Пишу_граммотно!• 14 ноября 2024
Новоутворення під вухом
Що це може бути ? Болить коли чіпаю
Чи може це бути запалення лімфатичного вузла ?
Пишу_граммотно!
• 14 ноября 2024
Ответ дляСало не люблю
Лімфовузлик
Я дивлюсь в інтернеті, ніби там немає лімфовузлів.. завтра до лікаря , боюсь щоб за ніч не стало більшим ((
Пишу_граммотно!
• 14 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Кажется там точка есть, ничего не могло укусить?
Ні , точно ніхто не вкусив ((
Моль Моллівна• 14 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ні , точно ніхто не вкусив ((
На укус похоже, там есть точка. Помажьте фенестилом на всякий случай
Пишу_граммотно!
• 14 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Нажаль , не маю фенестилу , зараз пошукаю аналоги , дякую
Моль Моллівна• 14 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Оно теплое? Теплее кожи?
Пишу_граммотно!
• 14 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Оно теплое? Теплее кожи?
Ні … кілька днів тому мене турбували сильні болі в районі вуха (внчс) надіюсь це не повʼязано (( бо інакше я дуже переживаю що це якийсь набряк буде
НаливайКа• 14 ноября 2024
Автор, а це не може бути слина залоза (я не лікар)? Якщо це вона, то запалення в ній трапляються і потрібно їхати в щелепно-лицьову хірургію (тьфу-тьфу)
Пишу_граммотно!
• 14 ноября 2024
Ответ дляНаливайКа
Навіть не знаю (( завтра до лікаря , надіюсь воно за ніч не збільшиться
Елена 1919• 14 ноября 2024
Лимфоузел.было такое.врач выписал гепариновую мазь,мазала,помогло.хотя вообще то эта мазь от геморроя