begovelik• 15 ноября 2024

Вибори Президента України 25 травня - кого б ви хотіли бачити серед кандидатів

Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — The Economist

Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — это наиболее ранняя вероятная дата, пишет The Economist. В то же время в Офисе президента отрицают, что готовятся к голосованию.
«Сейчас на устах киевских политиков две даты: 20 января 2025 года, дата инаугурации (будущего президента США Дональда — ред.) Трампа, первый момент для любого возможного прекращения огня и отмены военного положения, и 25 мая, самая ранняя дата выборов, которая обсуждается», — пишут журналисты.

Офис президента отрицает подготовку к выборам. Большинство источников издания также скептически относятся к тому, что выборы могут состояться уже в 2025 году, поскольку столица не впервые переполнена подобными слухами. Кроме того, существуют вопросы по организации и легитимности выборов.

Однако, по данным The Economist, определенная подготовка к выборам, похоже, уже началась. Региональные избирательные штабы начали работу над списками кандидатов.
sky-labs• 15 ноября 2024
Ответ дляsavchuki
Демсокирі хоча б в Раду для впізнаваности зайти, тоді й пробувати в президенти. Наступного разу
’Следующего раза’ с такими кандидатами уже не будет...
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
Та я уже представляю
Только что прочитала за Пороха - состояние увеличилось в 25 раз, со 162 млн до почти 4 миллиардов
Ну вже так відкрито не брешіть
Він до війни був практично мільярдером по усіх рейтингах (мав 800млн.дол - 1 млрд)
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Але незалежно від того, Порошенко - ’непрохідний’, занадто багато на ньому негативу, нагадають йому усе, а там ’5 томів дрібним шрифтом ’
Тому або Залужний або ’нове обличчя’ (х.з. хто може бути)
samataka• 15 ноября 2024
Ответ дляliss
Чем стал популярным ?
Написанием книг и диссертаций во время боев страшных где гибли наши мобилизованные?
Спросите военных
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Ну вже так відкрито не брешіть
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Тю
Ви на приколі?
🤪
Sonnig• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Тут соска каломойши в президенты собралась. ТП - в президенты!
Стисняюсь спросить..а о ком, собственно, речь?
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
Тю
Ви на приколі?
🤪
Ви розумієте різницю між ’дохід в декларації’ та статками (загальна вартість активів) ?
І 162 млн.грн. = 4 млн.дол. - не смішно від такої суми? Керівники МСЕК по сумках ховають більше
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
хорошо
я вас поняла
голий и босий
все на армию
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
хорошо
я вас поняла
голий и босий
все на армию
Він мільярдером був задовго до війни
І завжди входив в десятку найбагатших громадян У-ни
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
2 млдр только за октябрь
мсекам еще работать и работать
ладно
не мой кандидат однозначно
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
2 млдр только за октябрь
мсекам еще работать и работать
ладно
не мой кандидат однозначно
Він ’не прохідний’ ніяк
Але треба побачити, хто буде ще балотуватися (крім Зе, звісно)
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Він ’не прохідний’ ніяк
то что лидера нет - это факт
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
то что лидера нет - это факт
Ну тоді п...здец, приплили(((
Якщо 30+ млн.населення і нема лідера (((
Тоді тільки ’зовнішнє управління’(((
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Він мільярдером був задовго до війни
А в нас можливо поєднувати бизнес і владу ? Хоча він завжди бізнесмен і завжди у владі .....
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
Тю
Ви на приколі?
🤪
Це ви на приколі.
Може якість офіційні джерела будете читати, а не жовту пресу
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Я до дурних голодранців у владі відношуся ще гірше
Сорі за цинізм, але бізнесмен у владі розуміє, що тут ( в Україні) - його ’заводи, фабрики, банки, агрокомпанії’, на них працюють українці
А не накрав, накрав, а після мене, хоч трава не рости
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Він ’не прохідний’ ніяк
Ще не дасть нікому балотуватися.
Диктатура
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Тоді треба ще Пінчука чи Ахметова додати , як кандидатів))
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляkisunya11
Ще не дасть нікому балотуватися.
Диктатура
Трамп переконає провести вибори )))
viter33• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Не сумніваюся, що Ахметов буде свого кандидата лобіювати, перш за все - активно розкручувати медійно
Не Разумкова (він взагалі десь пропав), знайде якогось іншого ’активіста-волонтера’
Takamaka• 15 ноября 2024
Ответ длячаревна
Я не рассматриваю Залужного как президента. Он подвёл народ Украины в самый ответственный час.
Пусть селфится с женой, когда в стране война и погибают люди
Так а кто его «изгнал» по сути? Почему об этом так быстро все забыли?
Вообще не удивлюсь, если скоро люди начнут вышивать бисером портреты Ермака и компании.
VShpak• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
Тю
Ви на приколі?
🤪
Експерт 95 кварталу написав ?
У вас голова аби їсти ?
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Експерт 95 кварталу написав ?
У вас голова аби їсти ?
Не знаю кто написал - по всем каналам раскидали
Takamaka• 15 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
А можна і не клоуна, і не військового, а хорошого політика та управлінця, бажано з шикарним досвідом кризового менеджера, не заляпаного в корупційних скандалах та без зв´язків з рашею?
Я знаю, що це мої наївні мрії, але хоч помріяти та побажати таке можна?
Чому нас так ррраз - і сходу пхають у вибір з усіх негодящих?
Це був би ідеальний варіант. Але де в публічному полі є такий політик з вагомим рейтингом?
coch100• 15 ноября 2024
Ответ дляSasha1825
Я так не вважаю. Якщо є бажання, то знайдіть його сторінку в ФБ і почитайте звіт про збір донатів на 42млн.грн і подивіться куди, в які підрозділи пішли міни вироблені за допомогою його команди. Ну і зможете порахувати мінімум який його підтримує тільки в армії. Ну і 42млн донатів за дві доби теж не легко, звісно там і бізнес давав, але маштаби вражають і його популярність мені здається тільки росте, ще б підтягнув Вереса комбріга К2, насправді багато кльових патріотів
Я подписана на него, мне не надо его искать. Но увы, не думаю что его электорат составит значимую часть.
VShpak• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
А ви вживаєте все, що розкидають ?
І дійсно, чого б це …
Виборів же у нас не буде - ті ж канали вам підкидають, чи не так ?

І це ви маєте інтернет, і навіть до порадниці добралися, а що ж казати про 60% ще темнішого населення, які і тому, що на паркані пишуть вірять

Ми приречені …
аллала• 15 ноября 2024
Ответ дляSasha1825
Тоді й Ваньок має балотуватися. І Лачен
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
А ви вживаєте все, що розкидають ?
І дійсно, чого б це …

Ми приречені …
давайте отставим лирику - уже насмотрелась на управленца за период каденции
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
А кто нас туда приглашает,Украина не готова,воров туда не берут
А не надо было за них голосовать...
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Лучше быть как белоруссиЯ,чем проливать кровь непонятно зачем
Лучше сразу как КНДР, с иплоруссией там разница небольшая.
EnotWhyNot• 15 ноября 2024
я за пса Патрона, он молодец!
зе- в топку