УжеВотДа• 14 ноября 2024

Чи буде дійсне НМТ 2022 року в 2025?

Вишнёвая Леди• 14 ноября 2024
Так. В 2025 році випускники шкіл минулих років можуть подати для участі в конкурсному відборі результати національного мультипредметного тесту 2022, 2023 або 2024 років.

Скоро_вчера• 14 ноября 2024
результати ЗНО дійсні упродовж наступних трьох років.
Воздух в банке• 14 ноября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
А це не зно, а нмт і щороку приймають нові зміни до закону. Зараз це нмт22-25. Але я впевнена, що коли повернуть зно, нмт трирічної давнини не можна буде використовувати.
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Поки в країні війна, хай хоч те НМТ здадуть з чотирьох предметів. Ви пробували здавати НМТ, коли йдуть обстріли і не знаєш, встигнеш чи підеш в підвал і на перездачу ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Для того, щоб повернути ЗНО, потрібно повернути до стабільного мирного житті і відновити нормальний навчальний процес, а не кожного дня новий алгоритм і щоранку чекаємо тривога- онлайн чи встигнемо до школи добігти. А школа у нас немає свого укриття і це центр Києва.
Воздух в банке• 14 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Мова не про школу, а про внз. Не мають через ці обставини випускатися гірші лікарі чи інженери.
Воздух в банке• 14 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Спробуйте мислити глобально, як краще для рівня освіти вцілому, а не як краще вашій дитині.
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Зараз взагалі про рівень вже досить складно говорити, нажаль, причому це стосується освіти всіх рівнів, маю студента і школярку, тому не з чиїхось слів...