Будьте так ласкаві• 16 ноября 2024

Які ви в житті?

Як почитаєш поради, здається, що всі розумні, стабільні, резкі, дерзкі і круті
На будь-яку ситуацію з чоловіком - розлучення і демонстрація характеру. На роботі аналогічно. Ледь щось не так - звільнення і хай самі працюють.
Ця демонстрація характеру у всьому. Скажіть, ви по житті так же себе круто ведете?
І як себе ведете, коли стикаєтесь з таким же характером з іншої сторони будь-якої ситуації
автор Будьте так ласкаві • 16 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Залежно від сітуації. Були ситуації коли мінялось начальство і я нове посилала прямим текстом дуже дуже далеко і хлопала двірима. І з чоловіком так було. А бували ситуації де проявляла героїчну витримку і терпимість. Все залежить від конкретної сиуації, моїх принципів і того чим я можу поступитись. Якщо я в цих умовах буду почуватись гірше ніж коли хлопну дверима, то хлопаю.
А чого ви начальство нове посилали? І що було далі в тій ситуації?
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Есть люди которые ссорятся, а потом так же непринужденно мирятся. Я если ссорюсь - то разрываю ссорой любые отношения. Там дальше уже нет ничего, выжженая земля. Поэтому откровенный конфликт это последнее, что будет
Під сваркою я маю на увазі з´ясування предмету суперечки й його обговорення. В нормальній, необразливій, ввічливій формі. А не скандал.
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну ваша поведінка це повна протилежність тому, про що я питаю
В мене теж поведінка схожа на вашу
Тому й цікаво як живуть інші люди. В постійних агресивних відстоюваннях своіх позицій
Це ваше уявлення - про агресивні відстоювання
Щедрик• 16 ноября 2024
Так. Стабільна і розумна, от тому різкість і не демонструю. Різкість всередині - висновки зроблено, рішення прийнято і назовні вже йдуть дії згідно плану, а не різкі підскоки.
Ответ для220В
Це не уявлення. Це питання
Море_море_я_скучаю• 16 ноября 2024
Я емоційно вибухова Зрозуміло що є ситуації, де потрібно промовчати чи просто пройти повз, але значна кількість ситуацій мене несе.
Ответ дляЩедрик
Ну от ви будете перед начальством дверима хлопати і посилати? (До речі, при якій професії і зарплаті)
І чи будете «карати» чоловіка відсутністю їжі, сексу чи ще чого тому що він вдома не прибирає? Або розлучатись з 3 дітьми, бо чоловік щось там викинув без попередження
Мамина корзиночка• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мені поставили рамки, за які я б не могла вийти. Це б позначилось на моїй зарплаті, яка і так була на чистому проценті від продаж. Коли я сказала що не зможу так працювати, то директор заявив, що поганому танцору яйця заважають. Я хлопнула дверима. За мною хлопнуло ще кілька людей. На наступний день мене запросили нач відділу продаж в іншу компанію, за умови що я зможу привести звільнившихся торгових. Що я і зробила. І то вже була гарна зп про яку я до того і не мріяла + процент.
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
І як це впливає на ваше життя і відносини з людьми? Сімя і фінансова сфера
Накладні мюслі• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене теж поведінка схожа на вашу
Я так живу в постійних агресивних відстоюваннях своіх позицій. Це важко. Була б хитріше та підлизувала - мала б по життю більше. Але я вже доросла і прийняла себе яка вже є, та не збираюся витрачати нерви докоряючи собі за дрібниці. Скільки живу, стільки й бачу що люди постійно лізли та лізуть іншим на голову, нахабні інтригани та відверті сволочі - то ж не бачу сенсу тримати власне лице перед такими. Людина людині вовк ото і все.
забиякина• 16 ноября 2024
Я дипломатичний танк, швидка, раніше була різкою, зараз стала стриманіша, дуже моторна, намагаюсь все встигати. Щодо своїх позицій, відстоюю, але в сім´ї та з друзями, намагаюсь зрозуміти, чому людина саме так вчинила і чого вона в дійсності прагне, з іншими принципова.
Ответ дляМамина корзиночка
По вашій розповіді «послати і хлопнути дверима» це образні вислови. Судячи з усього ви не скандалили і не робили різких рухів. Пояснили свою позицію і пішли на краще місце. Нічого різкого немає ж. Ви ж не матом розмовляли. І не пішли в нікуди
Ответ дляНакладні мюслі
Так, мені теж здається, що постійне відстоювання це важко, стресово і не завжди приводить до оптимального результату
Море_море_я_скучаю• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Фінансова сфера, то я більшість часу працю вдома, тут легше з цим. По онлайн особливо не лаятися В сім´ї чоловік знає, що а 90-99% питань/проблем краще зробити, так як хочу інакше вирветься демон на волю. Першого чоловіка я взагалі вдарила з ноги
З людьми важко, але є один плюс, що поруч лише тільки ті, які приймаються мене яка я є. За це і люблять, що за свої інтереси і за їх, то я загризу, ніколи не зраджу.
Пугачиха• 16 ноября 2024
Я второй раз выходила замуж чтоб было кому терпеть мой характер и конфликтных ситуаций было поменьше.
Вообще ’показывать характер’ хорошо когда ты в сильной позиции хоть на работе, хоть дома
Санта Барбара• 16 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Не вірте всьому, що тут пишуть. Більшість відписує як вони себе бачать у своїх мріях, а в житті сидять мовчать у ганчірочку.
Просто не судіть всіх по собі))
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це взагалі неадекватно - хоч з керівництвом, хоч з ким. Посилати й грюкати дверима. Всі інші варіанти теж щось на ’не дуже розумному’.
Prervana• 16 ноября 2024
Ответ для220В
Это не ссора тогда
Малая Налегке• 16 ноября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А приймати вас такою, яка ви є, і не мати від вас прийняття їх такими, якими вони є, це в їхніх інтересах?
Мамина корзиночка• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я ж чітко написала що я конкретно сказала. І пішла я в нікуди. Скандал був дуже гучний, так що про нього знали зранку багато людей, кліентів, яких ми обзвонили, що наступна поставка може бути зірвана, щоб не підставити їх. Айчари швидко мене знайшли.
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Это не ссора тогда
Це сварка - тобто, вирішення конфлікту, а не згладжування й замовчування його.
Prervana• 16 ноября 2024
Ответ для220В
Ссора это ссора. А решение конфликта может вообще без ссор происходить, обходным путем
Море_море_я_скучаю• 16 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вони знають мій характер, тому якщо вони поруч зі мною вже багато років, то значить все норм з цим.
Мамина корзиночка• 16 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
Так, згодна. Конфлікт вигідний тільки тоді, коли поперше нічого не губиш, подруге, коли тобі вигідно, щоб більше людей про це знало.
Щедрик• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Були і скандали з начальством з посиланнями і криками. А навіщо терпіти, якщо очевидно нічого не зміниться? От не платять тобі два місяці то і на третій фіг заплатять. Чого чекати? Візг скандал і до побачення. Там де є перспектива ’порішать’, там будуть довгі розмови і консенсуси.
Чоловік в мене один і нормальний. Всі ми люди і можете утнуть щось екстраординарне. Всьому є межа, за якою розмови будуть закінчені. У всіх вона різна. Мізки для того і є, щоб оцінювати межі і не творити дурню.
Санта Барбара• 16 ноября 2024
Раджу почитати Емоційний інтелект.
Я раніше була занадто м´яка, зараз я свою позицію відстоюю і не погоджуюсь на менше щоб мені там не втирали. Не працюю, давно маю пасивний дохід, це зайнятість пару год на місяць. Маю ще один проект, але трохи пізбираю грошей). Сплю додстатньо, займаюсь в залі , ходжу на бокс, раніше танці. З інтелектуального вчу англійську, дуже важко, але я не здаюсь))
Чоловік забезпечує повністю, свої не трачу.
Накладні мюслі• 16 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Немає іншого вибору. В цьому аспекті є три типи людей: терпили - ті що мовчки все заглатують, цих юзають на повну; агресивні відстоювателі - цих також грузять, але суттєво менше; і є хитрозроблені підлабузники - ці як то кажуть в сраку без мила залізуть, та самі шукають кого б по життю напрягти своїми справами.
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Называйте як хочете, головне, щоб він був вирішений
220В• 16 ноября 2024
Ответ дляЩедрик
А крики й посилання навіщо?? Й йти треба, як вперше зарплату не заплатили й подавати у суд
Щедрик• 16 ноября 2024
Ответ для220В
Ага, а адвокат безкоштовний і тягання по судах зовсім не займає час. Суд не ефективний. А от не допускати накопичення заборгованості і вчасно звалити - це діло. Крики ефективні, бо жлоби не розуміють спокійних слів, для них це вияв слабкості, ’терпіла’. На те вони й жлоби.