Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський анонсував, що у Варшаві відбудуться важливі переговори про війну в Україні.
За його словами, "все прискорюється", тому наступного тижня він збере зустріч у форматі "Веймарський трикутник плюс".
Крім керівників МЗС Франції та Німеччини, Сікорський очікує на зустрічі представників інших важливих європейських країн. Були також запрошені голова МЗС України Андрій Сибіга та новий верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас.
А чого Сибіга? І шо там за шушукання будуть. Шо прискорюється? Інтересно