Безлім на все• 15 ноября 2024
Які зараз іграшки в Хеппі міл?
Ось і все питання.
Донька в інсті надивилася про адвент календарі, цікавить, чи в Україні є вони.
Не прохожу мимо• 15 ноября 2024
McDonald´s в Украине в ноябре 2024 года в Happy Meal представлены игрушки-кроксы. Это миниатюрные фигурки в виде ярких и необычных дизайнов обуви Crocs, которые можно использовать как брелоки или украшения. Всего доступно несколько различных моделей, что делает их популярными среди коллекционеров и детей. Акция уже началась и будет действовать ограниченное время
ГугелП@лАмался• 15 ноября 2024
Щось сумніваюсь що в нас таке є. Через годину зможу зайти спитати
Безлім на все
• 15 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую, якщо не складно.
Безлім на все
• 15 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Я думала їх давно вже вигребли.
Страхованная• 15 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Вони були в жовтні і давно закінчились
Губи з філером• 15 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Якщо не складно)
Прям цікаво стало. Навряд у нас календарі, але крокси наче до 13 були
ГугелП@лАмался• 15 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Якщо не складно)
Книги без хепіміла можна, а іграшки тільки з
Безлім на все
• 15 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую!
Такі собі іграшки... Будемо чекати на календарі. Крокси донька теж десь за місяць до того, як вони у нас з´явилися, побачила.
Губи з філером• 15 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую! Слава Богу, не дуже іграшки, а значить не попремося в Мак)
ОливьЕЖечка• 15 ноября 2024
Ответ дляБезлім на все
Дякую!
То фейк, ну що ви як маленька, які календарі