить вакансии никогда не поздно.
ПочтальЁнша• 14 ноября 2024
Сначала поговорите с руководством и озвучьте свою цифру, обычно повышают, если дорожат сотрудником. Если нет, то ищите новую работу, но когда будете уходить, то тоже могут уговаривать остаться и предложат повысить ЗП
Цибулька зла• 14 ноября 2024
Если у вас есть предложение с более приятной зп то стоит, если получаете выше среднего по рынку то не факт что овчинка стоит выделки
А що таке?• 14 ноября 2024
Варто викласти резюме, подивитись на пропозиції і потім зробити виводи
Love_Love_Love_• 14 ноября 2024
А ви просили підвищити?
Шалена невинність• 14 ноября 2024
Если другой работы нет или возраст такой, что нигде не возьмут, то можно лишиться и того что есть.
Полонянка SexShop-а!• 14 ноября 2024
Так
Царевна в уггах• 14 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви просили підвищити?
Адекватні роботодавці самі підвищують,бо слідкують за ринком.а у жлобів треба на колінах мабуть випрошувати…
Та легко!• 14 ноября 2024
Якщо зп ринкова і фірма сильно не розвивається, зараз ніхто не буде підвищувати. Плюшки: страхування, обіди, розвозка, навчання. Тут треба більше інформації та розуміння, скільки платять зараз за аналогічну роботу.