No problems• Изменено 14 ноября 2024

На якому сайті побачити направлення з Охматдиту?

Київ. Стрітенська.
В один день була у декількох дитячих спеціалістів (інфекціоніст, ортопед, педіатр, лор).
Прийшло декілька смс (на повторні візити після результатів аналізів) в один день.
АЛЕ

В смс тільки номера направлення. Не можу зрозуміти як розрізнити яке направлення до кого?

Звідки їх можна побачити/роздрукувати?
В Хелсі не знаходжу, хоча смс всі прийшли з кодами від адресата E-health
дамаАмстердама• 14 ноября 2024
О, це реально хаос 😕 теж з таким стикалась
Балаболка• 14 ноября 2024
В хелсі може вибираєте вкладку в направленнях Тільки мої, а не дитини
автор No problems • 14 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Знаю. Там є направлення дитині від нашої поліклінники з місця прописки.
З Охматдиту - немає.

Якщо вибрати ’Тільки моє’ - там направлення від мого дільничого по моїй історії хвороби.
Балаболка• 14 ноября 2024
Ответ дляNo problems
З Охматдиту - немає.

Тоді може вони на іншій системі. Були з дитиною в інституті пульмонології, так сказали, що на хелсі тільки перейшли
автор No problems • 14 ноября 2024
Ответ дляБалаболка
Я питала у педіатра. Охматдит переходить на систему Хелсі, нібито все повинно працювати.
Але ж... не працює ще видно.
Лише номери приходять направлень смс-ками без ідентифікації до якого лікаря.
Украиночка• 14 ноября 2024
Дайте номера направлений педиатру и он вам ответит куда эти направления к какому специалисту или на какие анализы и УЗИ
автор No problems • 14 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Дякую) спробую так
руки_Крюги• 14 ноября 2024
В Хелси не увидите, если направления откуда-то от узких спецов и спецбольниц. У нас так не видно направление к психиатру от невролога - смс есть, а в Хелси ничего нет. Врач объяснила что у них свой отдельных Хелси, в котором они инициируют план лечения и номер направления нужно назвать из смски при записи к психиатру.
автор No problems • 14 ноября 2024
Ответ дляруки_Крюги
Дякую. Зрозуміла.