Стефанія• 15 ноября 2024
У мужа долгое время была другая женщина
После их расставания он стал другим,молчаливым,вместе время не проводим,только если с детьми,или с друзьями
Знаю что он ей писал еще не один раз чтобы встретиться
Не кидайте тапками, и не говорите что я терпила
Хочу услышать жизненные истории и понять у кого как сложилась жизнь после такого испытания
Детские_Будут?• 15 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
тато пішов від нас в 90-ті роки, у мами зарплата була раз в півроку, і то продуктами, хвора матір (бабця) після 2 інсультів, з пенсії бабусі платили за квартиру, на їжу давав тато. спочатку мама сиділа вечорами і плакала, а зранку йшла на роботу, за яку не платять. а потім почала їздити закордон, купляти шматьйо і я з нею стояла на базарі і продавала це на вихідних, в любу погоду. тоді не було інтернету , щоб працювати з дому дистанційно. була ще дача. якось жили так три роки, потім з*явився майбутній чоловік мами, стало легше. не завжди має йти все рівно і в гору, іноді треба перетерпіти і такі важкі умови дають чарівного пендаля щоб рухатись далі і щось думати, аналізувати, робити, творити. а не жити на шкоду собі і своїй психіці
Как у отца все сложилось?
Редисочка• 15 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Я вот раньше не понимала этого, пока дети не появились. И это не к тому что мне изменяет муж, Я вижу как ребенок привязан к отцу, как он его любит и ТД. Я бы какое то время жила с мужем в такой ситуации. Но пока не подрастут дети. Ибо 5 летнему сыну не понять такого отношения
Сын не поймет ваши страдания, а к папе он может переехать жить
Мафиозная• 15 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Тут ключове - квартира. І пішов тато. Куди б пішла мама?
Чорт і Шо• 15 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
пішов-мається на увазі не разом. ми жили на зйомі, за пенсію бабусі
Чорт і Шо• 15 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Как у отца все сложилось?
у нього інша сім´я, згодом переїхав жити у Київ, все гаразд у нього і у мами. і моя психіка не зламана через те, на що я могла дивитись, як би вони жили разом заради мене
Мафиозная• 15 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
От в мене, наприклад, нема вже ’бабусь’ з пенсією. Куди мені піти з дитиною, коли такі ціни на оренду?
Чому ваша мама не подала на аліменти?
Додам, що непогана така була пенсія, що на оренду, життя, комуналку і ліки вистачало 🤔
Чому ваша мама не подала на аліменти?
Виправлялочка• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ради них и люблю мужа
Не работаете? И идти некуда?
З.ы, если не сложно, можно подробнее написать, как можно любить человека которому Вы не нужна от слова совсем?
Любить- это что для вас?
О вас НЕ заботятся, Вас НЕ хотят как женщину, с Вами НЕ видят будущего. И этих НЕ до х.уя
Завтра та женщина передумает и позовёт его назад, он помчится так, что и имени вашего не вспомнит .
Для чего вам это все?
Любить- это что для вас?
Для чего вам это все?
Чорт і Шо• 15 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Чому ваша мама не подала на аліменти?
ви уважно читайте повідомлення. хвора мама (бабуся), мама якій зарплату платили раз в півроку здебільшого продуктами. аліменти не платив, давав так гроші на їжу і якщо вдягнутись потрібно. це було в 90-ті роки, не було скажених оренд як тепер, але було ще важче, бо не було клінінгів, дистанційних робіт і т.п. жили тяжко, їли мало, бо багато часу по лікарням, потім ще я захворіла, теж по лікарням. але справились. мою однокласницю, наприклад, з старшою сестрою (17 р.) і молодшим братом мама залишила і поїхала на заробітки у москву, там ще гірша ситуація була, злидні. але тепер однокласниця 14 років у Італії, має перкурні з чоловіком, старша сестра теж там, брат має бізнес в Україні. ніхто в злиднях не залишився, не спився. і ця дівчина з посмішкою згадує ті часи, бо вони заставили їх не лежати на дивані, а шукати де і як заробити
Все знаю від і до• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Имею доступ к его Соц сетям
соцсети- зло !
Красавица писяная• 15 ноября 2024
Что я только что прочла?) Такое ощущение. Что третья жена из кишлака какого то пишет.
КАПСЛОЧНИЦА• 15 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
Автор, трішки вас отрезвлю. Життя прожити-не поле перейти, то життя і буває всіляке. Знаю такі сім´ї, в одних все перетерлося і живуть досить не погано, я б сказала навіть краще (розходилися, кожен мав своє життя, зходилися за певний час знову), а інші ліпили, ліпили, так нічого і не зліпили. Все індивідуально. А ще, знаю чоловіка(років під 60),точніше,знаю їх як чудову сім´ю, я все ними захоплювалася, так от якось він проговорився, що мав замолоду коханку, і шо то була страшна помилка. Не рвіть, придивіться, якщо чоловік кається, батько хороший, заробляє, дайте йому шанс. А головне, не пиляйте, не довбіть, якщо вирішили забути і йти далі, значить забули і йдіть.
То де ж він кажться?Він навіть і не думає каятися і нащо в когось щось просити?
Козяка-маляка• 15 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Папе он может быть не нужен. В этом и суть страдания ребенка.
Стефанія
• 15 ноября 2024
Ответ длямаринабаранова
Я правильно поняла: пока он тайно с ней встречался - у вас тоже было всё очень хорошо, вы ни о чём не догадывались?
Не всегда все было хорошо,но думала что это как и у всех
Стефанія
• 15 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Напишите сколько лет в браке. Сколько лет детям. Работаете? Что с жильем?
Вам вообще ничего делать сейчас не надо. Поверьте. Не вздумайте еще из кожи лезть ради него, белье там всякое, челки и тому подобное
Вообще отстранитесь, загрузите его детьми и домашними делами. Вам больше времени надо для себя, подумать.
Мне очень жаль вас по женски
Не работаю,жилье на нем
Дети 7 лет и пол года
Просто Фіфа• 15 ноября 2024
Обіймаю вас! Прочитала якщо любите по справжньому- дуже боляче! З мого досвіду- коли довго інша це не просто секс. Я як взнала просто в шоці була- зла на себе, що дала використати! Сказати , що любила нічого не сказати! Обіцяв мені, що кине аби я не розлучалася! А їй також писав, що я не відпускаю. 2 місяці як в тумані - і я не могла далі так жити! Я любила сильно але пішла! Щоб прожити стільки років, діти юність - все з ним пов´язано, і він не боявся все втратити? Стільки бруду і обману- хто ця людина поряд, мені реально стало страшно, що я дочкам і синам даю за приклад? І я розлучилася! Написував мені про прощення ще довго, обіцяв повернути що ’вкрав’. Я не хотіла жити зі зрадником, і дати далі використати себе під лозунгом ’любов’, ’заради дітей’.Найскладніше мені зараз день народження дітей- так хочеться кричати- за що??мабуть ця рана на все життя! Але я зараз не зробила б по іншому - хіба що в той же ж день викинула речі! Зараз розумію- я безмежно любила, а він не вміє любити! Вам звичайно вирішувати, що робити і це важке рішення і неймовірно важко піти як сильно любиш!
Просто Фіфа• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не работаю,жилье на нем
Дети 7 лет и пол года
’На нем’- куплене в шлюбі чи особисто його?
Просто Фіфа• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не работаю,жилье на нем
Дети 7 лет и пол года
Нажаль, фінансово залежна - це погано! Але скоріше всього він і розуміє, що ви залежна і скоро знову все в них мабуть буде! Вибачте- але це жорстока правда в яку я не могла повірити спочатку! Залежність в багатьох таких випадках =вседозволеність
Редисочка• 15 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Давайте адекватно думать, что он папа и и ему ребенок нужен
МЕСТО_Встречи• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не работаю,жилье на нем
Дети 7 лет и пол года
А второго зачем рожали? С одним ребенком Вы могли бы выкарабкаться, а с двумя, ещё и грудничком, Вы себя утопили.
ЖаннаНеАгузарова• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не работаю,жилье на нем
Дети 7 лет и пол года
А любимая женщина у него появилась прям 2 месяца назад? Он с ней ещё до вашей беременности был и Вы автор знали, что то не так решили закрепить позиции . Наслаждайтесь теперь , он грустный и страдает за любимым человеком, а Вы увы просчитались . Понятно без денег, жилья с 2 детьми идти Вам некуда , надежда у Вас ,что уйдет он. А уйдет все равно ведь детьми, штампом жалостью человека долго не удержать если он разлюбил или не любил никогда вас
Детские_Будут?• 15 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не работаю,жилье на нем
Дети 7 лет и пол года
Автор, вам надо все хорошо обдумать и не рубить с плеча. Не она, так другая будет.
После окончания декрета, есть куда выйти на работу? Какие алименты от него ждать, много ли официально зарабатывает, квартира куплена в браке, родители могут помочь с детьми и т.д
К сожалению- это начало конца. И если вы раньше все оборвете, тем больше вероятности уйти в нормальном психическом состоянии.
Бритоножка• 15 ноября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Якщо не кається, то таки все, принижуватись не варто.
Бритоножка• 15 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Як склалися ваші долі? Скільки часу пройшло?
Просто Фіфа• 16 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
майже 3 роки , але чесно інколи ще болить- це як поранення, воно зажило але інколи як на ’ погоду’ болить...В мене все добре( я заміжня за чоловіком чкому давно подобалася і чесно я сама собі кращого чоловіка не придумала б), з колишнім стараюся не спілкуватися бо не виходить по доброму! Він живе з нею і в них є дитина. Недавно мені написав, що по справжньому ніколи вже не буде щасливим, що він все зруйнував...
Просто Фіфа• 16 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ну любить он вас не будет уже точно .
Что вы еще хотите услышать ?
Класних історій як у казці, нажаль..Хочеться мабуть як страус голову в пісок засунути.