Кредитная• Изменено 14 ноября 2024

Чи може бути опале листя з дерев отруйне? Всі хто вчора гріб листя - з температу

Я вийшла на двір гребла листя та чоловік
І сьогодні нам погано
Тошнота рвота і 38.5 понос
Діти в нормі- вони в той час були вдома з бабусею
Їли ми однакову їжу
БлинчикБезСметанки• 14 ноября 2024
Ну, может вы вспотели пока убирали, простыли или совпало. Или вы их жгли и еще дышали?
БлинчикБезСметанки• 14 ноября 2024
По описанию на вирус больше похоже..
Федорино Горе• 14 ноября 2024
Їли однакову їжу - то і розгадка. Траванулися харчами
Педиатор_я• 14 ноября 2024
Ответ дляФедорино Горе
З дітьми
вентиляторная• 14 ноября 2024
Ви що, їли те листя разом з чоловіком? чи и як ви повинні були ними отруітися?
Соседушка• 14 ноября 2024
Ну вряд ли. Может быть аллергия на плесень, которая там есть. У вас явно вирусное.
ФрекенБок• 14 ноября 2024
Ну раньше была радиация в листьях,а сейчас может какая-то херня,в связи с войной.