begovelik• 15 ноября 2024

Вибори Президента України 25 травня - кого б ви хотіли бачити серед кандидатів

Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — The Economist

Президентские выборы в Украине могут состояться 25 мая 2025 года — это наиболее ранняя вероятная дата, пишет The Economist. В то же время в Офисе президента отрицают, что готовятся к голосованию.
«Сейчас на устах киевских политиков две даты: 20 января 2025 года, дата инаугурации (будущего президента США Дональда — ред.) Трампа, первый момент для любого возможного прекращения огня и отмены военного положения, и 25 мая, самая ранняя дата выборов, которая обсуждается», — пишут журналисты.

Офис президента отрицает подготовку к выборам. Большинство источников издания также скептически относятся к тому, что выборы могут состояться уже в 2025 году, поскольку столица не впервые переполнена подобными слухами. Кроме того, существуют вопросы по организации и легитимности выборов.

Однако, по данным The Economist, определенная подготовка к выборам, похоже, уже началась. Региональные избирательные штабы начали работу над списками кандидатов.
МаМарго• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
А що крутого, пробачте ?
Генерал, який під час війни жирує у Англії, і все там про нАрід думає …, приїде і буде шашкою махать, чи продовжить політику пАпЄрЄдників, які його в Лондон і відправили ?
Його зняли з посади так як зеленський рахував, що він неефективний. Було б краще щоб він просто дома сидів?
Ну і на передовій це ціль номер один для окупантів.
Басина• 15 ноября 2024
Ответ для Юлія-cc64
Це хто?
Ну як хто? Баба Юля ж!)))
Bransoletka• 15 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Кажуть, що англійці бачать Залужного і готують його зараз на цю посаду
Він військовий, а не політик. Кожен має займатися своєю справою. Он клоун вже покерував країною
Юлія-cc64• 15 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
На основе чего пришли к такому выводу?
Сколько часов/дней/лет потратили на изучение этих людей?
Что такое ’изучение этих людей’? Анализы мочи и кала?
Юлія-cc64• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Одна людина нічого не вирішує, потрібна команда, як ви не розумієте ?
Нажаль зараз засраний весь ефір зеленими, вони поливають брудом усіх конкурентів, змі повністю захоплені цими злодіями - і якщо оці змі когось намагаються закопати, це явний знак, що це реальний конкурент !
І навпаки, якщо когось піарять, як Залужного, то це перестановка ліжок, самі знаєте де …
Знаєте, В ваших словах є сенс.
VShpak• 15 ноября 2024
Ответ дляkisunya11
Тобто не найвеличніший з подачі Безмозглоі його звільнив, а він подвЬол?
Нічого не міняється в країні зелених поні
І от вас звільнили, а ви такі - «а давайте селфі зробимо» ?
А справа вашого життя, присяга, люди, країна, втрати на фронті, зрада військових - це не до мене, я у Лондон
Юлія-cc64• 15 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Його зняли, бо він вимагав мобілізації і казав речі, які не подобались зеленському
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
На основе чего пришли к такому выводу?
Вижу, Вам Ипаный Шмарофон мозги промыл...
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляБасина
У Берегині)))
Тинуся прибездароль?))
da1i• 15 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Йдуть кулуарні перемовини, до того ж він у Англії.До речі, вони закрили очі на те, що чувак працює послом у них без жодної англійської.
Так він же рік вчився в Великобританії - в військовій академіії і закінчив з відзнакою! Ще до 2024
Ollka• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Нехай його собі і залишать !
Цирк - президент без «знанія», посол без «знанія» … Це явно буде потужна заміна !
Коли був ’зі знаннями’ теж нічого доброго не було
Джулияробертс• 15 ноября 2024
Ответ дляБасина
У Берегині)))
Я за Юлю ще в 2010 була...Дайте шанс людині вже....
Юлія-cc64• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Так його відсторонили. Що йому тоді слід було робити, якщо він звільнений? Ким та чим керувати?
Flower Girl23• 15 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Можно подумать, у него дипломатическое образование есть...
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляДжулияробертс
Хай на пенсию идет и не отсвечивает.
Yuljwa• 15 ноября 2024
Ответ дляДжулияробертс
Чтоб уж наверняка
Хотя даже она была бы лучше, чем то, что выбрали в итоге.
Басина• 15 ноября 2024
Ответ для Юлія-cc64
І все одно мобілізацію посилили...
Джулияробертс• 15 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Чтоб уж наверняка
Звичайно краще, я взагалі не розумію людей, які обрали Януковича тоді(ну і Зеленського.
Niffler• 15 ноября 2024
Кучму вирніт.
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ для Юлія-cc64
І його рейтинг став більший, ніж у найвеличнішого.
Басина• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
А чим він мав тут займатись? Ну, наприклад?
Басина• 15 ноября 2024
Ответ дляДжулияробертс
Ой, то така видра...
VShpak• 15 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
а так то полізе скоріш за все багато лайна, хто нажився за війну на усяких сборах
Притула ? Стерненко ?
Господи помилуй …
Джулияробертс• 15 ноября 2024
Ответ дляБасина
Ой, то така видра...
Та всі вони такі
Flower Girl23• 15 ноября 2024
Ответ дляkanuka
Какой президент У нас внешнее управление, и внутреннее, оллигарховское, хоть чёрта посади, выхлоп тот же. Ах да, мудрый нарид выберет грабли, гляньте последние результаты соцопросов.
100%! Я считаю, что должность президента у нас должна быть упразднена вообще, но Рада за такое вряд-ли проголосует...
wind-d470• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Притула ? Стерненко ?
Господи помилуй …
отож
Niffler• 15 ноября 2024
Ответ дляДжулияробертс
Кваквартал головного мозга.
Джулияробертс• 15 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Притула ? Стерненко ?
Господи помилуй …
В Притулки точно амбіції є, але я його терпіти не можу!!!!
VShpak• 15 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Ну так за него и там работает кто-то, и тут будет работать за него.... кто нужно)
Ну, я ж кажу - нічого не зміниться, зараз за діючого також «хтось» працює ! А ви чогось незадоволені
kisunya11• 15 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Це в телемарафоні сказали, що жодної англійської?
Людина, яка вчилась в Англії і вільно володіє англійською-жодної англійської?