Будьте так ласкаві• 16 ноября 2024

Які ви в житті?

Як почитаєш поради, здається, що всі розумні, стабільні, резкі, дерзкі і круті
На будь-яку ситуацію з чоловіком - розлучення і демонстрація характеру. На роботі аналогічно. Ледь щось не так - звільнення і хай самі працюють.
Ця демонстрація характеру у всьому. Скажіть, ви по житті так же себе круто ведете?
І як себе ведете, коли стикаєтесь з таким же характером з іншої сторони будь-якої ситуації
автор Будьте так ласкаві • 16 ноября 2024
Бо я повна протилежність. Ніколи ні з ким не виясняю стосунки поза сімєю. Просто роблю висновки постфактом
І в сімі псіхи в мене бувають. Але без прогинання чоловіка і дітей під своі бачення
220В• 16 ноября 2024
Я не розумію, чому ви називаєте це ’круто’, як на мене, це нормально - відстоювати свої думки, позицію, не жити й не працювати в некомфортних для себе умовах. Але так, я така й у житті
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Й ви вважаєте це нормальним - виміщати своє невдоволення життям у сім´ї?
Малая Налегке• 16 ноября 2024
Не вірте всьому, що тут пишуть. Більшість відписує як вони себе бачать у своїх мріях, а в житті сидять мовчать у ганчірочку.
Ответ для220В
Крутість тут в плані рішучість і безкомпромісність
GaleTTa• 16 ноября 2024
Главное правильно расставлять приоритеты в перспективе и в моменте и тогда можно всё))
Если мне сейчас и в перспективе это не важно, то нахрен надо терпеть.
Если важно могу и прикрыть матюгальник, но иногда будет подтравливать)) но спасибо манипуляции, кто бы её не придумал, хитростью тоже можно выстраивать подобие личных границ даже в жёстких условиях)
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В важливих питаннях компроміс - це наступати на себе, свої бажання. В не важливих - так, можна й домовитись
Ответ дляGaleTTa
При такій поведінці у вас має бути дуже класний контроль емоцій. Бо коли людину образили, налякали чи ще щось - складно в перші секунди себе опанувати, проаналізувати і вибрати свою поведінку і правильні слова
маска Ілона• 16 ноября 2024
Спокійна,врівноважена,заробляю достатньо,хоча робочий день з ранку до ночі,трудоголік,працюю розумово дуже важко.Самодостатня,не люблю коли порушують особисті кордони і сама цього ніколи не дозволяю по відношенню до інших.Ніколи не приймаю не обдуманих рішень,займаюся спортом і своїм здоровʼям,себе люблю.Лінива до домашньої роботи,готовка то тільки просте,практичне,не більше 30 хв на день,дома щось роблю рідко,але вже тоді генерально.Але речей не багато,все на своїх місцях,тому бардаку нема.
GaleTTa• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я заторможенная, это иногда спасает))
ТрамвайGirl• 16 ноября 2024
Я стараюсь трансформуватись трохи від радикальності в судженнях. Так спобався один стиль спілкування у чоловіка, з яким побіжно була знайома, що дуже хочу запозичити. Увага і підтримка до співрозмовників з будь-якої соціальної групи, позитивне ставлення і готовність до діалогу. Це так гарно виглядає збоку, а не ці всі демонстрації характерів, що навколо, втома від такого
220В• 16 ноября 2024
Ответ длямаска Ілона
Тут на Порадниці не вірять, що так може бути
Та_все_ок_будет• 16 ноября 2024
Я м´яка і добра людина з купою комплексів з дитинства-бути кращою, відповідальною, незалежною,і ці всі комплекси тягнуться за мною,як хвіст. Багато хто і чоловік з донькою в тому числі,сприймають це як мої слабкості. З віков від ростила зуби і навчилась відстоювати кордони. Єдина людина,котра ще може мною маніпулювати-це моя донька.
Ответ длямаска Ілона
Еталон

Але як у вас поєднується обдумані рішення і різка реакція ну, наприклад, на чоловіка. Не робиш щось, що ви вважаєте правильним - пішов нафіг
Малая Налегке• 16 ноября 2024
Ответ для220В
Мені здається, мова про дещо інше. Одне діло відстоювати свої думки та межі, інше діло посилати всіх на 3 букви. Просто коли хтось пише, як прийшла свекруха і спитала щось некоректне, а вона їй каже ´не ваше собаче діло´, то ясно, що ситуація вигадана. Люди, які вміють захищати свої межі, роблять це без агресії, скандалів, бійок і відкритих конфліктів.
Ответ дляGaleTTa
Я заторможенная, это иногда спасает))
При заторможенності ви не будете тут і зараз відстоювати свої кордони. Ви постфактум проаналізуєте, що відбулося і зробите висновки. Але після цього вже виясняти ситуацію це трохи дивно
маска Ілона• 16 ноября 2024
Ответ для220В
Може,але треба розраховувати тільки на себе.Та і по молоду це не дуже.нема досвіду і знань,це все десятиліття роботи.
Малая Налегке• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Те, що ви називаєте рішучістю і безкомпромісністю насправді в певних ситуаціях є імпульсивністю і твердолобістю.
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Еталон

Не треба просто жити з людиною, з якою в вас не співпадають погляди на суттєві для вас питання.
Prervana• 16 ноября 2024
Я обычно топлю за сглаживание конфликта, а лучше его недопущение. Потому что я и в жизни зачастую в открытую не конфликтую. Вернее я могу, если меня совсем до печени достанут, но это прям крайняя, экстренная мера. По большей части я морожусь, обхожу острые углы и всячески избегаю открытой конфронтации
Та_все_ок_будет• 16 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я з вами згодна. І мудрість або сила характеру полягає в тому,щоб говорити про те,що не подобається одразу, а не тоді,коли вже в середині назріває вибух.
Ответ дляМалая Налегке
Тооочно! Оці от посилання і категоричні діі - це шлях до скандалів і тільки. Таке сказати свекрусі. Якщо свекруха з крутих вона у відповідь ну не знаю, пошле подалі як мінімум. І де тут норм стосунки
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляPrervana
А я навпаки, вважаю, що хороша сварка краща за поганий мир. Бо всі ці подавлені емоції, приховане невдоволення - до добра не доводять
маска Ілона• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Еталон

Розлучилася давно,як показало життя-різні.Карʼєрист я трохи,треба і треба.Особисте життя більше не складала,так періодами нічого серйозного,працювала,ставила дітей на ноги.Зараз мені 46,діти далеко-вчаться,працюють,я живу для себе.
Ответ дляМалая Налегке
Звичайно :) але якщо я так буду називати, всі рішучі образяться і скажуть, що це не про них
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Саме так, а не 5 років мовчки ковтала, а потім : як з шиї зняти??
Prervana• 16 ноября 2024
Ответ для220В
Есть люди которые ссорятся, а потом так же непринужденно мирятся. Я если ссорюсь - то разрываю ссорой любые отношения. Там дальше уже нет ничего, выжженая земля. Поэтому откровенный конфликт это последнее, что будет
GaleTTa• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В драку естественно я не лезу, брызжа слюной. Я спокойно смотрю на происходящее и немного проанализировав могу отбить атаку сарказмом, в этом я преуспеваю. Бью точечно шутя но по самому слабому и больному месту. Вроде и шутка, а вроде и противник замыкается и уходит зализывать раны своему внутреннему растерзанному ребёнку.
Мамина корзиночка• 16 ноября 2024
Залежно від сітуації. Були ситуації коли мінялось начальство і я нове посилала прямим текстом дуже дуже далеко і хлопала двірима. І з чоловіком так було. А бували ситуації де проявляла героїчну витримку і терпимість. Все залежить від конкретної сиуації, моїх принципів і того чим я можу поступитись. Якщо я в цих умовах буду почуватись гірше ніж коли хлопну дверима, то хлопаю.
Ответ дляPrervana
Ну ваша поведінка це повна протилежність тому, про що я питаю
В мене теж поведінка схожа на вашу
Тому й цікаво як живуть інші люди. В постійних агресивних відстоюваннях своіх позицій