Цікавий писочок• 16 ноября 2024
Фотозона на рік самому
Чи робили ви фото зону дитині на рік? чи складно її склеювати надувати
Порадьте удачні варіанти
У нас хлопчик
Дивлюся таке і думаю то ж ніч не спати мабуть і чим дути
Порадьте удачні варіанти
У нас хлопчик
Почекуха• 16 ноября 2024
Авторе, стільки зусиль і все у смітник максимум за тиждень, нащо? Невже нема місць де можна фотографувати дитину досхочу?
Амелі на мілені• 16 ноября 2024
Купити балон з газом, кульки різних кольорів вийде дороже 600 грн. Ще й не спати ніч.
Злюка бобер• 16 ноября 2024
Та це на тиждень роботи, і всеодно як на фото не вийде. Плюс, іменник може бути не в настрої для фото. Вам себе не шкода?
Говорю-балакаю• 16 ноября 2024
Навіщо така фонозона нужна? це в квартирі таке бажаєте?
Дитина нічого не розуміє, краще вже коли старше стане.
Цікавий писочок
• 16 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
А не дивилися ціни на фотозони на прокат?
запитала 3-4 тис
Дякую, дівчата, мабуть візьму щось мінімальне для себе ведмедика великого на стільчик посаджу та й пофоткаю)) ви зупили мене вчасно
Цікавий писочок
• 17 ноября 2024
Ответ дляЛисаЛилу
купіть кульки та самі арку зробіть, роботи нм 2 години. Механічний насос
Дякую не заплутаюся?)