begovelik• 15 ноября 2024

Вибори Президента України 25 травня - кого б ви хотіли бачити серед кандидатів

Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — The Economist

Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — это наиболее ранняя вероятная дата, пишет The Economist. В то же время в Офисе президента отрицают, что готовятся к голосованию.
«Сейчас на устах киевских политиков две даты: 20 января 2025 года, дата инаугурации (будущего президента США Дональда — ред.) Трампа, первый момент для любого возможного прекращения огня и отмены военного положения, и 25 мая, самая ранняя дата выборов, которая обсуждается», — пишут журналисты.

Офис президента отрицает подготовку к выборам. Большинство источников издания также скептически относятся к тому, что выборы могут состояться уже в 2025 году, поскольку столица не впервые переполнена подобными слухами. Кроме того, существуют вопросы по организации и легитимности выборов.

Однако, по данным The Economist, определенная подготовка к выборам, похоже, уже началась. Региональные избирательные штабы начали работу над списками кандидатов.
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляДжулияробертс
В Притулки точно амбіції є, але я його терпіти не можу!!!!
Очередной клоун.
Yuljwa• 15 ноября 2024
Ответ дляFlower Girl23
100%! Я считаю, что должность президента у нас должна быть упразднена вообще, но Рада за такое вряд-ли проголосует...
Рада у нас вечно недееспособна.
3 калеки голосуют по партийному решению за всех.
Ollka• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
І от вас звільнили, а ви такі - «а давайте селфі зробимо» ?
А справа вашого життя, присяга, люди, країна, втрати на фронті, зрада військових - це не до мене, я у Лондон
Після звільнення він став звичайною людиною, як ви наприклад.
Справа вашого життя, присяга, люди, країна, втрати на фронті, зрада військових?
По ваших темах не помітно. Теж мабуть фотографуйтесь, щось купуєте?
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляkisunya11
Це в телемарафоні сказали, що жодної англійської?
Людина, яка вчилась в Англії і вільно володіє англійською-жодної англійської?
Не спрашивайте это у людей, которые ВЕРХОВНЫМ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИМ выбрали НЕСЛУЖИВШЕГО СОВКОДРОЧЕРА.
Barkas• 15 ноября 2024
Підпишусь на тему, дійсно, якась така ситуація, наче й немає нікого в кандидати крім списаного мотлоху типу По і Ю, та якогось непотребу з шоубізу.
Киев_Елена• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Угу, а клоун лучше. Да?
Так зачем менять шило на мыло?
Басина• 15 ноября 2024
Ответ дляДжулияробертс
Притула занадто багато і ’нє к мєсту’ ляпає язиком. Він не вміє промовчати там, де це потрібно. З нього хріновий дипломат.
sky-labs• 15 ноября 2024
Ответ для Юлія-cc64
Да. Это их компетенция и знания в международной дипломатии
Чтобы знать математику или физику нужно лично ее учить, причем ДОЛГО и тщательно.
Это же необходимо чтобы составить собственное мнение ’хороший/плохой’ предмет.
Послушать что думают двоечники-гуманитарии по поводу этих непонятных для них наук - такое себе ’собственное мнение’.
Но многие довольствуются и таким...
Ковид, а теперь война, еще большее замедление метаболизма, нейровоспаление, энцифалопатия, жесткие дефициты... у большей части советчиц как не анемия, так гипотиреоз (дефицит йода ... швейцары... для любого возраста работает)...
Откуда взяться критическому или даже самому простому мышлению
Flower Girl23• 15 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Рада у нас вечно недееспособна.
Так отож... И плюс полномочия её истекли, и вряд-ли её решение можно было бы признать конституционным, даже если бы и проголосовала...
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Так зачем менять шило на мыло?
Вы согласны дальше жить в этом давно не смешном скетче кваквартала?
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Одна людина нічого не вирішує, потрібна команда, як ви не розумієте ?
Нажаль зараз засраний весь ефір зеленими, вони поливають брудом усіх конкурентів, змі повністю захоплені цими злодіями - і якщо оці змі когось намагаються закопати, це явний знак, що це реальний конкурент !
І навпаки, якщо когось піарять, як Залужного, то це перестановка ліжок, самі знаєте де …
За того, хто може все змінити і має команду, мудрий нарід не проголосує.
Бо пропаганда вона тільки на болотах, а тут 73 % телемафоном мізки замінили і їм нормально
Басина• 15 ноября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Так зачем менять шило на мыло?
А навіщо це зробили в 2019?
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляБасина
У него партия ДУПА.
Юлія-cc64• 15 ноября 2024
Ответ дляBarkas
Гудименко - гарний варіант. Але він не зможе. Він пише багато тексту і незнайомих слів, а нашим людям треба прості рішення типу ’зробимо попередників разом’, і поржать над тупими шутками в стилі ’Кварталу’
Людина з високим рівнем інтеллекту, яка каже правду - в нашій не має шансів на перемогу
Роман Безсмертний - був класна альтертанива Зе і Порошенку. Але ж його фейсу не було на білбордах, і гундявий голос з кожного радіо не гундів
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Можно подумать, у него дипломатическое образование есть...
А циркове училище дипломатів вчило раніше?
Yuljwa• 15 ноября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Я бы вообще сократила численность депутатов до человек 100.
По 2 представителя от области и 50 избранных по партийным спискам.
Раздутая чиновничья система.
Киев_Елена• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Тут соска каломойши в президенты собралась. ТП - в президенты!
Кто это?
sky-labs• 15 ноября 2024
Ответ для Юлія-cc64
Что такое ’изучение этих людей’? Анализы мочи и кала?
Уже одного выбрали по анализу волос...

Вам что ни дай - не сумеете интерпретировать, не ваше
Donnafugata• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Це хто, Мосійчук? Хоча в нього тих ТП цілий вагон
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Да, туплю такое спрашивать.
Головненепорошенко!
Flower Girl23• 15 ноября 2024
Ответ дляNiffler
Из своей тупой ненависти к Пороху и совкодрочерства мудрый нарит снова выберет какую-то шляпу и потом будет рыдать, как ему плохо.
’Мудрый нарит’ уже давно ничего сам не решает... Или Вы думаете, что можно было бы поменять Пороха на Зе, без безмолвного согласия Запада?..
МаМарго• 15 ноября 2024
Ответ для Юлія-cc64
Його зняли, бо він вимагав мобілізації і казав речі, які не подобались зеленському
Плюс він сказав, що весь цей рік треба сидіти в глухій обороні і накопичувати зброю і був проти курська. І був правий.
Юлія-cc64• 15 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Уже одного выбрали по анализу волос...

может вам подучиться, чтобы грамотно изрекать свои мысли? ’Анализ людей’. А потом такие идут и голосуют за Зе
Flower Girl23• 15 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Раздутая чиновничья система.
И опять-таки, за такое Рада не проголосует никогда...
VShpak• 15 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Його зняли з посади так як зеленський рахував, що він неефективний. Було б краще щоб він просто дома сидів?
Ну і на передовій це ціль номер один для окупантів.
А у нас в армії немає вакансій ?
І чесна людина не пішла би мовчки, коли твою країну розпинають вороги зовнішні і внутрішні !
Я так чекала від нього заяв, закликів, а він тільки на селфі здатен …
Так, що не робимо кумирів, а думаємо головою.
І ще в мене є питаннячко до Залужного стосовно великого «наступу» , коли марно положили людей, і ще замовчування проблем армії, відсутність укріплень, будівництво на папері, яке ж хтось з армії приймав ?
Хто і коли буде про це казати, і хто відповість ?
Цей пиздець, який ми зараз маємо не стався за один день - це результат бездіяльності влади з самого початку, і мовчання генералів !
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Так зачем менять шило на мыло?
Якщо вам подобається-їдьте живіть в північну Корею, бо ми стрімко під керівництвом шила чи мила до такої ж диктатури
vasilisa-l• 15 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Йдуть кулуарні перемовини, до того ж він у Англії.До речі, вони закрили очі на те, що чувак працює послом у них без жодної англійської.
Столица переполнена слухами🤣🤣🤣
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляkisunya11
Да, туплю такое спрашивать.
Головненепорошенко!
Просто интересно, куда при бубочке исчезло вооружение, образцы которого Порох представлял на параде в 2018?
zajka12• 15 ноября 2024
В мене було повне розчарування після 14р. Я якось ющенком так не розчаровувалась. Мабуть на вибори і не піду, хіба буде якась критична ситуація.
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
А у нас в армії немає вакансій ?
До головнокомандуючого у вас питань нема?
Тільки до генерала?