Сливочная пенка• 15 ноября 2024

Мангал VS гриль - що обрати? Чим ви користуєтесь для приготування

шашликів, стейків, овочів? Що зручніше, на чому виходить смачніше? Маємо мангал класичний, але думаю - може придбати ще гриль?
ЭтаваНиМожетБыть• 15 ноября 2024
Гриль зручно, чисто, смачно
Я за гриль
Prervana• 15 ноября 2024
Мы купили именно гриль. Небо и земля. Мангал уже не нужен😆 Довольна капец. Причем взяли не вау-дорогущий
Подтяжка• 15 ноября 2024
Стейки- гриль, шашлик- мангал. Якщо є вільні гроші- купуйте
Prervana• 15 ноября 2024
Ответ дляПодтяжка
Мы стейки не разу не готовили, там в нем помимо стейков столькл хавчика можно делать, что до стейков руки не доходят. Курица, утка - божественны. Бараньи ребра, рыба...
Подтяжка• 15 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Я перечислила зі списку автора) овочі ми не запікаємо. А так, звісно, є ще купа різних страв
Ромашкинная• 15 ноября 2024
Ответ дляPrervana
А я больше люблю мангал
Prervana• 16 ноября 2024
Ответ дляРомашкинная
А я больше люблю мангал
Ну пока в мангале нужда отпала. Разве что классический шашлык в нем готовить
В курсі діла• 16 ноября 2024
и то и другое надо, для шашлыка с запахом дымка(а без него для меня фигня) нужен мангал, а если просто стейки, то можно гриль