begovelik• 15 ноября 2024
Вибори Президента України 25 травня - кого б ви хотіли бачити серед кандидатів
Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — The Economist
Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — это наиболее ранняя вероятная дата, пишет The Economist. В то же время в Офисе президента отрицают, что готовятся к голосованию.
«Сейчас на устах киевских политиков две даты: 20 января 2025 года, дата инаугурации (будущего президента США Дональда — ред.) Трампа, первый момент для любого возможного прекращения огня и отмены военного положения, и 25 мая, самая ранняя дата выборов, которая обсуждается», — пишут журналисты.
Офис президента отрицает подготовку к выборам. Большинство источников издания также скептически относятся к тому, что выборы могут состояться уже в 2025 году, поскольку столица не впервые переполнена подобными слухами. Кроме того, существуют вопросы по организации и легитимности выборов.
Однако, по данным The Economist, определенная подготовка к выборам, похоже, уже началась. Региональные избирательные штабы начали работу над списками кандидатов.
Ответ дляSonne8752
Та я уже представляю
Только что прочитала за Пороха - состояние увеличилось в 25 раз, со 162 млн до почти 4 миллиардов
То й що? Люди в стрессі куштують смаколики в рази більше (сарказм якщо що). Але і за руку його ніхто не піймав. В нас народ такий ’КРАДУТЬ!!!!’ так доведи, конкретику дайте по кожному хто по вашій думці краде. Я не конкретно до вас, до кожного хто кричить
Ответ дляviter33
Ну вже так відкрито не брешіть
Він до війни був практично мільярдером по усіх рейтингах (мав 800млн.дол - 1 млрд)
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Але незалежно від того, Порошенко - ’непрохідний’, занадто багато на ньому негативу, нагадають йому усе, а там ’5 томів дрібним шрифтом ’
Тому або Залужний або ’нове обличчя’ (х.з. хто може бути)
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Так сьогодні ЗЕ-помийки вкинули, що Порошенко збагатився на війні у 25 разів.
Начебто у 21-му році у нього було лише 121 млн.грн.
Тільки до цього всі забули, як ці позитивні блохери ОПи та й сам найвеличніший волали, що Порошенко збагатився на посаді президента
З цього роблю висновок, ЗЕ-ОПа 100% готується до виборів
Ответ дляМанула
Та зрозуміло, що чим ближче до виборів, тим активніше Зе-банда + квартал95 будуть очорнювати УСІХ можливих кандидатів
І те, як у нас люди вірять телевізору (2019 р.) - щось мені зовсім оптимізму не додає(((
Ответ дляviter33
Не сумніваюся, що Ахметов буде свого кандидата лобіювати, перш за все - активно розкручувати медійно
Не Разумкова (він взагалі десь пропав), знайде якогось іншого ’активіста-волонтера’
Чому пропав? В ВР виступав на днях, розумію що людина від олігарха, але чувак прикольний, дуже ввічливий, простий (балакали не офіційно перед якоюсь передачою у нас в БЦ), сів попив кави за столиком, поки я чекав чай за стойкою перекинулися парою слів
Ответ дляSonne8752
Честно вам сказать - ни за настоящего, ни за шоколадного голосовать не буду
Можете ни в чем меня не переубеждать
я і не намагаюсь, я сам за шоколадного не буду, просто мені бісить ’КРАДУТЬ!! ВСІ КРАДУТЬ’ то докази де? Чому до суду не подаєте? Факти.
Ответ дляSasha1825
Хто ту ВР дивиться?
Пропав з медійного простору
Повністю пропав
Порівняйте з Притулою , Порошенком
Пропав з медійного простору
Повністю пропав
Порівняйте з Притулою , Порошенком
Ответ дляSasha1825
Давайте на чистоту - кого у нас взяли за жопу?
Аж никого за все годы...
Ну толку от судов???
Что бы за мешок картошки всю душу вытрясли? Простого смертного Васю?
А за миллиарды аж ничего и никому еще не было, и ближайшее время не будет...
Бигуса не смотрите на досуге?
Аж никого за все годы...
Ну толку от судов???
Бигуса не смотрите на досуге?
Ответ дляSasha1825
Тому що при існуючій судовій системі і повній відсутності волі у вищого керівництва щось змінювати - посадити нереально
Скільки вже затримано на хабарях голів та членів ВЛК, ТЦК, воєнкомів, митників, прикордонників - нікого не посадили!!
Ще й потім поновлются на роботах з мільйонними компенсаціями
Ответ дляSonne8752
Аж никого за все годы...
Ну толку от судов???
Бигуса не смотрите на досуге?
Аж никого за все годы...
Ну толку от судов???
Бигуса не смотрите на досуге?
Бігуса не дивлюсь. Ну як права рука ліву відрубить? Просто пусті крики бісять. От мене б ні за що полили гівном, ну блін...образливо.
lasorbonne• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Угу, а клоун лучше. Да?
Ні, клоун, нажаль, нікого не навчив, так?
Ответ дляviter33
То це робота президента?)) Це робота звичайних людей, а саме громад. Є факти взяли за жопу і ведуть цю справу. Думаєте Європа не має корупції? має, але в інших об´ємах. Думаєте європейці такі народились і ’о! не буду красти’. Ні. Люди боролись. Там звичайний громадянин до суду подав і є резонанс, згадайте як, здається, премьєр Франції наїхав колесом на бордюр? Одразу резонанс
Ответ дляSasha1825
Ні
Це саме робота президента ( і призначеної ним вертикалі влади) - забезпечити правильне функціонування владних механізмів
Щоб злочини розслідувалися і за злочини садили
Президент у нас має всю повноту влади - він, його представники становлять більшість у ВР, він та підконтрольна йому ВР призначає прем’єра та усіх міністрів, генпрокурора , усіх силовиків
Ніякі міфічні громади цих повноважень не мають і це не їх функція
У нас повна імпотенція державних інституцій у боротьбі з корупцією, а звідти - і повна безкарність
Махрові корупція та розкрадання на кожному кроці і чим далі - тим більші
alenka3108• 15 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Армию распотрошил Кучма,там все началось,но не Янукович.
Был бы Янукович и войны то не было...
Мімо, Валюш
Ответ дляviter33
Ні
Це дуже важке питання....один вже 25 років намагається цю вертикаль побудувати, в результаті поїхала кукуха. Я не можу собі уявити як президент може проконтролювати вірне рішення виніс суддя чи ні, ну і так далі по кожній структурі влади
Ответ дляTakamaka
Так а кто его «изгнал» по сути? Почему об этом так быстро все забыли?
Вообще не удивлюсь, если скоро люди начнут вышивать бисером портреты Ермака и компании.
Изгнание его только у фанатиков в голове которые думают что его под дулом пистолета списывали с армии и увозили в англию..
Ответ дляSasha1825
Ну якщо за 5 років, маючи всю повноту влади, не може припинити ’розгул корупції та розкрадання’ - то варто повертатися до того, що вміє найкраще - членом на роялі грати
Нічого не змінюється. У українців - одні гандони. Порошенко - гандон, Зеленський - гандон. Тут всі били поклони Залужному і молились ,як на ікону - уже гандон.
Проблема не у владі. А у тупому народу. Оберіть владу і вмійте її підтримувати до кінця
Порошенко - мій президент. Я сказала все
Ответ дляliss
При чем здесь вообще фанатизм. Вы видите только черное и белое. Мой вопрос был в том, почему люди как рыбки - не помнят, кто и что вынудило его уйти.
Помню, как советчицы писали, что его надо в окоп рядовым солдатом. По их мнению, там от него было бы больше толку.
Надеюсь, после того, как его уволили, вам наконец все нравится и вы довольны результатами нового командования.
А в Британию послом надо было кого-то из 95 квартала?
Люди сами не понимают и не могут объяснить толком своих претензий к Залужному, но ведутся на чьи-то вбросы и ищут новых врагов, вместо оглянуться по сторонам внимательно.