Радостина• 16 ноября 2024

порадьте смарт годинник для дитини

він працює лише разом з телефоном і телефон треба з собою носити?
телефон є, але дитина не хоче носити до школи.
і цікавить конкретна модель на худу ручку
Ms. Похвала• 16 ноября 2024
К телефону отношения не имеет.
Худая ручка ни при чем, потому что детские часы уже на маленькую ручку, детскую.
У ребенка Elari. Долго держат заряд. В пользовании уже четвертый год, все ОК.
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
К телефону отношения не имеет.
треба окрему сім карту купувати, якщо є ще телефон?
Ms. Похвала• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
У нас отдельная сим-карта для часов. Очень удобно, кстати. Есть специальные карты для смарт-часов, планшетов. Достаточно дешёвые. У нас 1 грн в день.
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
чому тоді мені в магазині сказали, що лише привязка до телефону...
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
Можна зробити дубль сімкарти. Погугліть по своєму оператору.
Ms. Похвала• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
Значит Вы смотрели взрослые часы. Или же речь шла о том, что Вам нужно на своем телефона установить приложение под эти часы.
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
Дитячий годинник привязується до Вашого телефону (бо Вам якось потрібно ж його налаштовувати). Але він буде працювати навіть якщо Ваш телефон не поряд.

Звичайний смарт годинник привʼязується до телефону (телефону власника годинника) також. Якщо Ви забудете телефон вдома - годинник стане просто годинником (якщо в смарт годиннику нема підтримки єсім), тобто сповіщення і дзвінки не покаже. Але шаги порахує.

Фітнес браслети привʼязуються так само до телефону (до телефону власника) і без телефону теж не показують сповіщення та виклики.
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляНе против

дякую. тобто для дитини треба зробити дубль сім карти і її в телефон вставити?
чи просто вона має носити близько телефон?
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
Який годинник Ви дивились?
Якщо купуєте саме дитячий годинник то можете переставляти з телефону дитини сімку в дитячий годинник. А після школи (якщо дитина вдома користується телефоном ) то переставляти сімку знов в телефон.
Або запросити дубль сімки в магазині Вашого оператора. Тоді можна буде залишити одну сімку в телефоні + ще одну в годиннику

для дитячого годинника не потрібен телефон поряд. Він сам як телефон .
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляНе против
Який годинник Ви дивились?

телефонувала в магазин оператора.
сказали, що функція мультисімкарти підтримується лише на декілької смарт годинниках
Зубачистка• 16 ноября 2024
У моїх gelius, українська фірма
Колись тут порадили, дуже задоволена
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
телефонувала в магазин оператора.
То який годинник Ви дивились?
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляНе против
То який годинник Ви дивились?
та справа не в годиннику.
оператор не може видати 2 карти на 1 номер
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
та справа не в годиннику.
Тоді просто переставляйте сімку з телефону в годинник і навпаки
Ну або купити окремий номер для годинника. Скільки дитині? З друзями спілкується по телефону?
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляНе против
з друзями не спілкується по телефону, їй лише 7
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
Тобто Вам суто для звʼязку між «мама-донька» чи «тато - донька».
Тоді дивіться дитячі смарт годинники. Для того годинника на телефон батьків ставиться застосунок куди привʼязується годинник дитини. В тому застосунку всі налаштування годинника. Тобто можна записати номери телефонів потрібні, модна відстежувати де дитина, можна послухати що навколо дитини говорять. Можна зателефонувати поспілкуватись. Але при цьому годинник Є самостійною річчю. Йому пофіг чи поряд Ваш телефон чи ні. Ваш телефон годиннику потрібен суто як застосунок з налаштуваннями. Дитина з годинника зможе Вам голосові сповіщення відправляти, може фото (якщо в годиннику є така функція), може сама зателефонувати.
Сімку можна поставити і не діставати.
автор Радостина • 16 ноября 2024
Ответ дляНе против
Сімку можна поставити і не діставати.
дякую. просто в дитини є телефон і я не хочу платити за 2 сім карти..
Не против• 16 ноября 2024
Ответ дляРадостина
То просто переставляйте з годинника в телефон, за потребою )
Якщо на телефоні щось типу вайберу активне то воно і без сімки буде працювати. Просто від вайфаю.