БоХатая• 16 ноября 2024

Прибиральниця

Дівчата, як у вас вперше з´явилась прибиральниця чи помічниця по дому?
Я дуже люблю порядок і чистоту, без проблем можу поприбирати, але не кожен день, не безкінечно, це мене морально виматує до депресії. У мене 2 роботи, дитина, куча хобі і т.д., я розумію, що мені потрібна помічниця.
Але мені з дитинства неприємно, коли хтось порпається в моїх речах, залазить в особисте, я боюсь крадіїв і просто нещирих людей, які потім ще обісруть за спиною. По грошах з цим проблем не має, я можу собі дозволити найняти людину, а ось з довірою проблеми.
Зараз у нас якась дивна зйомна квартира, де кожен день налітає якась шерсть, як зрозуміла від сусідів, що це з витяжки. Таке тільки в Польщі раніше бачила, у нас не зтикалась. Тобто, навіть один день без прибирання - це все в цій шерсті, комки прям на підлозі можуть бути до вечора. Домашніх тварин у нас немає, бо не дозволяє власник.
Я чесно вже не можу бачити цей жах, я не можу як машина після або перед робочим днем це все прибирати, вся сантехніка залипає за день цим шаром.
Хочется ходити босими вдома, сісти пограти на підлозі в настільні ігри, а весь постійно брудний.
Тому 2 питання. Може у когось така ж проблема і її вдалось вирішити.
А також, як з´явилась помічниця і як свої страхи прибрати, як знайти адекватну людину для допомоги. Дякую
Бурундучиха• 16 ноября 2024
В мене помічниця вже 8 років.
Не уявляю без неї своє життя

автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляБурундучиха
В мене помічниця вже 8 років.
Не уявляю без неї своє життя
Як вона з´явилась?
Птица Говоруша• 16 ноября 2024
Зверніться в клінінгову компанію. Мені подобаються дівчата з Уберем, можу спокійно залишити на них квартиру і піти на тренування чи в магазин, наприклад.
Украиночка• 16 ноября 2024
Можу порадити Київ. Багато років прибирала. Дуже старанна жіночка
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Мені не треба генеральне, просто пропилососити і помити підлогу, максимум, ще сантехніку ополснути
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Київ, порадьте, будь ласка
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Це компанія Уберем?
Зрадорозганячка• 16 ноября 2024
Поставьте сетки на отдушники, откуда летит
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Та я сама не розумію, відкіля воно. Ладно, в ванній. Але в спальні відкіля? Все закрите, кімната може бути на двері закрита і ввечері ком

Птица Говоруша• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Ну там є і підтримуюче прибирання, там об´єм робіт менший ніж при базовому.
Не знаю чи можна тут посилання, щоб не прийняли за рекламу, але може Вас зацікавить.

https://www.uberem.com.ua/posluhy/
Проня_Прокоповна• 16 ноября 2024
Автор, словосочетание «робот-пылесос» вам знакомо?
Кстати, пробовали вытяжные отверстия закрыть пленкой и посмотреть, действительно ли оттуда что-то летит?
И непонятны ваши опасения по поводу того, что будут лазить в ваших вещах. Вы же не разбор гардероба заказываете. Если вам нужна поддерживающая уборка два раза в неделю, то в каких вещах там будет лазить человек, которому надо будет просто пропылесосить, помыть пол с сантехникой и протереть фасады на кухне? Это полтора часа с кофе брейком и в вашем присутствии.
Мастер Класс• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
То пилюка звичайна, але збирається вона не за день.
Робота пилососа нема?
Бурундучиха• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Як вона з´явилась?
Зʼявилася відразу, як почали жити з чоловіком :)
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляБурундучиха
Я маю на увазі сам процес підбору, пошуку. Чи цим чоловік займався? Я без чоловіка
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляМастер Класс
Робота пилососа нема?
Ні, не звичайна. Як синтепон мілкий з пилюкою, шерстяний, збирається в комки, забиває стоки в ванній і рукомийнику, це не просто пил
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Робот-пилосос тут не допоможе абсолютно. Він заб´ється цим, тут пороги і т.д. багато перешкод.
Більше, ніж двічі точно, і як я буду сидіти чи бігати за людиною? Я працюю на 2х роботах
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша

https://www.uberem.com.ua/posluhy/
Дякую
Не танцую- но пою• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Так робот пылесос купите
Не танцую- но пою• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
А зачем для этого муж?)
Просто знакомых попросите порекомендовать

автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
А зачем для этого муж?)
У мене немає тут нікого, зовсім
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Так робот пылесос купите
Вище читайте
Не танцую- но пою• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Вище читайте
Прочитала,вы придумываете отговорки
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Прочитала,вы придумываете отговорки
Ще почитайте. Отговорки кому і для чого? Від чого?
Не танцую- но пою• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Откуда я знаю,купите робот для начала и может уборщица не понадобиться
Бурундучиха• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
У вас є що красти? Ну я серйозно
Чи ви за трусами труситися?
В мене всі ці роки працює одна й та ж сама, вибирала між трьома.
автор БоХатая • 16 ноября 2024
Ответ дляБурундучиха
У вас є що красти? Ну я серйозно
Чи ви за трусами труситися?
Є, звичайно.
Бурундучиха• 16 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Є, звичайно.
:))