begovelik• 15 ноября 2024
Вибори Президента України 25 травня - кого б ви хотіли бачити серед кандидатів
Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — The Economist
Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — это наиболее ранняя вероятная дата, пишет The Economist. В то же время в Офисе президента отрицают, что готовятся к голосованию.
«Сейчас на устах киевских политиков две даты: 20 января 2025 года, дата инаугурации (будущего президента США Дональда — ред.) Трампа, первый момент для любого возможного прекращения огня и отмены военного положения, и 25 мая, самая ранняя дата выборов, которая обсуждается», — пишут журналисты.
Офис президента отрицает подготовку к выборам. Большинство источников издания также скептически относятся к тому, что выборы могут состояться уже в 2025 году, поскольку столица не впервые переполнена подобными слухами. Кроме того, существуют вопросы по организации и легитимности выборов.
Однако, по данным The Economist, определенная подготовка к выборам, похоже, уже началась. Региональные избирательные штабы начали работу над списками кандидатов.
Ответ дляSonne8752
Та я уже представляю
Только что прочитала за Пороха - состояние увеличилось в 25 раз, со 162 млн до почти 4 миллиардов
Ну вже так відкрито не брешіть
Він до війни був практично мільярдером по усіх рейтингах (мав 800млн.дол - 1 млрд)
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Але незалежно від того, Порошенко - ’непрохідний’, занадто багато на ньому негативу, нагадають йому усе, а там ’5 томів дрібним шрифтом ’
Тому або Залужний або ’нове обличчя’ (х.з. хто може бути)
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Ответ дляviter33
Ну вже так відкрито не брешіть
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Зараз - менше
Тобто, його статки зменшилися
Тю
Ви на приколі?
🤪
Ви на приколі?
🤪
Ответ дляviter33
Ви розумієте різницю між ’дохід в декларації’ та статками (загальна вартість активів) ?
І 162 млн.грн. = 4 млн.дол. - не смішно від такої суми? Керівники МСЕК по сумках ховають більше
2 млдр только за октябрь
мсекам еще работать и работать
ладно
не мой кандидат однозначно
мсекам еще работать и работать
ладно
не мой кандидат однозначно
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Він мільярдером був задовго до війни
І завжди входив в десятку найбагатших громадян У-ни
А в нас можливо поєднувати бизнес і владу ? Хоча він завжди бізнесмен і завжди у владі .....
Ответ дляAksinia 111
Я до дурних голодранців у владі відношуся ще гірше
Сорі за цинізм, але бізнесмен у владі розуміє, що тут ( в Україні) - його ’заводи, фабрики, банки, агрокомпанії’, на них працюють українці
А не накрав, накрав, а після мене, хоч трава не рости
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляviter33
Тоді треба ще Пінчука чи Ахметова додати , як кандидатів))
Ответ длячаревна
Я не рассматриваю Залужного как президента. Он подвёл народ Украины в самый ответственный час.
Пусть селфится с женой, когда в стране война и погибают люди
Так а кто его «изгнал» по сути? Почему об этом так быстро все забыли?
Вообще не удивлюсь, если скоро люди начнут вышивать бисером портреты Ермака и компании.
Ответ дляSova splushka
А можна і не клоуна, і не військового, а хорошого політика та управлінця, бажано з шикарним досвідом кризового менеджера, не заляпаного в корупційних скандалах та без зв´язків з рашею?
Я знаю, що це мої наївні мрії, але хоч помріяти та побажати таке можна?
Чому нас так ррраз - і сходу пхають у вибір з усіх негодящих?
Це був би ідеальний варіант. Але де в публічному полі є такий політик з вагомим рейтингом?
Ответ дляSasha1825
Я так не вважаю. Якщо є бажання, то знайдіть його сторінку в ФБ і почитайте звіт про збір донатів на 42млн.грн і подивіться куди, в які підрозділи пішли міни вироблені за допомогою його команди. Ну і зможете порахувати мінімум який його підтримує тільки в армії. Ну і 42млн донатів за дві доби теж не легко, звісно там і бізнес давав, але маштаби вражають і його популярність мені здається тільки росте, ще б підтягнув Вереса комбріга К2, насправді багато кльових патріотів
Я подписана на него, мне не надо его искать. Но увы, не думаю что его электорат составит значимую часть.
Ответ дляSonne8752
Не знаю кто написал - по всем каналам раскидали
А ви вживаєте все, що розкидають ?
І дійсно, чого б це …
Виборів же у нас не буде - ті ж канали вам підкидають, чи не так ?
І це ви маєте інтернет, і навіть до порадниці добралися, а що ж казати про 60% ще темнішого населення, які і тому, що на паркані пишуть вірять
Ми приречені …
І дійсно, чого б це …
Ми приречені …
Ответ дляSasha1825
Тоді й Ваньок має балотуватися. І Лачен
Ответ дляVShpak
А ви вживаєте все, що розкидають ?
І дійсно, чого б це …
Ми приречені …
І дійсно, чого б це …
Ми приречені …
давайте отставим лирику - уже насмотрелась на управленца за период каденции